Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

SVD Atoza też jest sprężynką tyle, że tam są drewienka. Z chęcią bym wypróbował tą chińszczyznę, to chyba najtańszy SVD na rynku. Coś kojarzę, że na wmasg było coś o tym już, ale nie mogę nic znaleźć. Trzeba poczekać na jakiegoś newsa w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem SWD u Krakmana razem z paczuszką kuleczek 0.30, zobaczymy jak się będzie sprawował. Dam małą recenzję gdy dojdzie za dwa dni. :) Cena zaskakująco niska więc uznałem że nie ma co czekać aż będzie "niedostępny" a następnie droższy z nowej dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 19:39, Galadin napisał:

A ja zamówiłem SWD u Krakmana razem z paczuszką kuleczek 0.30, zobaczymy jak się będzie
sprawował. Dam małą recenzję gdy dojdzie za dwa dni. :) Cena zaskakująco niska więc uznałem
że nie ma co czekać aż będzie "niedostępny" a następnie droższy z nowej dostawy.

Nigdy nie widziałem na żadnej strzelance snajpera z prawdziwego zdarzenia. Więc coś sądzę że szybko ta replika ukaże się na Allegro :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 20:04, Quinti napisał:

Nigdy nie widziałem na żadnej strzelance snajpera z prawdziwego zdarzenia. Więc coś sądzę
że szybko ta replika ukaże się na Allegro :P.


Skąd takie pesymistyczne podejście? Jeżeli w stocku będzie dobrze to sobie będę radził, może jako strzelec wyborowy, lub w przyszłości dopiero jako snajper. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo wiem jak sprawa z takim snajperem wygląda, nie trafi szybko poruszającego się wroga w oddali (zwłaszcza bez precki), nie jest też w stanie szybko strzelać do kilku wrogów naraz. Bo jak tylko znajdziesz się w zasięgu elektryków to spotka cię grad kulek :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w airsofcie w ogóle nie ma miejsca dla snajperów. Strzelcy wyborowi owszem, ale nie snajperzy (tak, jest różnica)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 21:45, Graszcz napisał:

Wydaje mi się, że w airsofcie w ogóle nie ma miejsca dla snajperów. Strzelcy wyborowi
owszem, ale nie snajperzy (tak, jest różnica)

Chodzi ci o Marksman''a? Czy jeszcze jest jedna kategoria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wmasg tak jak przeczuwałem pojawił się już news dotyczący dostępności tej repliki. Niestety nie dowiadujemy się z niego nic czego nie można wyczytać na stronie sklepu.

http://www.wmasg.pl/aktualnosci/z_polski:_sprezynowy_swd_aandk/1509/

Mam nadzieję, że w niedługim czasie również uda mi się dorwać tą replikę. Po prostu muszę mieć SVD i tyle : ).

PS: Kocham Chińczyków za takie cudeńka :D, ale oczywiście mam tą świadomość jakości. Mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 21:50, Quinti napisał:

Chodzi ci o Marksman''a? Czy jeszcze jest jedna kategoria?

nie marksman''a, tylko marksmana
Chodzi mi o to, że snajper sobie samotnie i niezależnie leży pół dnia w ghillie suit, by kropnąć jednego wąsatego oficera tudzież wykonać inne ściśle określone zadania (głównie obserwacja czy zwiad). Strzelec wyborowy natomiast jest członkiem oddziału i wspiera kumpli na dystans, bo dysponuje nieco większym zasięgiem

BTW, zauważyliście jaki ten SWD jest niesamowicie lekki? O_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 23:22, Graszcz napisał:

nie marksman''a, tylko marksmana
Chodzi mi o to, że snajper sobie samotnie i niezależnie leży pół dnia w ghillie suit,
by kropnąć jednego wąsatego oficera tudzież wykonać inne ściśle określone zadania (głównie
obserwacja czy zwiad). Strzelec wyborowy natomiast jest członkiem oddziału i wspiera
kumpli na dystans, bo dysponuje nieco większym zasięgiem

Żeby tylko pół dnia. No i ghillie suit śmierdzi łajnem i tylko twórca ghillie wie czym jeszcze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 23:22, Graszcz napisał:

BTW, zauważyliście jaki ten SWD jest niesamowicie lekki? O_o

Rzeczywiście. Średnio 1,5kg-2kg lżejszy. Może tutaj nie liczy się lunetki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 23:22, Graszcz napisał:

BTW, zauważyliście jaki ten SWD jest niesamowicie lekki? O_o


Czy ja wiem czy taki lekki? Nie jest to replika drewnianej wersji, no dobra powinien mieć te 4.4kg ale przecież za taką cenę i to z chin? Dojdzie mój to się podzielę wrażeniami. Ale "marce" A&K ufam najbardziej z chińskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 10:06, Damianuss1 napisał:

> BTW, zauważyliście jaki ten SWD jest niesamowicie lekki? O_o
Rzeczywiście. Średnio 1,5kg-2kg lżejszy. Może tutaj nie liczy się lunetki?

Pragnę zauważyć, że ten SWD jest sprzedawany be lunetki w zestawie. Dziwię się co do wagi, bo mój AUG, który ma korpus z tworzywa, waży z 3,5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 11:10, Graszcz napisał:

> > BTW, zauważyliście jaki ten SWD jest niesamowicie lekki? O_o
> Rzeczywiście. Średnio 1,5kg-2kg lżejszy. Może tutaj nie liczy się lunetki?
Pragnę zauważyć, że ten SWD jest sprzedawany be lunetki w zestawie. Dziwię się co do
wagi, bo mój AUG, który ma korpus z tworzywa, waży z 3,5 kg


Najwyżej go sobie dociążę w jakiś sposób. Dzisiaj wyślą to liczę że kurier jutro mi dostarczy. Jeżeli będzie tak dobrze jak piszą na zagranicznych forach (bo podobno na prawdę jest dobrze jak na chinola) to inwestuję w lufę, gumkę, dystanser, droższe kulki, nie wiem czy komorę też ale to sprawdzi mój stały specjalista od replik, no i na końcu w PSO-1, chińską czy oryginalną ale tylko PSO-1. :) Później zrobię samodzielnie pas nośny i maskowanie repliki. I może jak będą pasowały to ze dwa magi od Atoza wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 14:42, Graszcz napisał:

Jeszcze ci drewienek brakuje :]


Chyba jednak nie należę do tych którzy lubią drewienka w replice/broni, mam dziwne wrażenie że takiego strzelca widać znacznie lepiej niż gdyby miał drewniane części zastąpione czarnym kompozytem. Ot takie skrzywienie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ( i dziewczyny jak się jakaś znajdzie ;] ) co polecacie na start tak do 400 max 450 zł. Totalnie zielony nie jestem ale dawno już nie miałem styczności z ASG. Zatrzymałem się na CM 0.28 :) Ahh preferuję raczej karabin niż pistolet maszynowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować