Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

System Shock coraz bliżej

5 postów w tym temacie

''Fabuła skupia się wokół głównego bohatera, który ostaje złapany przez TriOptimum i zmuszony do pracy na wspomnianej stacji. Pewnego dnia budzi się z hibernacji, by odkryć, że zniknęli stamtąd wszyscy chirurdzy, a roboty i cyborgi zaczęły buntować się przeciwko ludziom i wiązać z organizacją znaną pod nazwą Shodan.''

Shodan zawsze była moją ulubioną organizacją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ''Fabuła skupia się wokół głównego bohatera, który ostaje złapany przez TriOptimum i
> zmuszony do pracy na wspomnianej stacji. Pewnego dnia budzi się z hibernacji, by odkryć,
> że zniknęli stamtąd wszyscy chirurdzy, a roboty i cyborgi zaczęły buntować się przeciwko
> ludziom i wiązać z organizacją znaną pod nazwą Shodan.''
>
> Shodan zawsze była moją ulubioną organizacją;)
Hehe, założę się, że w źródle zostało użyte słowo "entity", które autorka błędnie przetłumaczyła jako "organizacja". Ale nie mówmy jakie słowo powinno zostać użyte. Niech autorka się trochę wysili i sama zapozna z tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shodan to inteligentny byt lub konstrukt AI, a nie organizacja. Autor niusa widać nie grał w żadnego System Shocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej do premiery, tym bardziej nie mogę się doczekać.
BTW, nie chcę być złośliwy, ale który to już niedopracowany news? Zróbcie coś z tym w końcu, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować