Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tryb rywalizacji w Overwatch doczeka się patcha w tym tygodniu

10 postów w tym temacie

Z tym nie miałem problemu, ale gdy za wygraną dostaje max 10 pkt, a za przegraną spadam o jedną range w dół. Po grach klasyfikacyjnych dostałem rangę 47, po trzech wygranych awansowałem do 48, a po 4 przegranych spadłem do 44... I teraz wygrywam i przegrywam w kółko stojąc z rangą w miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym nie miałem problemu, ale za wygraną dostaje max 10 pkt, a za przegraną spadam o jedną range w dół. Po grach klasyfikacyjnych dostałem rangę 47, po trzech wygranych awansowałem do 48, a po 4 przegranych spadłem do 44... I teraz wygrywam i przegrywam w kółko stojąc z rangą w miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakiś żart? To nie te osoby mają problem, ale team, który gra bez gracza. Muszą dodać AI zastępujące AFKa, bo aktualnie nie cierpią ci ''biedni'' co im internet nie działa, ale ci, którzy chcą grać, grają i dostają niekompletny team przez co ekstremalnie trudno wygrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli teraz jak będę chciał wyjść bez kary to po prostu odłącze kablek od internetu? Niestety powinien być ban na cały sezon za wyjście z dwóch gier nie ważne jaki powód. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli teraz jak będę chciał wyjść bez kary to po prostu odłącze kablek od internetu? Niestety powinien być ban na cały sezon za wyjście z dwóch gier nie ważne jaki powód. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To jakiś żart? To nie te osoby mają problem, ale team, który gra bez gracza. Muszą dodać
> AI zastępujące AFKa, bo aktualnie nie cierpią ci ''biedni'' co im internet nie działa,
> ale ci, którzy chcą grać, grają i dostają niekompletny team przez co ekstremalnie trudno
> wygrać...
Ale co? Chcesz karać ludzi za losowe problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To jakiś żart? To nie te osoby mają problem, ale team, który gra bez gracza. Muszą dodać
> AI zastępujące AFKa, bo aktualnie nie cierpią ci ''biedni'' co im internet nie działa,
> ale ci, którzy chcą grać, grają i dostają niekompletny team przez co ekstremalnie trudno
> wygrać...
+1
Dokładnie. Biedaczki z komputerami i internetem z patyczków po Big Milku nie będą musieli się przejmować, a dla reszty teamu to gwarantowany wpierdziel. Zarówno tutaj jak i w hots powinni to zmienić. Albo dać pardon ludziom w teamie, a karę dla wychodzącego (ograniczyłoby to wykorzystywanie wyciąganego kabelka w celu uniknięcia minusowych punktów), albo np. pauzować grę na 2 minuty i potem dać zdecydować drużynie. Wkurza mnie, że tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecny system jest głupi. Na 50 meczy wywaliło mnie 2x. Raz moja wina, raz raczej Blizzarda. Grałem z randomami. W pierwszym wypadku wróciłem do meczu i wygraliśmy.
W drugim już nie wracałem.

Dlaczego? Bo jak wrócisz i wygracie to Tobie mecz zaliczy tak czy siak jako porażkę wiec nawet sobie głowy nie zwracałem. Tak, za pierwszym razem jak wróciłem i wygraliśmy to zaliczyłem z teamu jako jedyny porażkę.

Więc jeżeli akurat nie gram ze znajomymi to nawet nie będę sobie zawracał głowy powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy: aktualnie gracz mający problem z łączem wypada z gry, i za to ma bana, a nawet jak wróci to dostaje karę z powrót (automatyczna porażka) i spadek w rankingu? Kto to wymyślił? A może by tak drużyna decydowała - jakieś głosowanie na koniec (jedno już jest)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować