Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard oddaje hołd zmarłemu fanowi Overwatch

11 postów w tym temacie

Ta informacja jest bardzo dziwna i wyzwala niepokojące emocje. Fanem przed premierą? Nie dożył premiery więc uczcili jego pamięć? Z jednej strony ich gest jest miły. Jednak z drugiej strony czymś nienormalnym skądś zawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie rozumiem tej informacji.
Wydaje się, że upamiętnienie kogoś kto zginął, jest pozytywnym gestem, jednak z jakich powodów upamiętnili właśnie tego gracza, daje do myślenia.
Statystycznie wydaje się wielce prawdopodobne, że graczy ( fanów Blizzarda ) oczekujących premiery tej konkretnej gry, którzy z różnych powodów nie dożyli premiery, musi być więcej. I co z tego ?
Mam bardzo mieszane uczucia czytając tego newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że niby gość od Overwatch nauczył się"walczyć o sprawiedliwość" i teraz Blizz ma kaca PR-owego?
BTW Wiadomości nie zaszkodziłoby pierwotne źródło informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Zmarł dzień przed premierą..." hahahaha...
To cię śmieszy ? Chłopie dorośnij zmarł człowiek normalny który był fanem OverWatcha a co byś zrobił jak by z twojej rodziny umarł ktoś ? a był by fanem np piłki lub gier lub czegoś innego co byś zrobił na pewno byś płakał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > "Zmarł dzień przed premierą..." hahahaha...
> To cię śmieszy ? Chłopie dorośnij zmarł człowiek normalny który był fanem OverWatcha
> a co byś zrobił jak by z twojej rodziny umarł ktoś ? a był by fanem np piłki lub gier
> lub czegoś innego co byś zrobił na pewno byś płakał

Dzieciak jeszcze do tego nie dorósł więc nie ma co polemizować. Kiedyś zrozumie co napisał co nie zmienia faktu, że ten artykuł jest co najmniej dziwny i myślę, że nie powinien się tu znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na świecie ginie w każdej sekundzie masa ludzi, nawet w tej chwili, nikt nad tym nie lamentuje i nie zachowuje powagi, jest to tragedia ale i "śmieszna" sytuacja, nie jako śmierć a jako pech ( jeśli śmierć można nazwać pechem ), czekać na grę tyle czasu i zaliczyć zgon, tak kur.. zgon, też jestem dzieciakiem nie traktując na poważnie śmierci na portalu o grach ? Czemu z góry zakładacie, że jest on dzieciakiem "naśmiewając" się... jest to zwykły czarny humor. Trochę się opamiętajcie, albo idźcie już do Kościoła modlić się za osoby, które zginą jutro, pojutrze i każdego dnia :P trragedijaa powiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2016 o 14:32, DziaDD napisał:

Na świecie ginie w każdej sekundzie masa ludzi, nawet w tej chwili, nikt nad tym nie
lamentuje i nie zachowuje powagi, jest to tragedia ale i "śmieszna" sytuacja, nie jako
śmierć a jako pech ( jeśli śmierć można nazwać pechem ), czekać na grę tyle czasu i zaliczyć
zgon, tak kur.. zgon, też jestem dzieciakiem nie traktując na poważnie śmierci na portalu
o grach ? Czemu z góry zakładacie, że jest on dzieciakiem "naśmiewając" się... jest to
zwykły czarny humor. Trochę się opamiętajcie, albo idźcie już do Kościoła modlić się
za osoby, które zginą jutro, pojutrze i każdego dnia :P trragedijaa powiadam

Ja tam jestem wręcz wstrząśnięty: lekkomyślny gnojek powoduje wypadek komunikacyjny, a oni mu pomnik stawiają. Dobrze, że nie było więcej ofiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zebranych przeze mnie informacji wynika, że zmarły Wu zobaczył jak na terenie campusu kradną rower jego koledze. Wu ruszył w pościg na swoim rowerze. Następnie w wyniku zderzenia z innym rowerem (nie wiadomo czy tym kradzionym, czy postronnym) zmarł w szpitalu w wyniku obrażeń.

Morał z historii: Przed pościgiem załóż kask.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować