Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czyżby Valve jednak umiało liczyć do trzech? Jest szansa, że powstaje Left 4 Dead 3

4 posty w tym temacie

Eeee... nie pamiętam już kto dokładnie o tym pisał, ale... L4D3 (albo TF 3) faktycznie jest w produkcji od dłuższego czasu... a przynajmniej tak ta osoba twierdziła po zobaczeniu rzekomego wstępnego gameplaya (czy coś w tym stylu) przez tą osobę. Co ciekawe... nikt potem tych rzekoych informacji nie zaprzeczył, więc może coś być na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Left 4 Dead jest naprawdę super i to zdecydowanie jedna z fajniejszych gier opartych na coopie, że o świetnym trybie VS nie wspominając. Ale szczerze mówiąc patrząc po tym co zaoferowała pierwsza część i potem udoskonaliła druga nie widzę specjalnej potrzeby by powstała trójka. Bo co nowego w tym temacie można wymyśleć? Nowe kampanie, to rozumiem. Ale co, jeszcze więcej broni? Wszystkie możliwe jej warianty chyba już zostały stworzone. Większa ilość specjalnych zainfekowanych? To już byłby tłok, jest ich wystarczająco dużo. Jakieś specjalne itemy? Już mamy celowniki laserowe, specjalną amunicję, defibrylatory ...

Naprawdę nie widzę co nowego możnaby do gameplayu wnieść, nie niszcząc go, ani nie zaburzając, nie czyniąc przekombinowanym, lub by nie była to sztuka dla sztuki. Bardzo serię lubię i czasem warto wiedzieć kiedy przestać, by nie przedobrzyć. Tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem TF3 nie wchodzi w grę, TF2 jest zbyt dochodowe i popularne by wydać kolejną część. Natomiast L4D3 jest bardziej prawdopodobny, może planują coś na wzór właśnie modelu TF2 czyli multiplayer z dodatkami typu skiny i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować