Zaloguj się, aby obserwować  
Astmol

Air Soft Gun - hobby dla maniakow

3950 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2008 o 22:12, trutututu napisał:


Chcesz sie strzelać na poligonie czy bawić w inscenizacje bitew historycznych? Jak to pierwsze, to absolutnie nie bierz, choćby ze względu na łuski (ładuje się toto długo). Jeśli to drugie, to z tego co mi wiadomo, mauser jest bardzo porządnie wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2008 o 22:21, Tal441 napisał:

Ja bym nie brał. Zbyt mało FPS.


Huhuhchahaha a to dobre. Kiedyś 315 fps to ludzie uważali za prawie wiatrówkę :P

Trzymałem ten sprzęt w łapie. Jakbym nie pomacał nigdy bym nie powiedział, że to tworzywo, a nie drewno. Co ciekawe, sprężynę naciąga się dopychając zamek, a nie odciągając. Wymaga przyzwyczajenia, ale dzięki temu nie napinamy sprężyny podczas wyciągania łusek. Problemem są łuski, które bardzo łatwo zgubić. Ogólnie to zabawka fajna, ale mało praktyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 16:19, M1k3 napisał:

Huhuhchahaha a to dobre. Kiedyś 315 fps to ludzie uważali za prawie wiatrówkę :P

Prawie robi wielką różnicę bo wiatrówki mają przecież pi razy drzwi 6OOfpsów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 15:49, Fumiko napisał:

> A czy to jest dobre? http://www.gunfire.pl/product-yid-1152190486-Mauser-98KW-KAR98KW.html


Chcesz sie strzelać na poligonie czy bawić w inscenizacje bitew historycznych? Jak to
pierwsze, to absolutnie nie bierz, choćby ze względu na łuski (ładuje się toto długo).
Jeśli to drugie, to z tego co mi wiadomo, mauser jest bardzo porządnie wykonany.


Nie, bardziej to drugie, bo na bawienie się na poligonie to na pewno bym nie wybrał Mausera, tylko jeśli już coś z powtarzalnych to nie wiem, coś bym znalazł. Chociaż to drugie to też zbytnio nie, ale chce Mausera bo mam sentyment do tej broni i nie tylko do niej. Bo bardzo lubię broń z 2WŚ, nawet czasem bardziej niż te współczesne.
A i jeszcze jedno pytanko: ile kosztują repliki Tokyo Marui, bo nigdzie cen nie moge znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 16:44, trutututu napisał:

Nie, bardziej to drugie, bo na bawienie się na poligonie to na pewno bym nie wybrał Mausera,
tylko jeśli już coś z powtarzalnych to nie wiem, coś bym znalazł. Chociaż to drugie to
też zbytnio nie, ale chce Mausera bo mam sentyment do tej broni i nie tylko do niej.
Bo bardzo lubię broń z 2WŚ, nawet czasem bardziej niż te współczesne.
A i jeszcze jedno pytanko: ile kosztują repliki Tokyo Marui, bo nigdzie cen nie moge
znaleźć.


Sam zobacz: http://www.asgshop.pl/catalog.php?cat=129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 22:12, trutututu napisał:


Ja mam tego Mausera . Jest to prawdziwe drewno . mauser jest pięknie wykonany . Wszytskie detale są w nim odzorowane . Jak juz wspomniało tutaj kilka użytkowników , jesli Cię interesuje II wojna swiatowa ( jestes maniakiem) to bierz , nie pozałujesz . jest wart ten ceny . Ja jestem Bardzo zadowolony .

Macie pytania :
piszcie na gg lub na skype :) Odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jest to prawdziwe drewno .

To drewno? Oo
Myślałem, że ten plastik jest genialnie odwzorowany tylko. No cóż, mój błąd. Nie wierzyłem, że za taką cenę można dostać taką śliczną replikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero chciałbym zaczynam zabawę z ASG i się zastanawiam nad kupnem broni :) Na razie w oko mi wpadł http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1144793020-Kalasznikow-AK47-CM028-metalo wy-gearbox-v3.html

Z opinii wnioskuję, że to jest dobra broń w przedziale do 400 zł. Czy polecilibyście coś innego? xd

PS Jestem zupełnie zielony w ASG :P I mam takie pytanko. Do czego jest kamizelka taktyczna? Tylko do przenoszenia magazynków? Czy jeszcze do czegoś? xd
P.S. 2 Magazynki po 30 naboi po 50 zł? o0 To ile kosztuje taki 525 kulkowy do tego kałacha? ;/ Bo znaleźć nie mogę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny karabin, znany producent, dobre osiągi - porządna broń. Mój tata ma takiego, tylko że całego czarnego, identycznego pod względem osiągów i powiem Ci, że ta broń ma niezłego kopa. Dla pewności posłuchaj jeszcze tego co Ci powiedzą bardziej doświadczeni gracze. A co do innych modeli, to odwiedź te sklepy :

- www.specshop.pl
- www.zbrojownia.pl
- www.gunfire.pl
- www.taiwangun.com

Jest tam przeogromna ilość do wyboru.

Dnia 05.05.2008 o 09:59, Adeq napisał:

PS Jestem zupełnie zielony w ASG :P I mam takie pytanko. Do czego jest kamizelka taktyczna?


Owszem możesz przenosić magazynki, ale też inne wyposażenie typu : ładownica, latarka, kabura = pistolet itp.

Dnia 05.05.2008 o 09:59, Adeq napisał:

P.S. 2 Magazynki po 30 naboi po 50 zł? o0 To ile kosztuje taki 525 kulkowy do tego kałacha? ;/ Bo znaleźć nie > mogę :P


Z tego co wyczytałem do tego kałacha dołączany jest jeden taki magazynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2008 o 23:25, M1k3 napisał:

>Jest to prawdziwe drewno .

To drewno? Oo
Myślałem, że ten plastik jest genialnie odwzorowany tylko. No cóż, mój błąd. Nie wierzyłem,
że za taką cenę można dostać taką śliczną replikę.


Drewno , bo sprawdziłem . Przez przypadek gdy kładłem mausera w pinwicy otarała mi mi sie o ostra krawędz kolba i zrobiła sie głęboka ryska . I jest to naparwde drewo . Nawet po zapachu idzie wyczuc ze to drewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ponad roku intensywnego strzelania (co najmniej kilka ładnych godzin w tygodniu) - pierwsza poważniejsza awaria w mojej M4 R.I.S. od PJ - pękł gearbox. Myślę, że mimo to giwera wciąż warta polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 15:38, Astmatyk napisał:

Po ponad roku intensywnego strzelania (co najmniej kilka ładnych godzin w tygodniu) -
pierwsza poważniejsza awaria w mojej M4 R.I.S. od PJ - pękł gearbox. Myślę, że mimo to
giwera wciąż warta polecenia.


Masz na myśli ten karabin ?
http://www.sklep.airsoftguns.pl/product-pol-1152190161-M4-SSystem-III-Generacja -replik-JG-JGF6613.html#galeria

Poszukuje raczej typowo snajperskich broni typu M21 + tłumik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniej wiecej to mialem na mysli, tyle, ze ja mam jeszcze II generacji.
A jesli idzie o snajpery to niec nie doradzam bo sie nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 09:59, Adeq napisał:

P.S. 2 Magazynki po 30 naboi po 50 zł? o0 To ile kosztuje taki 525 kulkowy do tego kałacha?
;/ Bo znaleźć nie mogę :P


http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-63-Magazynek-HiCap-do-AK47-METAL.html

http://www.airsoftxtreme.pl/product-pol-66-Magazynek-HiCap-do-AK-500-kulek.html

Wg mnie metal lepszy :)) Jakościowo masz pewność, że się nie rozwali od uderzenia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2008 o 17:55, Adeq napisał:

Dzięki ;] i Tańszy xD

Metal jest za 65 zł, a ten z tworzywa za 55 więc jak tańszy? xP :]

Dnia 05.05.2008 o 17:55, Adeq napisał:

A tak BTW to jak działa ten Hi-cap?


Na fotce tego metalowego widać taką zębatkę na dole. Kręcisz tą zębatką i do komory w magazynku dochodzą kulki, które z kolei są doprowadzane do komory w broni. Nie musisz wymieniać magazynka, masz 6OO kulek w magu i tylko co jakiś czas kręcisz zębatką. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować