Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Napisz jaki pojazd chcesz poprowadzić w grze i zgarnij Rocket League na PS4 i Xbox One!

36 postów w tym temacie

https://www.youtube.com/watch?v=DMpo5vkysf4

Najchętniej przejechał bym się Luigim czyli postacią z filmu Auta. Luigi jest Fiatem 500 (model z lat 1957-1975). Bardzo polubiłem tą postać, szczególnie ze względu na jego włoski akcent, oraz humor. Ciekawym motywem było by zastąpienie klaksonu, śmiesznymi tekstami Luigiego. Uważam, że ten mały, żółty samochodzik, doskonale by pasował do rakietowej piłki, tylko dodać mu większy silnik, butle nitro, naklejki płomieni na karoserii (wiadomo, auto z „ogniami” jest szybsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legendarne V8 z Mad Max,takiemu wozowi nikt by nie odmówił jazdy.!
Maksymalna moc i dopalacz do pełna,dorzuciłbym nową kalkomanie z piorunami w czarnym kolorze karoserii. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że do stylistyki gry mogłoby pasować pomniejszone MAKO z serii Mass Effect. Masywny, ale całkiem zwinny czołg, którego główną zaletą by było to, że jest zwyczajnie cięższy od pozostałych, a co za tym też idzie w wszelakich zderzaniach odnosiłby o wiele mniejsze straty. Dodatkowo, MAKO jest całkiem skoczne, więc z jak pomyśleć o tym z tej perspektywy, to z pewnością pasowałby na wirtualne boiska Rocket League.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zobaczył w tej grze Cadillaca professional chassis z 1959 Ecto-1 czyli auto z "Pogromców duchów". Przy dodawaniu turbo było by słychać dźwięk syreny w stylu z piosenki tytułowej (taki jak słychać w tym momencie https://youtu.be/Fe93CLbHjxQ?t=46s ) oraz wydobywał by się ślad w postaci uciekających duchów. A po zdobyciu bramki można by było usłyszeć tekst "Who you gonna call?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmowe "Taxi" powinno rozłożyć swe mechaniczne skrzydła i wzlecieć w niebiosa strzelając kilka bramek.

Rocket to dla mnie świetna zabawa,
Twórcą tej gry należą się brawa.
Każde w niej auto przeszywa niebiosa,
Cel jest jeden - piłka ma trafić w bramkę lub do kosza.

Każde auto ma to coś w sobie,
Z pewnością jedno z nich spodoba się i Tobie.
Mnie jednak brakuje auta z mych dziecięcych lat,
Wymięka przy nim mazda, bmw czy włoski fiat.

To super taksówka wprost z francuskich włości
Piękna maszyna, demon szybkości;
Nawet twardzieli czy poważnych gości.
Swoją prędkością doprowadziła do mdłości.

Twórcą gry szepnijcie proszę dwa czułę słówka.
A jedyna w swym rodzaju latająca taksówka.
Miejsce swe znajdze w growej aut selekcji.
Razem z pudełkiem z grą w mej skromnej kolekcji.

https://www.youtube.com/watch?v=sNQcHe-LSsQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej w Rocket League chciałbym pojeździć autem z Mad Maxa, Magnum Opus lub V8 Interceptorem. Te wozy idealnie wpisują się w szaleńcze tempo rozgrywki, a widok Magnum Opus pędzącego na nitro i taranującego przeciwników byłby nie do opisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam moją propozycją na auto do Rocket League jest samochód ze znanego filmu ,,Harry Potter'''' autora J.K. Rowling.
Wybór ten padł prze mnie ponieważ ten pomysł wydaje mi się doskonały, jest powiązany właśnie z tą grą dlatego, że posiadał super umiejętności takie jak: latanie, samokontrola pojazdu, skakanie, turbodoładowanie itp. właśnie jak Rocket League.
Myślę iż moja idea jest wystarczająca żeby o to właśnie ten pojazd wystąpił w zachwycającej, emocjonalnej i zabierającej ,,dech w piersiach''''grze jaką jest Rocket League.
Dziękuje za rozpatrzenie mojej propozycji.
Pozdrawiam.
Marcin Bieńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście chciał bym zagrać Zygzakiem McQueen lub Złomek z filmu "Auta", tak jak większość młodszych osób grająca w Rocket league. Można by było wykorzystać pojazdy z drugiej części kultowej serii "Auta 2" które były robione na wzór samolotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buggy z Half-Life 2 - legendarna seria zasługuje na swoje uznanie gdzie tylko się da!

Citroen Xsara WRC Colina McRae - legenda sportów motorowych powinna być obecna.

2 traktory (New Holland i Fendt najchętniej) - bo poza FS traktorów nam niedostatek!

Warthog z Halo - bo jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://i.imgur.com/h4rBN4w.png
Mój wybór oczywiście padł na Płotkę w wersji sport, której zdjęcie zamieściłem wyżej. Wiedźmin jest swojego rodzaju naszą dumą w branży gier wideo, więc czemu by nie przenieść jego pewnych elementów do innych gier? Przeniesienie Płotki do Rocket League nie byłoby łatwym wyzwaniem, ale na pewno takie posunięcie podbiłoby serca graczy. Niektórym na pewno spodobałby się design Płotki, który odstawałby bardzo od innych dostępnych pojazdów, inni graliby nią ze względu na sentyment do Wiedźmina 3, a jeszcze inni prowadziliby tego wierzchowca tylko po to, żeby zdobywać większą satysfakcję z wygranej z normalnymi, mainstreamowymi pojazdami. Rocket League potrzebuje po prostu czegoś nowego... Czegoś co spodoba się graczom... Płotka według mnie jest na to idealnym lekarstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym pojeździł jednym z starych polskich samochodów: Maluchem, Polonezem , Warszawą, Syreną z tego powodu że te samochody kojarzą się z polską.I może jeszcze Fiat Multipla, a to przez swoją urodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować