Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Life is Strange wielkim zwycięzcą przeglądu Games for Change

6 postów w tym temacie

Prosta historia poprowadzona w bardzo dobrym klimacie.
Sila tej gry to fakt zrzycia sie z glowna bochaterka i jej pszapciula ,styl poprowadzenia histori oraz genialny sountrack a nie jakies lubudubu.

kupilem te gre na steam na wyprzedarzy ,przeszedlem po czym poszukalem info o sound tracku i o wydaniu pudelkowym. Okazalo sie ze jest takie i to bardzo fajne wydanie ktore zakupilem poniewarz ta gra jest przezemnie zaliczana do gier anbitnych a sound tracka bede jeszcze dlugo sluchal bo jest przyjemny i relaksujacy.

ps: w kolekcjonerce jest jeszcze pamientnik max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super. Popieram jako ultra fan.
Po dobrym i niedocenianym Remember Me (te światła, neony, stylistyka NeoParyża!) DONTNOD wydał perełkę. Niepowtarzalny klimat tworzony przez niesamowicie pieczołowicie dobraną muzykę i własny, wyrazisty styl graficzny. Wyciśnięcie z mechaniki przygodówki wszystkiego - dobry pomysł z cofaniem czasu, wybór bohaterów, mocne archetypy (przyjaźń, miłość, młodość i wybory). I ta immersja, dzięki której przeżyłem najlepszą przygodę w mojej growej wędrówce (a trochę już przegrałem). Jak najbardziej zasłużona gra roku, a dla mnie Miejsce 1. w moim notowaniu.
I czekam z niecierpliwością na Vampyra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówców, gra mną wstrząsnęła. Idealne wykorzystanie efektu motyla w grze (jak ktoś widział film to z tematem będzie znajomy), niesamowity klimat + soundtrack, grafika, choć niezbyt bogata w szczegóły, to na pewno ciesząca oko, barwne postaci... Mógłbym tak wymieniać w nieskończoność, ale żeby to poczuć trzeba w to zagrać. Choć zapewne nie każdy to "złapie". Mimo to nie uważam jej za GOTY 2015 roku, bo to miejsce zajął oczywiście Wiedźmin, lecz 2. miejsce w moim osobistym rankingu miała jak w banku (to za sprawą zakończenia i "ostatniego wyboru", które mnie trochę zawiodły). Jednakże kupię to drugi raz na XBO w postaci edycji limitowanej. Reasumując: Nagrody jak najbardziej zgarnięte zasłużenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować