• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
szkuba123

Steam - zablokowane konto przez obciązenia zwrotne[rozwiązany]

Pytanie

Cześć.Jakiś czas temu miało miejsce włamanie na moje konto steam podczas którego zostały wpłacone jakieś łącznie 300€, a następnie kupione jakieś przedmioty z rynku za chore ceny(np.P250|Tajga za 50€).Zostały wydane wszystkie te pieniądze, a ja zobaczyłem to dopiero na mailu.Postanowiłem nic z tym nie robić, ponieważ żadne pieniądze nie zostały na moim koncie więc właściwie nikogo nie okradłem.Niestety po paru miesiącach od sytuacji nagle pokozało mi się to[załącznik].Co teraz mam zrobić?Nie mogę teraz aktywować żadnych gier ani dołączać do gier z systemem VAC.Jest to konto na którym mam 47 gier i nie chce go stracić.Czy ktoś może mi pomóc jak temu zaradzić?Naprawdę proszę o pomoc.

20160705090044968

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

KAŻDĄ taką sytuacje zgłasza się NATYCHMIASTOWO do Steam. Teraz będzie trudniej, ale i tak nie można nic innego zrobić - pisz do Steama i DOKŁADNIE opisz całą sytuację (lepiej napisać za dużo niż za mało).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2016 o 09:21, Volvox napisał:

KAŻDĄ taką sytuacje zgłasza się NATYCHMIASTOWO do Steam. Teraz będzie trudniej, ale i
tak nie można nic innego zrobić - pisz do Steama i DOKŁADNIE opisz całą sytuację (lepiej
napisać za dużo niż za mało).

A czy istnieje jakaś pomoc techniczna steam do której można napisać po polsku?Po angielsku dałbym rade ale wolałbym jak najszybciej to załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 05.07.2016 o 09:27, szkuba123 napisał:

A czy istnieje jakaś pomoc techniczna steam do której można napisać po polsku?Po angielsku
dałbym rade ale wolałbym jak najszybciej to załatwić.

Normalnie piszesz do pomocy przez formularz po polsku. Pomoc Steam ma też polski oddział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2016 o 11:01, Rick napisał:


> A czy istnieje jakaś pomoc techniczna steam do której można napisać po polsku?Po
angielsku
> dałbym rade ale wolałbym jak najszybciej to załatwić.
Normalnie piszesz do pomocy przez formularz po polsku. Pomoc Steam ma też polski oddział.

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.07.2016 o 09:27, szkuba123 napisał:

> KAŻDĄ taką sytuacje zgłasza się NATYCHMIASTOWO do Steam. Teraz będzie trudniej,
ale i
> tak nie można nic innego zrobić - pisz do Steama i DOKŁADNIE opisz całą sytuację
(lepiej
> napisać za dużo niż za mało).
A czy istnieje jakaś pomoc techniczna steam do której można napisać po polsku?Po angielsku
dałbym rade ale wolałbym jak najszybciej to załatwić.

Udało się :) Dzięki wielkie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 11.07.2016 o 13:10, szkuba123 napisał:

Udało się :) Dzięki wielkie !


Świetnie. ;) Temat zamykam i przenoszę do podforum Pomocy Technicznej. Zmienię też nazwę tematu, żeby była łatwiejsza do znalezienia dla potomnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować