Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

7 Days to Die - najgorsza gra roku? Przegląd ocen

6 postów w tym temacie

"Co ciekawe, bardziej przychylnym okiem na tytuł patrzą gracze. Zwłaszcza na PS4 nie brakuje pozytywnych komentarzy na jej temat."
Czy to przypadkiem nie opinia graczy jest najważniejsza ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, to jedna z lepszych gier na PC w jakie grywam. Mimo że jest w Early Access - jest w niej sporo contentu, crafting jest rozbudowany, developerzy aktywni, gra cały czas rozwijana.

Nie widziałem niestety wersji na konsolach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daliby już sobie spokój z tymi nieszczęsnymi zombie. To już jest tak wyświechtany temat, że już się na kolejne gry z nimi patrzeć nie można. Swoją drogą niezły rozrzut ocen - od 80 do 10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grę na PC gram prawie że od samego początku, co chyba jasno świadczy jak bardzo rozgrywka mi odpowiada.
Dlatego też lekko zdziwiło mnie tak rychłe wydawanie gry na konsole; zdziwiło, bo od trzech lat gra nawet nie opuściła stadium alfy i pomimo całkiem sporej grywalności, jest dość zabugowana, a sam ostateczny wygląd stoi ciągle pod znakiem zapytania, o czym mogą świadczyć diametralne zmiany w przeciągu ostatniego roku.

Na PC w ramach "early access" można grę w miarę bezboleśnie przepchnąć pomimo ciągłego developingu, ale na konsolach taki model dystrybucji najzwyczajniej w świecie się nie sprzeda, bowiem ludzie oczekują skończonego produktu.
Tak więc niskie oceny recenzentów i każualowych graczy wcale mnie nie będą dziwiły.

Grę polecam jak najbardziej, ale wyłącznie na komputerach, choćby li tylko dla randomowego genetratora mapy oraz łatwego konfigurowania rozgrywki poprzez zmiany w plikach konfiguracyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry EA to rak całego gamingu. Raz popełniłem błąd inwestując w Dayz i więcej tego błędu nie popełnię. Mody do Army/Garry''s Mode''a są już lepiej rozwijane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować