Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2012 o 19:48, Graszcz napisał:

Wszystkie trzy wymienione przez ciebie zabawki nadają się wyłącznie do kosza. W cenie
300 zł jedynym sensownym wyborem jest CM.028.
Skoro nawet szesnastu lat jeszcze nie masz, to gdzie ci się spieszy? Dozbieraj kilka
stówek i kup coś normalnego


Nie ma sprawy, nigdzie się nie spieszę. Myślałem po prostu, że broń w takiej cenie może już coś zdziałać. W każdym razie poczekam, dozbieram, będę miał satysfakcję :)
Miałbyś już dla mnie radę na co pozbierać? Wolę jak najwcześniej zacząć oszczędzać.

Dnia 10.04.2012 o 19:48, Graszcz napisał:

"Klany" masz w kolofdjuti, w airsofcie są co najwyżej grupy. Nie przenoś słownictwa z gier do AS.


Przepraszam, nie wiedziałem, że tego określenia się nie używa ;>

Dnia 10.04.2012 o 19:48, Graszcz napisał:

Nie bądź dzieckiem ceesa. Proszę.


Nie lubię ceesa, nie lubię pojęcia "klan". Po prostu wydawało mi się ono odpowiednie. W każdym razie dzięki za radę :)

Dnia 10.04.2012 o 19:48, Graszcz napisał:

http://forum.wmasg.pl/index.php?/forum/27-wielkopolskie/ tu szukaj.
http://forum.wmasg.pl/index.php?/forum/145-jestem-zielony/ a tu masz dział dla zielonych,
możesz pytać o każdą głupotę.


Dzięki wielkie za linki!

Dnia 10.04.2012 o 19:48, Graszcz napisał:

Ta żelazna granica szesnastu lat obowiązuje przede wszystkim na większych zorganizowanych
zlotach, a raczej nie powinno być problemu, żeby piętnastolatka wpuścić na niedzielną
strzelankę


A co z ubiorem takiej osoby, która przychodzi okazyjnie raz na tydzień, dwa się postrzelać? Wiem, że zorganizowane grupy zazwyczaj wymagają danego rodzaju umundurowania w określonym kolorze.
Jeszcze jedno pytanie do Ciebie: patrząc na ilość i jakość Twoich postów w tym temacie, zgaduję, że od dość długiego czasu zajmujesz się ASG. Powiedz mi, miałeś okazję strzelać się z osobami w moim wieku? Nie są jakoś dyskryminowane, odrzucane przez innych? To rzecz, której się najbardziej boję, nie chciałbym być "samotnym snajperem".

Dnia 10.04.2012 o 19:48, Graszcz napisał:

A skąd znasz? Gdzie ćwiczyłeś?


Wystarczająco naoglądałem się filmów. I nie mówię tu o cutscenkach w Call of Duty czy scenach z hollywoodzkich hitów, a filmach instruktażowych prowadzonych m.in. przez takie grupy jak SGO Gdańsk.
Pamiętajmy jednak, że w Airsofcie liczę na luźną zabawę, a nie symulacje akcji SWATu czy szkolenia GROMu ;)

Dnia 10.04.2012 o 19:48, Graszcz napisał:

Spoko


Uff, ktoś normalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 20:09, wojcio102 napisał:

Nie ma sprawy, nigdzie się nie spieszę. Myślałem po prostu, że broń w takiej cenie może
już coś zdziałać. W każdym razie poczekam, dozbieram, będę miał satysfakcję :)
Miałbyś już dla mnie radę na co pozbierać? Wolę jak najwcześniej zacząć oszczędzać.

Za kilkaset złotych wybór jest całkiem spory, więc musisz określić, co ci się podoba. Czy emki, czy kałachy, czy giety i tak dalej. Polecić można kałachy cymy z serii CM.040 w górę, różnią się praktycznie tylko wyglądem, bebechy te same. Seria G36 firmy JG też jest godna polecenia. W zasadzie większość replik JG można polecić, bebechy mają dobre. G36C cymy też dobre, i mp5 cyma (seria CM.041) też robi dobre. Dobrą emkę poniżej 1000 zł trudno trafić, ale jak już to P&J/A&K są sensowne. No i JG, ale emek JG jest raczej mało na rynku

Dnia 10.04.2012 o 20:09, wojcio102 napisał:

A co z ubiorem takiej osoby, która przychodzi okazyjnie raz na tydzień, dwa się postrzelać?
Wiem, że zorganizowane grupy zazwyczaj wymagają danego rodzaju umundurowania w określonym
kolorze.

Wymagają tego od swoich członków, na strzelankę możesz se przyjść w czym chcesz. Widziałem nawet gości biegających w cywilnych ciuchach po lesie. No i oczywiście większe imprezy często opierają swój podział stron na umundurowaniu, ale chyba na razie się na takowe nie wybierasz? ;]

Dnia 10.04.2012 o 20:09, wojcio102 napisał:

Jeszcze jedno pytanie do Ciebie: patrząc na ilość i jakość Twoich postów w tym temacie,
zgaduję, że od dość długiego czasu zajmujesz się ASG. Powiedz mi, miałeś okazję strzelać
się z osobami w moim wieku? Nie są jakoś dyskryminowane, odrzucane przez innych? To rzecz,
której się najbardziej boję, nie chciałbym być "samotnym snajperem".

Nie są. Przynajmniej w moim środowisku. Nowicjusze są raczej ciepło przyjmowani bez względu na wiek (oczywiście w ograniczonym zakresie) i mają wolny wstęp na strzelanki. Nawet znam parę grup, które przyjęły pod swoje skrzydła małolatów, ponieważ nadrabiali skillem

Dnia 10.04.2012 o 20:09, wojcio102 napisał:

> A skąd znasz? Gdzie ćwiczyłeś?
Wystarczająco naoglądałem się filmów. I nie mówię tu o cutscenkach w Call of Duty czy
scenach z hollywoodzkich hitów, a filmach instruktażowych prowadzonych m.in. przez takie
grupy jak SGO Gdańsk.

Teoria=/=praktyka. Takie rzeczy trzeba przećwiczyć wielokrotnie, ważne jest tu zgranie z drużyną. Ale fajnie, że masz większe pojęcie na ten temat niż większość rówieśników. Nie wiem jak tam u was w Poznaniu jest, ale u nas strzelanki z CQB zdarzają się praktycznie tylko na wyjazdach, przez 90% czasu strzelamy się w lesie

Dnia 10.04.2012 o 20:09, wojcio102 napisał:

Pamiętajmy jednak, że w Airsofcie liczę na luźną zabawę, a nie symulacje akcji SWATu
czy szkolenia GROMu ;)

Zgadza się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 20:23, Graszcz napisał:

Za kilkaset złotych wybór jest całkiem spory, więc musisz określić, co ci się podoba.
Czy emki, czy kałachy, czy giety i tak dalej.


Wizualnie kręcą mnie wszystkie karabiny z serii M. Pistolety maszynowe, tym bardziej MP5ki pasowałyby bardziej do budynku (z tego co czytam).
Nie zrozum mnie źle, ale nigdy nie miałem kontaktu z ASG (dwa razy byłem na paintballu, ale to co innego) i dlatego staram się ograniczyć koszty pierwszej broni do minimum. Nie chcę plastikowego crapu, ale nie mam zamiaru też płacić ponad tysiąca złotych, zważając na mój wiek i idące za nim możliwości finansowe. W zasadzie ja inwestuję w ten sport, póki co, na ślepo.

Czy taki gnat starczy na początek? Patrzę na osiągi i są całkiem dobre w porównaniu z innymi. Do tego większość elementów z metalu, magazynek Hi cap.
http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=1974&name=G&G_-_Combat_Machine_-_GR16_Carbine_Plastic_-_Blow_Back

Dnia 10.04.2012 o 20:23, Graszcz napisał:

ale chyba na razie się na takowe nie wybierasz? ;]


Nie, za dużo stresu :D

Myślę, że w weekend wybiorę się na okoliczną strzelnicę. Popytam właściciela czy ma jakieś Airsoftowe bronie, postrzelam. Ostatni mój kontakt z tym sportem miał miejsce jakieś cztery lata temu... kiedy strzelaliśmy się z kuzynami na plastikowe pistolety. Oczywiście, amunicja z okolicznego kiosku ;)

Edit: Możesz się pochwalić sprzętem jaki posiadasz? Pytam z czystej ciekawości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 20:43, wojcio102 napisał:

Wizualnie kręcą mnie wszystkie karabiny z serii M.

To są na świecie jakieś emki niebędące karabinami? ;]

Dnia 10.04.2012 o 20:43, wojcio102 napisał:

Nie zrozum mnie źle, ale nigdy nie miałem kontaktu z ASG (dwa razy byłem na paintballu,
ale to co innego) i dlatego staram się ograniczyć koszty pierwszej broni do minimum.
Nie chcę plastikowego crapu, ale nie mam zamiaru też płacić ponad tysiąca złotych, zważając
na mój wiek i idące za nim możliwości finansowe. W zasadzie ja inwestuję w ten sport,
póki co, na ślepo.

I bardzo rozsądnie, bo nie ma co wydawać majątku na pierwszą replikę, w końcu nie ma pewności, czy się wkręcisz w airsoft na dłuższą metę.

Dnia 10.04.2012 o 20:43, wojcio102 napisał:

Czy taki gnat starczy na początek? Patrzę na osiągi i są całkiem dobre w porównaniu z
innymi. Do tego większość elementów z metalu, magazynek Hi cap.
http://www.specshop.pl/product_info.php?products_id=1974&name=G&G_-_Combat_Machine_-_GR16_Carbine_Plastic_-_Blow_Back

No nie byłbym taki pewien. G&G to firma z wyższej półki, a replika z linku to budżetowa wersja z body z tworzywa. Słyszałem, że tego typu repliki (tanie wersje drogich firm) nie są godne polecenia, tak samo jest z serią Sportline Classic Army, jedynie tanie ICS-y dają radę. Ale pewności nie mam, wypadałoby na wmasg spytać.

Musi być specshop i tylko emki wchodzą w grę?

Dnia 10.04.2012 o 20:43, wojcio102 napisał:

Myślę, że w weekend wybiorę się na okoliczną strzelnicę. Popytam właściciela czy ma jakieś
Airsoftowe bronie, postrzelam.

Repliki ASG na strzelnicy? Pierwsze słyszę

Dnia 10.04.2012 o 20:43, wojcio102 napisał:

Edit: Możesz się pochwalić sprzętem jaki posiadasz? Pytam z czystej ciekawości.

http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/sr4a1-carbine-src-gen-iii.html
Chociaż jestem z niej względnie zadowolony (strzela wyraźnie celniej od większości stockowych replik), nie zaryzykowałbym polecania jej. Niby bebechy dobre, a jednak sporo ludzi miało z nią problemy. Ja też, choć niewielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 21:01, Graszcz napisał:

To są na świecie jakieś emki niebędące karabinami? ;]


A pistolety maszynowe? Jednak jest spora różnica między zastosowaniem karabinu, a pistoletu maszynowego :)

Dnia 10.04.2012 o 21:01, Graszcz napisał:

Musi być specshop i tylko emki wchodzą w grę?


Fajnie by było w Specshopie, bo mam go na miejscu, ale przed chwilą znalazłem coś, co mógłbym sprowadzić nawet zza granicy. Replika wydaje się być nawet lepsza od tej drogiej Mki.
http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm0003-black-cm.html

Oczywiście nie muszą być wyłącznie karabiny spod znaku "M". Nie będę dopłacać do wyglądu.

Dnia 10.04.2012 o 21:01, Graszcz napisał:

Repliki ASG na strzelnicy? Pierwsze słyszę


Dlatego właśnie napisałem, że się go zapytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 21:27, wojcio102 napisał:

A pistolety maszynowe? Jednak jest spora różnica między zastosowaniem karabinu, a pistoletu
maszynowego :)

Miałem na myśli to, że w rodzinie emek są same karabiny, nie ma żadnych peemów (no chyba że KAC PDW się do tych ostatnich zalicza)

Dnia 10.04.2012 o 21:27, wojcio102 napisał:

Fajnie by było w Specshopie, bo mam go na miejscu, ale przed chwilą znalazłem coś, co
mógłbym sprowadzić nawet zza granicy. Replika wydaje się być nawet lepsza od tej drogiej
Mki.
http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm0003-black-cm.html

Dobry wybór.
http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/109273-cyma-g36c-cm003
Tu sobie możesz o niej poczytać.
A o co chodzi z tym sprowadzaniem zza granicy? Przecież taiwangun to krakowski sklep

Dnia 10.04.2012 o 21:27, wojcio102 napisał:

> Repliki ASG na strzelnicy? Pierwsze słyszę
Dlatego właśnie napisałem, że się go zapytam ;)

Chyba zostaniesz przez niego wyśmiany ;]

edit: o, tu nawet test masz http://wmasg.pl/pl/armoury/show/102656

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 21:36, Graszcz napisał:

A o co chodzi z tym sprowadzaniem zza granicy? Przecież taiwangun to krakowski sklep


Miałem na myśli to, że broń mi się tak podoba, iż byłbym ją w stanie nawet sprowadzić zza granicy. Oczywiście, jeżeli okazałaby się naprawdę dobra (czego dowodzi Twoje zdanie).

Dnia 10.04.2012 o 21:36, Graszcz napisał:

Chyba zostaniesz przez niego wyśmiany ;]


Nie pisnę ani słowa :D

Dzięki za wstępne wprowadzenie mnie w świat Airsoftu. Naprawdę, strasznie mi się ten sport podoba i nie mogę się doczekać mojej pierwszej strzelanki. Dobrze, że jeszcze są na tym forum ludzie, którzy potrafią zrozumieć żółtodzioba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 21:50, wojcio102 napisał:

Miałem na myśli to, że broń mi się tak podoba, iż byłbym ją w stanie nawet sprowadzić
zza granicy. Oczywiście, jeżeli okazałaby się naprawdę dobra (czego dowodzi Twoje zdanie).

I nie tylko moje.

Dnia 10.04.2012 o 21:50, wojcio102 napisał:

Dzięki za wstępne wprowadzenie mnie w świat Airsoftu. Naprawdę, strasznie mi się ten
sport podoba i nie mogę się doczekać mojej pierwszej strzelanki. Dobrze, że jeszcze są
na tym forum ludzie, którzy potrafią zrozumieć żółtodzioba :)

Spoko, wyrozumiałość wobec żółtodziobów nie jest aż tak rzadko spotykana, jak ci się może wydawać ;]. W końcu każdy kiedyś zaczynał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcę kupić dobrą maszynę ASG. Prosze o pomoc w wybraniu dobrego karabinu, nie znam sie na cenach ani zabardzo nie orientuje sie jaki model kupic i za jaką cenę. Z góry dziękuję za pomoc.

PS. Wiecie moze gdzie znajde team, albo jakas polanke na wojny? tzn jest specjalna strona do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 22:52, Graszcz napisał:

Nie.



Ok juz wiem o co w tym chodzi. Dozbierac pare stów i zacząć prawdziwe polowania? A ten karabin co podalem wyżej to on jest gówniany i sie zaraz zepsuje? coś tam ludzi zamawia, ale widze ze robią błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 07:25, Stian3D napisał:

Musze łyknąć porady specjalistów: http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-592-SWD-Dragunov-FULL-METAL.html
co o tym myślicie? warte to zamówienia?

Po pierwsze, ten sklep jest do niczego, wręcz z tego słynie.
http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/117891-uwaga-na-sklep-airsoftxtreme-ostrzezenie/

Tu http://www.taiwangun.com/karabiny-snajperskie/sniper-rifle-svd-style.html masz taniej i porządny sklep.

SWD A&K to całkiem dobra replika i świetna baza pod tuning, ale odradzam rozpoczynanie przygody z airsoftem od zabawy w snajpera. Po pierwsze, takie repliki snajperskie w stocku mają taki sam - lub niewiele większy - zasięg jak większość replik karabinów szturmowych. Musiałbyś parę kafli dołożyć, by uzyskać snajperskie osiągi, tu nie ma drogi na skróty. Po drugie, zapewniam cię, że leżenie w trawie i czekanie na ofiarę, która być może wcale się nie pojawi, nie jest wcale takie zabawne.

http://wmasg.pl/pl/articles tu poczytaj poradniki
http://forum.wmasg.pl/index.php?/forum/145-jestem-zielony/ tu poczytaj i popytaj
http://wmasg.pl/pl/armoury/show/61205 a tu masz test tego SWD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tłumaczyłeś to setki razy ale wielkie dzięki za to.

Poczytam to co mi wysłałeś, ale masz racje snajperka to nie jest dobry wybor jako 1 raz w ASG. Mógłbym Cię prosić o link/ albo model do przeciętnego karabinku? Takiego zeby dobrze zapoznać się z tym sportem, tak jak mozesz to prosił bym o karabin wegług Ciebie zeby był godnego zakupu. Przepraszam ze nie odpisywałem ci, ale byłem u rodziny wiec nie mialem jak ci dać odpowiedzi. Domyślam się, że zaczne od M4/ AK albo coś tego pokroju no, ale czekam na decyzje eksperta ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 00:09, Stian3D napisał:

Poczytam to co mi wysłałeś, ale masz racje snajperka to nie jest dobry wybor jako 1 raz
w ASG. Mógłbym Cię prosić o link/ albo model do przeciętnego karabinku? Takiego zeby
dobrze zapoznać się z tym sportem, tak jak mozesz to prosił bym o karabin wegług Ciebie
zeby był godnego zakupu.

Jakbyś nieco sprecyzował, jakie repliki ci się najbardziej podobają (czy kałachy, czy giety itp.), to byłoby ciut prościej. I ile kasy masz do wydania. No ale ok.
- praktycznie wszystkie kałachy Cymy, w szczególności od CM.040 w górę (czyli np. CM.048)
- MP5 Cymy z serii CM.041 (seria CM.049 to to samo, tylko że droższa i ze zbędnym IMHO blowbackiem). Do lasu nadają się tak sobie, ale wśród empepiątek i tak się wyróżniają celnością i zasięgiem
- G36C Cymy, patrz post nr [3866]
- Większość replik JG, w szczególności giety, czyli seria G608 JG
-Zaryzykuję polecenie emek P&J/A&K, większość użytkowników jest z nich zadowolona raczej
No i często można trafić fajne używki na allegro i/lub komisie WMASG. No ale wiadomo, na odległość nie jestem w stanie ocenić czy warto

Polecane sklepy: taiwangun.com, zbrojownia.com.pl, gunfire.pl

Dnia 12.04.2012 o 00:09, Stian3D napisał:

Przepraszam ze nie odpisywałem ci, ale byłem u rodziny wiec nie mialem jak ci dać odpowiedzi.

A spoko luz, po co ty mi się tłumaczysz, nie sądzisz chyba, że warowałem przy kompie 24/7 w oczekiwaniu na odpowiedź od ciebie? ;]

Dnia 12.04.2012 o 00:09, Stian3D napisał:

Domyślam się, że zaczne od M4/ AK albo coś tego pokroju

Nie do końca - jak już wcześniej wspomniałem, dobre emki zaczynają się od 1000 zł (właśnie w granicach tysiaka są legendarne, słynne ze swej zajebistości M4 KWA). Za to taniego i dobrego kałacha jak najbardziej dostaniesz, patrz wyżej

Dnia 12.04.2012 o 00:09, Stian3D napisał:

no, ale czekam na decyzje eksperta ;).

do eksperta to mi jednak wciąż daleko

tradycyjnie zapraszam tu http://forum.wmasg.pl/index.php?/forum/145-jestem-zielony/ i tu http://wmasg.pl/pl/articles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2012 o 16:46, Graszcz napisał:

Jakbyś nieco sprecyzował, jakie repliki ci się najbardziej podobają (czy kałachy, czy
giety itp.), to byłoby ciut prościej. I ile kasy masz do wydania. No ale ok

Podobają mi się: G36C/ kałachy oraz M4, ale w tym roku raczej nie kupię . Mam do wydania 300 zł może to śmieszna cena, ale zaczynam ten sport i chce zobaczyc jak to jest się tak strzelać bo nie miałem jeszcze okazji. Jeśli będzie trzeba dołoże do sumy ale wolał bym sie w 300 zł zmieścić ( wiem, ze z G36C pewnie cieżko za 300 zl znalesc, ale jakiegoś kałacha może się znajdzie.)

Dnia 13.04.2012 o 16:46, Graszcz napisał:

- praktycznie wszystkie kałachy Cymy, w szczególności od CM.040 w górę (czyli np. CM.048)
- MP5 Cymy z serii CM.041 (seria CM.049 to to samo, tylko że droższa i ze zbędnym IMHO
blowbackiem).
Do lasu nadają się tak sobie, ale wśród empepiątek i tak się wyróżniają
celnością i zasięgiem

CHodzi tutaj o to, że MP5 są dobre do lasu? a jak jestem przy lesie to napisz która broń jest najkorzystniejsza do lasu na niedzielną strzelankę w 5-tkę z kumplami.

Dnia 13.04.2012 o 16:46, Graszcz napisał:

- G36C Cymy, patrz post nr [3866]
- Większość replik JG, w szczególności giety, czyli seria G608 JG
-Zaryzykuję polecenie emek P&J/A&K, większość użytkowników jest z nich zadowolona raczej
No i często można trafić fajne używki na allegro i/lub komisie WMASG. No ale wiadomo,
na odległość nie jestem w stanie ocenić czy warto

Polecane sklepy: taiwangun.com, zbrojownia.com.pl, gunfire.pl

Wiem, że nie jesteś w stanie ocenić czy są w moich okolicach sklepy chodzi o Kraków, Nowy Sącz i te okolice oczywiście ze sprzętem ASG bo jednak wolał bym zobaczyć towar w realnym stanie, ale i tak pewnei zamówię,

Dnia 13.04.2012 o 16:46, Graszcz napisał:

A spoko luz, po co ty mi się tłumaczysz, nie sądzisz chyba, że warowałem przy kompie
24/7 w oczekiwaniu na odpowiedź od ciebie? ;]

Niee co ty, tylko ty odpowiadasz a ja to olewam ( ale tak nie było) więc wole napisać.

Dnia 13.04.2012 o 16:46, Graszcz napisał:

Nie do końca - jak już wcześniej wspomniałem, dobre emki zaczynają się od 1000 zł (właśnie
w granicach tysiaka są legendarne, słynne ze swej zajebistości M4 KWA).

Skoro taka cena to sobie emke odpuszczę na dzień dzisiejszy.

Dnia 13.04.2012 o 16:46, Graszcz napisał:

Za to taniego
i dobrego kałacha jak najbardziej dostaniesz, patrz wyżej

Taniego, dobrego? proszę o link to zaraz zamówię no kałach to dobry wybór chyba.

Dnia 13.04.2012 o 16:46, Graszcz napisał:

do eksperta to mi jednak wciąż daleko

nie jeden chciał by mieć taką wiedze jak Ty ;P

Dnia 13.04.2012 o 16:46, Graszcz napisał:

Czytam czytam wszystko, ale jednak czasem musze się zwrócić o pomoc.

PS. Dajmy, że kupię jakiegoś kałacha to on będzie na akumulator? bo koledzy mają M4 z tymi bateriami i wkurza ich to czasem bo troche potrzelają i po zabawie. Może za moją cene nie kupie porządnego, ale żebym jakiś czas postrzelał no nic czekam na odpowiedz od specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2012 o 13:57, Stian3D napisał:

Podobają mi się: G36C/ kałachy oraz M4, ale w tym roku raczej nie kupię . Mam do wydania
300 zł może to śmieszna cena, ale zaczynam ten sport i chce zobaczyc jak to jest się
tak strzelać bo nie miałem jeszcze okazji. Jeśli będzie trzeba dołoże do sumy ale wolał
bym sie w 300 zł zmieścić ( wiem, ze z G36C pewnie cieżko za 300 zl znalesc, ale jakiegoś
kałacha może się znajdzie.)

W takim razie CM.028 lub G36C JG (G608)

Dnia 14.04.2012 o 13:57, Stian3D napisał:

CHodzi tutaj o to, że MP5 są dobre do lasu?

Chodzi o to, że MP5 mają krótką lufę, co zazwyczaj oznacza kiepski zasięg. A MP5 Cymy - jak na empepiątki - mają wyjątkowo dobrą celność i zasięg.

Dnia 14.04.2012 o 13:57, Stian3D napisał:

a jak jestem przy lesie to napisz która broń jest najkorzystniejsza do lasu na niedzielną strzelankę w 5-tkę z kumplami.

Nie podam ci konkretnego modelu (chociaż może M4 KWA?). Wszystko zależy od indywidualnych preferencji, a różne repliki mają różne bebechy.

Dnia 14.04.2012 o 13:57, Stian3D napisał:

Wiem, że nie jesteś w stanie ocenić czy są w moich okolicach sklepy chodzi o Kraków,
Nowy Sącz i te okolice oczywiście ze sprzętem ASG bo jednak wolał bym zobaczyć towar
w realnym stanie, ale i tak pewnei zamówię,

W krakowie jest taiwangun.

Dnia 14.04.2012 o 13:57, Stian3D napisał:

Taniego, dobrego? proszę o link to zaraz zamówię no kałach to dobry wybór chyba.

http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/cm-028.html krakowski sklep, przypominam

Dnia 14.04.2012 o 13:57, Stian3D napisał:

Czytam czytam wszystko, ale jednak czasem musze się zwrócić o pomoc.

ok

Dnia 14.04.2012 o 13:57, Stian3D napisał:

PS. Dajmy, że kupię jakiegoś kałacha to on będzie na akumulator? bo koledzy mają M4 z
tymi bateriami i wkurza ich to czasem bo troche potrzelają i po zabawie. Może za moją
cene nie kupie porządnego, ale żebym jakiś czas postrzelał no nic czekam na odpowiedz
od specjalisty.

Tak, mówimy tu cały czas o replikach elektrycznych. Większość z nich ma od nowości baterię w zestawie, która na początek w zupełności wystarcza. Na jedną strzelankę spokojnie starczy. Warto jednak zainwestować w porządną ładowarkę mikroprocesorową, bo te dodawane do zestawu są wręcz niezdrowe dla baterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować