Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Overwatch - Torbjorna czeka zanik mocy

6 postów w tym temacie

Nie dziwie się. Grałem na PC i PS4 w Overwatch. Wybrałem w końcu PC. Torbjorn jest świetną postacią przeciw szybkim, wkurzającym przeciwnikom których ciężko ubić jeżeli ktoś potrafi nimi grać. Mowa tu o Tracer, Genji i Reaper przede wszystkim.

Dobrze umiejscowiona wieżyczka sprawia że ci natręci przestają być problemem. Mają swoje zmartwienia i nie mogą od tak sobie latać i wkurzać ludzi. Z drugiej strony zarówno ta wieżyczka jak i np Bastion bardzo szybko padają kiedy w pobliżu jest Soldier 76 lub Pharah.

Tyle że na PC czas reakcji graczy jest dużo lepszy. Na PS4 wieżyczka to prawdziwa bestia. Ja bym jeszcze zastanowił się nad "Molten Core" na ich miejscu. Na PC wielokrotnie wygraliśmy payload prostym ustawieniem. Broniona wieżyczka + ofensywni gracze. Efekt? Gracze mocno szczypali przeciwnika, wieżyczka zabijała, "SUPER" się ładował w błyskawicznym tempie i tak przejechaliśmy całą mapę bez zatrzymywania się. Każdy opór kończył się "MOLTEN COOOORE!" i po frytkach.
Wielokrotnie kończyliśmy mecz gdzie zostawało do końca 6-7 minut :D Tu można by zrobić tak że zabicia gracza dają więcej do "supera" a wieżyczki dużo mniej.

Skończyły by się "Play of the game" gdzie tylko stałem jak ciołek waląc młotem w wieżyczkę jak ludzie padali. A już szczytem był dzisiejszy gdzie zginąłem i "Play of the game" był o moim trupie który leżał patrząc w sufit kiedy wieżyczka zabiła 4 przeciwników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> jednak czas przeładowania zmniejszono do 0,3 sekundy z 0,75
>
> Wy tak na poważnie?
nie zmniejszyli czasu przeładowania, tylko czas oczekiwania po użyciu alternatywnego strzału...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > jednak czas przeładowania zmniejszono do 0,3 sekundy z 0,75
> >
> > Wy tak na poważnie?
> nie zmniejszyli czasu przeładowania, tylko czas oczekiwania po użyciu alternatywnego
> strzału...
Chyba nie o to chodziło. Czas przeładowania 0,3 jest mniejszy niż 0,75. więc nie można zwiększyć z 0,75 do 0,3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2016 o 23:33, dariuszp napisał:

Nie dziwie się. Grałem na PC i PS4 w Overwatch. Wybrałem w końcu PC. Torbjorn jest świetną
postacią przeciw szybkim, wkurzającym przeciwnikom których ciężko ubić jeżeli ktoś potrafi
nimi grać. Mowa tu o Tracer, Genji i Reaper przede wszystkim.


Reaper jak podejdzie do wieżyczki od tyłu to zabija ją na dwa strzały, a Genji też nie ma z nią problemu, wystarczy że odpali swojego skilla do odbijania i wieżyczka pada w 2 sekundy. Tracer zawsze może użyć na niej swojej bomby (i na stojącym obok wieżyczki Trobjornie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować