Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2009 o 19:23, Diverso napisał:

Ja mam pytanie... Czy u Was to hobby nie wzbudza złych emocji? Coś w stylu "O dostałem
po goleniach, zaraz mu oddam serią w twarz". U nas gramy na zasady typu nie strzelamy
z bliska, ani nie celujemy w głowę, ale wiele razy widziałem i doświadczałem, że niektórzy
nie mogą się pohamować...

U nas nie ma takich sytuacji, bo nie ma takich zasad do 450fpsów xP A jak się zdarzy i jest to ktoś, komu "zdarza" się to ciągle to oddajemy mu z bliska "przypadkiem" dłuuuuugą serią :P Są efekty. Również cielesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykład dałem na szybko ;]. Swoją drogą muszę zainwestować w maskę na całą twarz, a nie tylko gogle, bo mam wstrętne ślady po ostatnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 00:43, Diverso napisał:

Przykład dałem na szybko ;]. Swoją drogą muszę zainwestować w maskę na całą twarz, a
nie tylko gogle, bo mam wstrętne ślady po ostatnim.

Wtedy będziesz chodzić z mgłą na goglach/okularach, a i bez tego lubią parować. Jedyny sposób na osłonięcie ryja przed kulkami bez zwiększania ''parowalności'' to maska z metalowej siatki (coś w stylu sitka). Nie, nie sprzedają takich, Przynajmniej w Polsce
Ślady na twarzy to IMHO pikuś wobec wybitych zębów. Na szczęście jeszcze mi się to nie zdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2009 o 00:48, Graszcz napisał:

Wtedy będziesz chodzić z mgłą na goglach/okularach, a i bez tego lubią parować. Jedyny
sposób na osłonięcie ryja przed kulkami bez zwiększania ''parowalności'' to maska z metalowej
siatki (coś w stylu sitka). Nie, nie sprzedają takich, Przynajmniej w Polsce

>

A jednak http://www.taiwangun.com/shop,show,1117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 01:29, Graszcz napisał:

> A jednak http://www.taiwangun.com/shop,show,1117
Nie przestajesz mnie zadziwiać.
Miałem na myśli osłonięcie RYJA metalową siatką, żeby OKULARY nam nie parowały. A teraz
wracaj na lekcję jedzenia z tubki, bo się spóźnisz


Tyle, że o okulary pytał Burszurasek, a nie Diverso który dokładnie nie określił swojego zamysłu jaką potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 01:21, nightfaler napisał:


> Wtedy będziesz chodzić z mgłą na goglach/okularach, a i bez tego lubią parować.
Jedyny
> sposób na osłonięcie ryja przed kulkami bez zwiększania ''parowalności'' to maska
z metalowej
> siatki (coś w stylu sitka). Nie, nie sprzedają takich, Przynajmniej w Polsce
>

A jednak http://www.taiwangun.com/shop,show,1117

Cóż następnym razem czytaj uważnie posty ok? Bo tu chodziło o siatkę ochronną na twarz, a nie o "osiatkowane" gogle. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 12:12, nightfaler napisał:

Tyle, że o okulary pytał Burszurasek, a nie Diverso który dokładnie nie określił swojego
zamysłu jaką potrzebuje.

Teraz po prostu za cholerę nie wiem, o co ci chodzi.
Owszem, Burszurasek pytał o okulary i uzyskał odpowiedź - ale co to ma piernik do wiatraka?
Diverso powiedział, że chce zainwestować w maskę na całą twarz, coby ryj przed kulkami ochronić. No to mu mówię, że jedyny nieparujący patent na osłonę mordy to metalowa siatka własnej roboty, wszystkie inne maseczki, kominiarki i arafatki spowodują zwiększonie parowanie okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 12:12, nightfaler napisał:

Diverso który dokładnie nie określił swojego
zamysłu jaką potrzebuje.


hmm
>Swoją drogą muszę zainwestować w maskę na całą twarz, a nie tylko gogle, bo mam wstrętne ślady po ostatnim.
maska + google = osłona na cały ''ryj''.
osłona na cały ''ryj'' - gogle = maska na twarz ( bez góry, jakbyś dalej nie łapał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dyskusja wynikła ale czy wy ludzie jesteście normalni ? Siatka na twarz ? To co wy ? Siano zamiast mózgu macie ? Nikt normalny nie strzela w głowę. A jak nie ma innej opcji to po prostu nie pociąga za spust tylko mówi,że nie żyjesz. A jak przypadkiem zabłąka się kulka to raz na ruski rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 14:20, dawidos160 napisał:

Hmm dyskusja wynikła ale czy wy ludzie jesteście normalni ? Siatka na twarz ? To co wy
? Siano zamiast mózgu macie ? Nikt normalny nie strzela w głowę. A jak nie ma innej opcji
to po prostu nie pociąga za spust tylko mówi,że nie żyjesz. A jak przypadkiem zabłąka
się kulka to raz na ruski rok.

Już to widzę krzyk z 25 metrów:
- DOOOOOOOOOOOSTAŁEŚ
- Gdzie!?
- Nie chciałem ci strzelaaać w twarz!

:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i nikt normalny nie celuje specjalnie w głowę, ale ostrzał prowadzony jest często na takich dystansach, że ledwo widzisz wroga, więc próbujesz za wszelką cenę trafić w jakąkolwiek wystającą część ciała. Najczęściej to ręka lub głowa. Choć ja osobiście dostałem niejednego headshota i uważam, że to nic strasznego.
Co do ''głosowego'' fragowania - zdarzyło mi się parę razy zdjąć kogoś okrzykiem ''nieżyjesz!'' i jakoś nie było problemów. Oczywiście robiłem to na dystansie znacznie niższym niż 25 metrów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafienie w głowę to nic strasznego tylko troszkę boli. I nie raz dostałem tak z odległości mniejszej niż 15 metrów całymi seriami po głowie. Po prostu czasem tak trzeba "ponapierdalać profilaktycznie" po krzakach i się czasem zdarzy że ktoś oberwie serią po łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 14:34, Quinti napisał:

Już to widzę krzyk z 25 metrów:



To chyba za barykadą musiałby stać. Żeby z takiej odległości widzieć tylko głowę.


Graszcz - korpus jest większy niż głowa.


A seria przez krzaki ujdzie ale jest mało odpowiedzialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 15:15, Graszcz napisał:

> Graszcz - korpus jest większy niż głowa.
zdarzyło ci się wystawiać sam korpus zza osłony?


No ale bez przesady,żeby głowę wystawił z hasłem traf mnie ;) Przynajmniej ja sobie tego nie wyobrażam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 15:39, dawidos160 napisał:

No ale bez przesady,żeby głowę wystawił z hasłem traf mnie ;) Przynajmniej ja sobie tego
nie wyobrażam ;)

A ja już niejednego headshota dostałem w ten sposób. No, bez twego debilnego hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować