Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2009 o 23:37, Rumcajsev napisał:

Na taiwangun.com dwie nowe i brzydkie M14 i jeden ciekawy shotgun, ma ktoś o nim (shocie)
jakieś opinie?

Zgadzam się. Te M14 są naprawdę do d***. Shotgun - shelsy, fajna składana kolba i szyna - to lubię :P. Szkoda, że cały z ABSu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 10:59, nightfaler napisał:

http://www.taiwangun.com/karabiny_snajperskie/pj_25_p_j-1145.html

Co warto przy kupnie tej broni, panom z taiwanguna zlecić od razu coś do wymiany ?


Pewnie gumkę hop-up na Systemę (30 zł) i lufę precyzyjną, bo szturmować z tym raczej nie bdziesz, więc bez preclufy nie ma co z domu wychodzić (do 150 zł)

Ale nie mów że TY zastanawiasz się nad kupnem tej broni, bo cię śmiechem zabije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 13:02, Szczur22 napisał:

> http://www.taiwangun.com/karabiny_snajperskie/pj_25_p_j-1145.html
>
> Co warto przy kupnie tej broni, panom z taiwanguna zlecić od razu coś do wymiany
?

Pewnie gumkę hop-up na Systemę (30 zł) i lufę precyzyjną, bo szturmować z tym raczej
nie bdziesz, więc bez preclufy nie ma co z domu wychodzić (do 150 zł)

To, to akurat wiem, bardziej chodziło mi o bebechy.

Dnia 15.11.2009 o 13:02, Szczur22 napisał:


Ale nie mów że TY zastanawiasz się nad kupnem tej broni, bo cię śmiechem zabije...


Nawet jeśli to, co w tym złego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem laser do niedawnego kupionego MP5, ale coś jest dziwnego, otóż działa a jak chce wyłączyć to guziczekiem jak wyłączam nadal się pali ten laser...bo mi na Militaria.pl (stąd kupiłem) napisali to nie wada konstrukcjna, czyli co ? ma tak się palić aż baterie wyjmę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 13:46, nightfaler napisał:

> > http://www.taiwangun.com/karabiny_snajperskie/pj_25_p_j-1145.html
> >
> > Co warto przy kupnie tej broni, panom z taiwanguna zlecić od razu coś do wymiany

> ?
>
> Pewnie gumkę hop-up na Systemę (30 zł) i lufę precyzyjną, bo szturmować z tym raczej

> nie bdziesz, więc bez preclufy nie ma co z domu wychodzić (do 150 zł)
To, to akurat wiem, bardziej chodziło mi o bebechy.
>
> Ale nie mów że TY zastanawiasz się nad kupnem tej broni, bo cię śmiechem zabije...


Nawet jeśli to, co w tym złego ?


L2R- learn 2 read. Pisze na stronie taiwanguna że ma wzmacniane bebechy, więc nic więcej nie trzeba wkładać.

A sądząc po twoich postach to niechciałbym spotkać ciebie na strzelance, dzierżącego potwora z 470 FPSami... dobrze że nie ma trybu auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 15:04, Szczur22 napisał:


L2R- learn 2 read. Pisze na stronie taiwanguna że ma wzmacniane bebechy, więc nic więcej
nie trzeba wkładać.


Ja także zastosowałem L2L (w tym wypadku read zamieniłem na look ) I zauważyłem, że w liście kupujący którzy kupili ten produkt zamówili także : i parę razy był jakiś wzmocniony tłok, czy wzmocnione zębatki itd. Więc ciekawiło mnie czy jest sens coś wymieniać.

Dnia 15.11.2009 o 15:04, Szczur22 napisał:

A sądząc po twoich postach to niechciałbym spotkać ciebie na strzelance, dzierżącego
potwora z 470 FPSami...

A widziałeś ty mnie na strzelance ? Nie.... więc nie wiem na jakiej podstawie to piszesz.

Dnia 15.11.2009 o 15:04, Szczur22 napisał:

dobrze że nie ma trybu auto

Czy nie mowiłeś przypadkiem czegoś o L2R ? Ja tam widzę drugi tryb strzelania


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 19:08, GUNNER napisał:

BTW od jakiegoś czasu na specshopie są nowe, gazowe M-ki WE w tym na Co2


Szał to chyba panuje na M4 Tanio Koba / KJ Works.
Poczytajcie temat na wmasg. Bardzo zachwalana replika jak na gaziaki. W dodatku tania, tyczy się to również magazynków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2009 o 19:48, Galadin napisał:

> BTW od jakiegoś czasu na specshopie są nowe, gazowe M-ki WE w tym na Co2

Szał to chyba panuje na M4 Tanio Koba / KJ Works.

To się mogę pochwalić, że nawet miałem okazję z tego strzelać. Zajebista zabawka. Sierżant z mojego teamu sobie to sprawił, a potem i tak sprzedał bo miał zarówno problemy finansowe, jak i techniczne z repliką (trzeba było przeładowywać po każdym strzale)

Dnia 15.11.2009 o 19:48, Galadin napisał:

Poczytajcie temat na wmasg. Bardzo zachwalana replika jak na gaziaki. W dodatku tania,
tyczy się to również magazynków.

To chyba mówimy o innych replikach, bo ja miałem w łapkach giwerę wartą ze 2000. Ale to może ze względu na liczne części od ostrej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować