Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Chciałbym zaprezentować (narazie) blog mojego teamu
www.gtroops-asg.blog.onet.pl
Niedługo wrzucę fotki ze strzelanek, a w połowie września odpailmy website z prawdziwego zdarzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 23:10, Mistrz Magii napisał:

Dzięki z informacje. Teraz następne pytanie: Czym się wygodniej strzela, P90, M4A1 czy M8?(oczywiście
elektryki)


Ummm p90 zdaje sie byc najlepszym rozwiazaniem do budynkow, jest krociutki i wygodny w uzyciu ale krotka lufa sprawia, ze traci na celnosci przy wiekszych odleglosciach, Steyr M8 - nie wiem, nigdy nie mialem go w lapach, ale zastosowany system bull-pup sprawia, ze karabinek powinien byc wygodny w uzytkowaniu. M4A1 natomiast to bron stosunkowo uniwersalna. Nie jest za dluga na budynki i ma niezly zasieg, co czyni ja uzyteczna w lesie. M4 jest bardzo popularna wsrod asg-,maniakow. Co do wygody strzelania, to ciezko powiedziec, jest to typowy karabinek szturmowy. Ma skladana kolbe, ktora w wiekszosci modeli blokuje sie w 3 punktach, co sprawia, ze mozna wyregulowac jej dlugosc do wlasnych potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie: czy strzelałeś z MP5K tokyo mauri? Czy jest dobry? Bo zawsze chciałem mieć MP5K i nie czy watro wywalac 600 zł. Może są MP5K el. od jakichś innych firm, z równie dobrze odwzorowanymi szczegółami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2006 o 19:28, Marcin-91 napisał:

mam pytanie: czy strzelałeś z MP5K tokyo mauri? Czy jest dobry? Bo zawsze chciałem mieć MP5K
i nie czy watro wywalac 600 zł. Może są MP5K el. od jakichś innych firm, z równie dobrze odwzorowanymi
szczegółami?


Umm tokio marui to nie jest najlepsza firma. Mp5K czy tam inne PDW sa kiepskie- bo sa krotkie. Jak chcesz krotka giwere kup sobie gaziaka, ale jak juz chcesz wydawac wieksze pieniadze na elektryka, warto kupic cos, co ma duzy zasieg i dobra celnosc. I Polecam G&G oraz Classic Army. Tokio marui to plastik, plastikowe zebatki to juz w ogole smiech na sali a mp5K to niestety slaba bron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za pewnie drugirgo posta pod rząd, ale dopiero teraz zgłębiłem twojego posta, i muszę powiedzieć że miałem styczność z p90 i jakoś nieleżał mi w dłoni, jego chwyt jest wg.mnie za bardzo udziwniony. Ale z tego co słyszałem idzie sie przyzwyczaić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 18:51, Marcin-91 napisał:

Sorki za pewnie drugirgo posta pod rząd, ale dopiero teraz zgłębiłem twojego posta, i muszę
powiedzieć że miałem styczność z p90 i jakoś nieleżał mi w dłoni, jego chwyt jest wg.mnie za
bardzo udziwniony. Ale z tego co słyszałem idzie sie przyzwyczaić :P


No jest troche dziwny, to fakt. Troche futurydtyczny. Dlatego mi sie np nie podoba. Wole porzadne m4 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2006 o 16:15, Astmatyk napisał:

No jest troche dziwny, to fakt. Troche futurydtyczny. Dlatego mi sie np nie podoba. Wole porzadne
m4 :)

Tez lubie klasyki, chociarz mi bardziej podba się rasowy M16 z wietnamu , a z takich futurystycznych kostrukcji podoba mi się steyr AUG. Natomiast za totalne ochydztwo uważam famasa, wygląda jak za przeproszeniem brzeszczot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w sieci przeglądałem strony różnych teamów asg. Pomyślałem, że być może jacyś userzy tego forum należą do takowych teamów, tak więc może podamy linki do stron "naszych" ekip? Ja podałem kilka postów wyżej. Airsoftowcy gram.pl łączcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tokyo marui za 600zl ma w gearboxie plastikowe zębatki? [smiech na sali] w AEGu porządnej firmy ( ja mam mp5 a4 TM ) nie mają prawa pęknąć zębatki ponieważ są w całości z metalu!

Szczerze poleam Air soft gun to jak Delta Force przed kompem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2007 o 16:38, chopin06 napisał:

tokyo marui za 600zl ma w gearboxie plastikowe zębatki? [smiech na sali] w AEGu porządnej firmy
( ja mam mp5 a4 TM ) nie mają prawa pęknąć zębatki ponieważ są w całości z metalu!

Szczerze poleam Air soft gun to jak Delta Force przed kompem :))


Zanim bedziesz sie smial najpierw poczytaj troche o ASG, bo tak sie sklada, ze dawniejsze modele TM WSZYSTKIE mialy plastikowe zebatki. Poza tym nie ma czegos takiego jak "nie ma prawa nic im sie stac" bo zebatki co jakis czas sie wymienia nawet te od Classic Army. Zabawki TM sa niestety kompletnie nieoplacalne- kosztuja niemal tyle co CA, sa gorzej wykonane i maja slabe stockowe osiagi. Jezeli juz to bardziej oplaca sie kupic o polowe niemal tansze produkty takich firm jak CYMA, ktore sa kopiami TM i wykonane sa z trwalszych materialow ( chodzi mi glownie o gearbox)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

modele cymy np. cm.027 tez mi sie podobaly ( wymieniony posiadalem )
zebatki prawda wymienia sie ale ni np. co 5 strzelanek
w moim modelu w gearboxie nie wymienialem nic od 2 lat tylko konserwowalem go dobrze i nadal mi sluzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, CYMA zaczęła robić "solidne" (jak na siebie :p) repliki replik, mój kumpel ma jakąś od nich, i po tuningu sprawuje się całkiem nieźle. Oczywiście mówie o tych z metalowym gearboxem, co jak zauważył Astmatyk, są podobnej jakości. A co ciekawe, nie ma aż takiego strachu, że ją połamiesz czy coś rozwalisz, w sumie 500 zł to nie 1200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 23:22, Astmatyk napisał:

Otoz to. Gdybym wachal sie pomiedzy TM a CYMA zdecydowanie kupuje CYME a jesli juz mialbym
więcej kasy to tylko CA czy G&G.


Mam identyczne zdanie. W sumie to kupisz cyme, dasz gearbox od tm, mocniejsza sprezyne, prec lufe i właściwie masz dobrego aega dosc niskim kosztem.

A Classic Army zdecydowanie wymiata pod względem replik. Ach te ich full metale...

Wracając do tematu. Nowy kałach cymy, z metalowym gearboxem v3 wymiata. Miałem okazje z niego strzelać i nieźle sobie radzi ;] A nie był tuningowany, z prec lufa i dobrymi kulkami powinien byc całkiem celny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chciałbym zacząć swoją przygodę z ASG. Chciałbym kupić jakiegos dobrego AEG-a do 200 zł. Możecie cos polecić ? Zastanawiałem się nad repliką H&K G36C firmy double eagle oraz MP% firmy CYMA. A może coś innego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam M4a1 R.I.S firmy Boys i strzela mi się dość dobrze.Na allegro da się kupić takie karabiny,w wyszukiwarkę Allegro wpisujesz ASG albo AEG No problem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2007 o 17:52, mtobi napisał:

Mam pytanie. Chciałbym zacząć swoją przygodę z ASG. Chciałbym kupić jakiegos dobrego AEG-a
do 200 zł. Możecie cos polecić ? Zastanawiałem się nad repliką H&K G36C firmy double eagle
oraz MP% firmy CYMA. A może coś innego ??


Kup springa jakis pistolecik. za 99zł masz super repliki firmy chyba cyberguna (ju dość dawno przestałem sledzić wiec moglem wypaść z obiegu:P). i nie daj sie zwieść "za 119zł karabin jak za 1599zł!!! różnią się tylko firmą!" bo to jest szajs i oszukiwanie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować