Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard zatrudnia do prac nad nowym Diablo

26 postów w tym temacie

Już większa część zespołu odeszła, a przynajmniej tych znanych twarzy, chyba tylko Wyatt Cheng się trzyma. Wg mnie zrobią następną część żeby zacząć od początku, a nie mieszać w D3, na które widać nie mają zbytniego pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Już większa część zespołu odeszła, a przynajmniej tych znanych twarzy, chyba tylko Wyatt
> Cheng się trzyma. Wg mnie zrobią następną część żeby zacząć od początku, a nie mieszać
> w D3, na które widać nie mają zbytniego pomysłu
Tu nie chodzi o brak pomysłu ale o to że gra jest źle pomyślana od podstaw. Itemizacja, poziomy trudności, mapa świata, crafting, handel(a praktycznie jego brak). To wszystko wymaga gruntownej zmiany. To zdecydowanie za dużo jak na dodatek i naprawdę taniej, łatwiej i lepiej zrobić wszystko od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2016 o 09:13, GerBeer napisał:

Najbardziej prawdopodobne scenariusze według mnie? Drugi dodatek do D3 lub karcianka.


To albo chodzi o Diablo 4 albo całkiem inną grę w tym uniwersum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nici z dodatku do DIII - to jak pogodzenie się z faktem, że tej gry się już za nic nie da wskrzesić.

Czyli mamy wstępne plany na nowego Diablo IV.
Karcianka ? A po cholerę, skoro jest Hearthstone... a jeśli nawet to tylko w formie dodatkowej przygody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po tym co zrobili serii tym swoim "wybitnym hack''n''slashem", jak dla mnie może to być nawet Jay "Fckn that loser" Wilson.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Troszkę mnie martwi, że do pokierowania nową produkcją szukają kogoś z zewnątrz.

Juz nie ma u nich tak naprawde kto wymyslac Nowy scenariusz itp:D Sadzac po D3 wypalili sie chlopaki z lekka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Troszkę mnie martwi, że do pokierowania nową produkcją szukają kogoś z zewnątrz.

Juz nie ma u nich tak naprawde kto wymyslac Nowy scenariusz itp:D Sadzac po D3 wypalili sie chlopaki z lekka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Troszkę mnie martwi, że do pokierowania nową produkcją szukają kogoś z zewnątrz.

Juz nie ma u nich tak naprawde kto wymyslac Nowy scenariusz itp:D Sadzac po D3 wypalili sie chlopaki z lekka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Troszkę mnie martwi, że do pokierowania nową produkcją szukają kogoś z zewnątrz.

Juz nie ma u nich tak naprawde kto wymyslac Nowy scenariusz itp:D Sadzac po D3 wypalili sie chlopaki z lekka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować