Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Technomancer - przegląd ocen. Znowu czegoś zabrakło

12 postów w tym temacie

"W erze po Wiedźminie 3 czy Falloucie 4 musisz spisać się lepiej".

To zdanie redakcji 4Players sugeruje, że te gry są na tym samym poziomie... Zapamiętam, żeby nigdy nie patrzeć na ich oceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie przewaga ocen rzędu 7/10 przy budżetowym tytule to wielka zachęta do zagrania :) Spiders robią bardzo dobre średniaki, w Technomancera zagram jak cena ulegnie obniżce, bo 139zł to stanowczo za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ta gra nie jest podobna do Fallout 4 to dla mnie akurat wielki plus - tylko niech stanieje, bo nie płacę za gry >100 zeta (z wyjątkami oczywiście). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem was. Mówicie jakbyście w ogóle nie grali w F4, a bardzo chcieli się wypowiadać. Wiem, że "oo wielka gra stworzona przez Polaków, więc inne trzeba źle komentować", ale to nie znaczy, że trzeba od razu inny, także dobry tytuł obrzucać gównem, bo nie było hajsu, żeby w to pograć. Każdy RPG ma swoje minusy, Wiedźmin 3 także ma ich wiele ;)
Polska... nigdy nie zrozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie wystarczy, że jeden z recenzentów na YouTube stwierdził, że jeśli przeszkadzały komuś w Bound by Flame dziesiątki drewnianych, bezdusznych manekinów zwanych NPC-ami i masa byle jakich questów, to od Technomancera powinien się trzymać z daleka, bo nowa gra Spidersów cierpi na te same przypadłości. BbF, mimo szczerych chęci, fajnej mechaniki i nie najgorszej grafiki, nie mogłem strawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mnie wystarczy, że jeden z recenzentów na YouTube stwierdził, że jeśli przeszkadzały
> komuś w Bound by Flame dziesiątki drewnianych, bezdusznych manekinów zwanych NPC-ami
> i masa byle jakich questów, to od Technomancera powinien się trzymać z daleka, bo nowa
> gra Spidersów cierpi na te same przypadłości. BbF, mimo szczerych chęci, fajnej mechaniki
> i nie najgorszej grafiki, nie mogłem strawić.

A tak szczerze, to jaką bezpośrednią interakcję miałeś z NPCami w Wieśku? Mogłeś ich popychać i uciekali na widok miecza? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A tak szczerze, to jaką bezpośrednią interakcję miałeś z NPCami w Wieśku? Mogłeś ich
> popychać i uciekali na widok miecza? ;)

"A tak szczerze", to nie wierzę, że trzeba tobie tłumaczyć, co znaczy "NPC" i co można było z nimi robić w Wiedźminie. Więc albo mam właśnie do czynienia z podpuchą na poziomie przedszkola, albo ze zdolnościami poznawczymi na poziomie rośliny doniczkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować