Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To jest wyzwanie - ukończyć Dark Souls 3 nie dając się trafić przeciwnikom ani razu

18 postów w tym temacie

Wariaci i masochiści :) Ale czego się nie robi, żeby pokazać swoje umiejętności w ukochanej grze. Ode mnie pełne poparcie dla takich "akcji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szacun: ja jestem w trakcie próby przejścia jedną postacią bez śmierci. Poza tym główną postacią próbuję zdobyć wszystkie pierścienie, magie itp., ale... będzie problem z jednym ringiem z przymierza. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ale... będzie problem z jednym ringiem z przymierza. :/

Może tylko wtedy jeśli będziesz chciał go zrobić na innych graczach. Każdy z darów można zdobyć na wrogach - skrzynka na łeb, rapier kryształowego maga przy boku, pierścień +2 na paluch, wór monetek od Łaty i kilka godzin czasu na dziabanie środowiska (można jeszcze skorzystać z usług Rozarii) ;) Nudno jak nie wiem co, ale da się. Najłatwiej chyba zdobyć trawki, najwolniej idzie z uszami i kajdanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najłatwiej chyba zdobyć trawki, najwolniej idzie z uszami i kajdanami.
Hmmm właśnie o trawki mi chodzi - z których mobków lecą najczęściej? Z kajdanami raczej problemów brak - wbijasz jako Mad Spirit i... bywa różnie. ;) Uszy faktycznie zonk, bo mało ludzi biega z Way of the Blue i wezwania są rzadkie - poza tym wkurza mnie to, że jak już zostajesz wezwany to host ma to wszystko w du... i trzeba samemu rozprawiać się z agresorami, którzy też go olewają, bo za niebieskiego mają jęzor x2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hmmm właśnie o trawki mi chodzi - z których mobków lecą najczęściej?

Wypadają z pokrak na bagnach w okolicy twierdzy Farrona. Bardzo fajne łowisko to ognisko niedaleko drabiny do wilka. Trzy straszydła są tuż przy ognisku - dwa siedzą na mostku jeden stoi troszkę dalej. Bach, bach, bach, siadasz, bach... komplecik szybko uzbierasz.

> Uszy faktycznie zonk, bo mało ludzi biega z Way of the Blue

No tu jak się przegapi niskie poziomy to d***a :( sam oczywiście złosiłem i musiałem potem rąbać srebrnych na schodach w Anor. Nawet z kompletem farmerskich glamotów szło to jak po grudzie - muszą mieć strasznie niski współczynnik wyrzucania tego łupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> /ciach
Dzięki za podpowiedzi: może dzięki temu uda się zrobić to szybciej. A co do uszu to nie jestem pewien czy większego współczynnika ich dropu nie mają przypadkiem magowie po drodze do Anor Londo, bo z nich bez żadnych itemów farmerskich na różnych postaciach dość często mi leciały - nic to: sprawdzę obie miejscówki, bo trzeba by zcalakować DS3 przed pierwszym DLC. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A co do uszu to nie jestem pewien czy większego współczynnika ich dropu nie mają przypadkiem magowie

Z nich wypadają ludzkie męty dla Aldricha, ale tych darów akurat nie musiałem farmić :>

Jak DLC będą tak obszerne jak do 2 (oby), to znowu mnie wsyśnie na łedne kilkadziesiąt godzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z nich wypadają ludzkie męty dla Aldricha, ale tych darów akurat nie musiałem farmić
Kurde: słuszna uwaga - Aldrich już dawno ukończony, więc mogło mi się popierdykać. :/
A co do DLC to oby faktycznie nie pokpili sprawy, a będzie dobrze - dotychczasowe dawały radę, to dlaczego teraz miało by być inaczej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh na razie kiepsko: ponad godzina farmienia Ghru na moście w Farron Keep i jedna trawka dopiero. Symbol + pierścionek +2 + rapier i monetki - a potrzebuję jeszcze 17... Uszu na razie nie próbowałem farmić, ale czuję coś, że lekko nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ehhh na razie kiepsko: ponad godzina farmienia Ghru na moście w Farron Keep i jedna trawka

Uuu, rzeczywiście niewesoło :( O ile mnie skleroza nie zwodzi, to z nich trawka co kilka, czasem tylko co kilkanaście trupków wypadała. Poszło całkiem szybko - komplet w kilka godzin. Trochę gorzej było z jęzorami, ale po nie musiałem do mroczniaka drałować i kosteczką wracać. Może coś ostatnimi kalibracjami pozmieniali? Jak jeszcze dodatkowo zmienili współczynnik na uszy to... lipa, bo z nimi miałem najwięcej dziabania - srebrni pod tym względem, to straszne sknery :/ na jedno ucho przypadało kilka pełnych kompletów ich blach. Na jakiej platformie grasz i na jakiej postaci (poziom) chcesz tego calaka wykręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> /ciach/
Gram na PC - postać ma 125SL i chyba wiem w czym problem: w NG++ nie skorzystałem z usług Yoela, a co za tym idzie nie mam w ogóle Hollowing, bo się z niego wyleczyłem (ze złotą monetką mam 457 Item Discovery), a tenże ponoć podnosi szansę na itemy. :/ Właściwie większość postaci mam w okolicach 120-125SL, więc tak czy siak zonk - a ta "główna" ma po prostu najbliżej do wykonania tego zadania, więc już nie będę kombinował. Brakuje mi Warmth (Mound-makers), Darkmoon Blade (Sentinels/Blade), Wolf Ring (Watchdogs), ostatni pierścionek +2 i Obscuring Ring od Rosarii, ale to nie problem - wkurza mnie za to fakt, że za odparcie inwazji powinno również dostawać się dany itemek, bo bez tego to po prostu nie ma sensu: łatwiej się podłożyć, żeby nie przedłużać, bo i tak oprócz iluś tam procent dusz od pokonanego nic się nie zyskuje, a ja przy >4mln dusz jakoś ich nie potrzebuję ani trochę... :/
Jęzory to będę szarpał na inwazjach (tym bardziej, że jak ktoś wezwie niebieskiego to za niego są 2 sztuki): IMO dużo łatwiejsze i pewniejsze niż tłuczenie Dark Knighta - zresztą lepszym miejscem jest lokacja przed Abyss Watchers - tam masz ich dwóch na szybko i zaraz obok ogniska. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gram na PC

No to mój niecny plan trafiło - gram na iksie :| Szkoda, pewnie szybciej poszłoby z tymi darami jakbym się wystawił jako błękitna pierdoła na bagnach i na arenie za Aldrichem.
A co do mechaniki, to tak jak piszesz byłoby chyba bardziej w porządku: gościu mnie rozwala - on dostaje nagrodę, ja go ogarniam - moja trawka, jęzor, męt,... Tak jak jest przy słonecznikach - wszyscy dostają. Ale i tak jest postęp, nie trzeba tracić czasu na zdobywanie materiałów. Szkoda tylko, że to już ostatnia odsłona. Łezka się w oku kręci ;(( Można zacząć się napinać na jakieś wyczyny, ale cuda jakie ten gościu wyczynia są dla mnie całkowicie nierealne. Z drugiej strony, skoro przeszedłem 100% DkS1 ng+ na SL1, to może i tu się zawezmę, tyle że na pewno nie obędzie się bez ciężkich batów i notorycznego umierania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, racja - słoneczka dostajesz nawet, gdy dołączysz do party, w którym jest już WoS - a nie jest on hostem, więc IMO to logiczne, że jeśli ktoś chce Ci spuścić wpierdziel, a dzieje się odwrotnie to nagroda winna iść do Twojej postaci. Szkoda, że tak nie jest, bo naprawdę te dwie frakcje ciężko przez to wymaksować. BTW: mam nadzieję, że gra zapamiętuje ile oddało się itemków i nie okaże się nagle tak, że gdy pójdę oddawać uszy dla BotD i dam ich 20 to nie dostanę Darkmoon Blade, a jedynie ring - byłoby kiepsko.
Trójka wydaje mi się najbardziej przyjazna i najwięcej wybaczająca, więc może kiedyś na coś się pokuszę: do tej pory moim największym osiągnięciem w tej serii jest przejście dwójki bez śmierci i bez odpoczywania przy ogniskach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> BTW: mam nadzieję, że gra zapamiętuje
> ile oddało się itemków i nie okaże się nagle tak, że gdy pójdę oddawać uszy dla BotD
> i dam ich 20 to nie dostanę Darkmoon Blade, a jedynie ring - byłoby kiepsko.

Jest ok. Tak jak w dwójce. Gra zlicza dokładnie ile darów przyniosłeś, możesz oddawać po jednym, po kilka, albo za jednym zamachem 30. Zmiana frakcji w między czasie nie ma wpływu na licznik, wszystko jest pamiętane i jak tylko oddasz odpowiednią ilość, to dostaniesz nagrodę.

> do tej pory moim największym osiągnięciem w tej serii jest przejście
> dwójki bez śmierci i bez odpoczywania przy ogniskach. :)

Ooo, robi wrażenie!! Chyba tylko moją wiedźmą na 806 poziomie dałbym radę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ooo, robi wrażenie!! Chyba tylko moją wiedźmą na 806 poziomie dałbym radę XD
To nie wiem czy wtedy dostałbyś pierścionki, bo one są chyba tylko za zrobienie tego świeżą postacią. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jaws - uszy już mam: dropiły mi znacznie lepiej niż trawki - tych potrzebuję jeszcze 4 i później już tylko Mound-makers (11 sztuk potrzebuję) i będzie calak. W sumie dopiero 3 gra na Steam, którą wymaksuję i będzie to Dark Souls 3 - przypadek? Nie sądzę. :D
Raz jeszcze dzięki za podpowiedzi o farmieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> i będzie calak.
Ha! Super :D Z kajdanami nie powinno być żadnego problemu, bo poziom masz idealny do rywalizacji a jakby co, to zawsze zostają katakumby i dziabanie wielkich szkieletów ;)

> Raz jeszcze dzięki za podpowiedzi o farmieniu.
Cieszę się, że mogłem pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować