Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wszystkie przyszłe gry Microsoftu z Xboksa One będą dostępne na Windows 10

12 postów w tym temacie

A wiadomo coś na temat trybów dla wielu graczy? Czy ludzie z win10 i iksami będą się mogli razem bawić czy chodzi "tylko" o dystrybucję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ...to jest teraz jakis sens kupowac w ogole Xboxa?
Taki sam jaki był do tej pory. Przecież dziesiątków milionów konsol nie sprzedano tylko dzięki Gears of War czy Halo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ...to jest teraz jakis sens kupowac w ogole Xboxa?

No sens jakiś jest. Ja na przykład, jak jestem w delegacji to gram na laptopie (nie za mocnym). Jak jestem na miejscu to gram na XBOX.

Druga może bardziej istotna kwestia to to, że jak Xbox ci się znudzi to już nie kupujesz 2x gier na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft może na tym zyska, ale potencjalnie więcej straci. Założę się o duże pieniądze, że więcej gier będzie ogrywanych na Win10. Tymczasem bardziej opłaca się kupno Xboksa 360 z pakietem gier, w które nie zagramy nigdzie indziej. Bo na tym polega ekskluzywność i tym czymś się podnosi sprzedaż konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A czy jest sens robić update do 10 skoro 7 działa elegancko?

No sens jest, jeśli się chce grać w gry XBO bez kupowania XBO. Jeśli nie ... to "niby" nie ma takiego sensu, no ale ja osobiście obstawiam za tym, żeby mieć możliwie jak najnowszy "stabilny" system. Mi Win 10 jeszcze problemów żadnych nie przysporzył, chociaż słyszy się i czyta o różnych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A czy jest sens robić update do 10 skoro 7 działa elegancko?
>
> No sens jest, jeśli się chce grać w gry XBO bez kupowania XBO. Jeśli nie ... to "niby"
> nie ma takiego sensu, no ale ja osobiście obstawiam za tym, żeby mieć możliwie jak najnowszy
> "stabilny" system. Mi Win 10 jeszcze problemów żadnych nie przysporzył, chociaż słyszy
> się i czyta o różnych przypadkach.

Na ReCore bym się skusił, jeśli Remedy pokusi się też na sequel Alan Wake, który będzie Win 10 only to wtedy przejdę na nowy soft. Myślę, że Alan Wake byłby kopem dla Win 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować