Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Watch Dogs 2 z poprawionym modelem jazdy

7 postów w tym temacie

Czyli po wypowiedzi Belangera:"Tam prowadzenie samochodu nie wyglądało co prawda najlepiej, ale w Watch Dogs 2 ma wznieść się na nowy poziom. - Używamy ich technologii i współpracujemy z nimi. Naprawdę chcemy sprawić, by było to bardziej przystępne i dostarczało lepszej zabawy, a jednocześnie by model jazdy pod względem fizyki wciąż sprawiał wrażenie realistycznego. Chcieliśmy uszanować wolę graczy w tym zakresie i wysłuchać ich". Czyli według nich model jazdy był idealny, a teraz słuchają i wykorzystują rady swoich fanów. Coś tu jest nie tak. Skoro twórcy nie umieją dostrzec błędów swojej produkcji, a poprawiają watch dogs 2 o błedy watch dogs, tylko o wnioski fanów, to duchowa następczyni Aidena Pierce''a, będzie w najlepszym razie, troche lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej Watch Dogs 2 wydaje się być bardziej interesujące niż pierwsza "część". Pomijając fakt, że Watch Dogs nie do końca był tym, czym wynikałoby z zapowiedzi, to i tak gra była dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA czekam na W_D. Podoba mi się także luźne podejście do gry a nie takie poważne jak W_D 1. Sama tematyka i rozwiązania mi się podobają i już w W_D 1 bawiłem się świetnie. Jeżeli tutaj wyjdzie im to lepiej to będę zadowolony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni poprawić też zagadki. Skanowanie kodów w WD było fajne, ale czasem wymagało rozpoczęcia z miejsca pół miasta od kodu, przez co prawie niemożliwe było dojście do tego samemu. Picie było kuriozalne, bo z dodatku do gry zrobiono najtrudniejszy element. W grze o hakowaniu hakowanie było mniejszym wyzwaniem, niż wypicie 3 kolejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni poprawić też zagadki. Skanowanie kodów w WD było fajne, ale czasem wymagało rozpoczęcia z miejsca pół miasta od kodu, przez co prawie niemożliwe było dojście do tego samemu. Picie było kuriozalne, bo z dodatku do gry zrobiono najtrudniejszy element. W grze o hakowaniu hakowanie było mniejszym wyzwaniem, niż wypicie 3 kolejek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować