Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

A strzela sie lepiej z muszką i szczerbinką czy kolimatorem jakimś, a jeśli tak to ile mniej więcej za taki przyzwoity kolimator będzie trzeba zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 12:00, Sparco_64 napisał:

A strzela sie lepiej z muszką i szczerbinką czy kolimatorem jakimś, a jeśli tak to ile
mniej więcej za taki przyzwoity kolimator będzie trzeba zapłacić?


Ja osobiście korzystam z muszki i szczerbinki i nie narzekam, bardzo dobrze i dość wygodnie są w tej giecie zaprojektowane. Choć zapewne z kolimatorem zawsze będzie sporo wygodniej. Jeśli chodzi o ceny, to najtańszy sensowny kolimator to wydatek ok. 90-100zł. Takie naprawdę dobre, to od ok. 200zł się zaczynają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 20:17, Graszcz napisał:

> Myślał ktoś o tym : http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=5128
? Zależy
> mi na czymś "innym", może to P90 ?
przecie to aug (imho paskudny), a nie żadne P90



Ehhh, może źle postawiłem przecinek ? Myślę albo o aug`ie albo o P90, może nawet o famasie, gdyż zalezy mi na czymś nie szablonowym,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra inaczej. Poleci ktoś proszę jakiegoś Desert Eagle''a (gaziak) ... naprawdę dobrego. Trochę poszukałem, ale ogólnie mam mieszane uczucia + kilka negatywnych opinii z wmasg na temat tego pistoletu (łamanie się plastikowych części po pewnym czasie użytkowania w takim modelu od TM).

Z chęcią przygarnąłbym też jakąś klamkę, która swoją żywotnością zaskoczyłaby niejednego. Są takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 17:29, WIkitory napisał:

Mam karabin M4 A.1 Ris firmy boyi..Kupiłem magazynek..i chyba nie jest kompatybilny.Daje
foto:

Gdzie kupowałeś maga? Była już raz taka akcja, że gościu kupił maga do M4 bodajże z tanichmilitarii i przysali mu plastykfantastyk maga do sprężynki :D

EDYTA: Inaczej. Gdzie kupiłeś tą eMkę? To ta eMka jest chyba plastyk fantastyk. Dobrze widzę że wejscie do komory jest na środku gniazda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 17:29, WIkitory napisał:

Mam karabin M4 A.1 Ris firmy boyi..Kupiłem magazynek..i chyba nie jest kompatybilny.Daje
foto:

Z tego co widzę to mag jest dość dziwny. Odradzam wszelkiego rodzaju piłowanie maga itp. w celu dopasowania do karabinu, sam prawie rozwaliłem sobie w ten sposób gniazdo magazynka w M15 z classic army. Kupuj magazynki w dobrych sklepach sieciowych, a najlepiej w realu "przymieżyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na taniemilitaria.pl niestety plastik :P A wejscie jest mniej czy wiecej po srodku ale nie dokładnie.Stary magazynek był z tym kompatybilny ale mi sie rozwalił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 17:54, WIkitory napisał:

Kupiłem na taniemilitaria.pl niestety plastik :P A wejscie jest mniej czy wiecej po srodku
ale nie dokładnie.Stary magazynek był z tym kompatybilny ale mi sie rozwalił :P

Popytaj na forum wmasg.pl o linki do kompatybilnych magów dla Twojego modelu, lepiej uczyć się na cudzych błędach ;)
Pozatym nie kupuj na taniemilitaria.pl niczego poza zabawkami za 20 pln , bo reszta to strata nerwów i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 17:54, WIkitory napisał:

Kupiłem na taniemilitaria.pl niestety plastik :P A wejscie jest mniej czy wiecej po srodku
ale nie dokładnie.Stary magazynek był z tym kompatybilny ale mi sie rozwalił :P

Popytaj na forum wmasg.pl o linki do kompatybilnych magów dla Twojego modelu, lepiej uczyć się na cudzych błędach ;)
Pozatym nie kupuj na taniemilitaria.pl niczego poza zabawkami za 20 pln , bo reszta to strata nerwów i pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować