Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie sequel filmu Warcraft: Początek?

15 postów w tym temacie

Dnia 11.07.2016 o 09:42, One_of_the_Many napisał:

W kółko mówi się o tym ile ten film "zarobił". Ale rzadko bierze się pod uwagę koszty
i to czy w ogóle film się zwrócił


Budżet: 160 milionów dolarów
Przychód: 430 milionów dolarów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > W kółko mówi się o tym ile ten film "zarobił". Ale rzadko bierze się pod uwagę
> koszty
> > i to czy w ogóle film się zwrócił
>
> Budżet: 160 milionów dolarów
> Przychód: 430 milionów dolarów
Produkcja: 160 milionów
Marketing: około 100 milionów
Box office (wpływy z biletów, przed podziałem między kina i producenta): 430 milionów
Procent z box office jaki trafia do producenta: przeważnie około 50% (reszta dla kin itp.). Dokładna wartość nieznana gdyż producent i kina o niej nie informują.

Różne źródła podają, że film musi zebrać od 450mln ro 500mln w box office by wyjść na zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2016 o 10:07, One_of_the_Many napisał:

Produkcja: 160 milionów
Marketing: około 100 milionów
Box office (wpływy z biletów, przed podziałem między kina i producenta): 430 milionów
Procent z box office jaki trafia do producenta: przeważnie około 50% (reszta dla kin
itp.). Dokładna wartość nieznana gdyż producent i kina o niej nie informują.

Różne źródła podają, że film musi zebrać od 450mln ro 500mln w box office by wyjść na
zero.


Podasz te rózne zródla z tymi wszystkimi wyliczeniami, czy uznajemy ze wrózyłes z fusów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie początek stał się jednocześnie końcem...
To samo w moim przypadku: oceniam na 3/10 - w tym 2 punkty za Orki, bo sam w sobie film... Blah... Szkoda słów. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> > Produkcja: 160 milionów
> > Marketing: około 100 milionów
> > Box office (wpływy z biletów, przed podziałem między kina i producenta): 430 milionów
>
> > Procent z box office jaki trafia do producenta: przeważnie około 50% (reszta dla
> kin
> > itp.). Dokładna wartość nieznana gdyż producent i kina o niej nie informują.
> >
> > Różne źródła podają, że film musi zebrać od 450mln ro 500mln w box office by wyjść
> na
> > zero.
>
> Podasz te rózne zródla z tymi wszystkimi wyliczeniami, czy uznajemy ze wrózyłes z fusów?
>
Nie, nie podam, bo nie mam zamiaru i czasu wykonywać roboty autorki "newsa" i wygrzebywać artykułów i linków sprzed kilku tygodni. Uznawaj sobie co chcesz, nawet to, że film zarobił na czysto 270 mln, tak jak Fang, a wszystko to, co napisałem, jest zmyślone. Nie ma to żadnego wpływu na to jak jest naprawdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2016 o 14:31, One_of_the_Many napisał:

Nie, nie podam, bo nie mam zamiaru i czasu wykonywać roboty autorki "newsa" i wygrzebywać
artykułów i linków sprzed kilku tygodni. Uznawaj sobie co chcesz, nawet to, że film zarobił
na czysto 270 mln, tak jak Fang, a wszystko to, co napisałem, jest zmyślone. Nie ma to
żadnego wpływu na to jak jest naprawdę :D


Jakbys nie miał czasu, to bys w ogóle sie na forum nie wypowiadal :)
Czyli uznajemy ze wrozenie z fusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie, nie podam, bo nie mam zamiaru i czasu wykonywać roboty autorki "newsa" i wygrzebywać
>
> > artykułów i linków sprzed kilku tygodni. Uznawaj sobie co chcesz, nawet to, że film
> zarobił
> > na czysto 270 mln, tak jak Fang, a wszystko to, co napisałem, jest zmyślone. Nie
> ma to
> > żadnego wpływu na to jak jest naprawdę :D
>
> Jakbys nie miał czasu, to bys w ogóle sie na forum nie wypowiadal :)
> Czyli uznajemy ze wrozenie z fusów.
>
Ta liczba mnoga to dla nadrobienia swojej własnej niepewności? :D
Zarzucasz mi zmyślanie - a czy sam spróbowałeś zweryfikować jakiekolwiek informacje? Czy po prostu wypowiadasz się na temat prawdziwości różnych stwierdzeń nie mając żadnego rozeznania w temacie?

Na wypowiedzenie się na forum potrzebuję kilkudziesięciu sekund by wklepać kilka zdań. Wygrzebywanie z historii przeglądarki, albo wyszukiwanie w googlu, artykułów sprzed kilku tygodni zabiera więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2016 o 16:06, One_of_the_Many napisał:

Ta liczba mnoga to dla nadrobienia swojej własnej niepewności? :D


Tak. Co prawda nie wiem, jak mozna "nadrobic niepewnosc", ale niech bedzie.

Dnia 11.07.2016 o 16:06, One_of_the_Many napisał:

Zarzucasz mi zmyślanie - a czy sam spróbowałeś zweryfikować jakiekolwiek informacje?
Czy po prostu wypowiadasz się na temat prawdziwości różnych stwierdzeń nie mając żadnego
rozeznania w temacie?


Ale ja wiem ze w jakims tam stopniu masz racje, po prostu chcem wiedziec skad wziales dokladnie takie wyliczenia. Jest mase filmów których budzet wynosił ponad 100 mln, zarabiały mniej niz 500, a mimo to decydowano sie na kolejne czesci, to mnie po prostu zastanawia. Zreszta rzucajacy teze powinien ja udowodnic, nie na odwrót.
Daruj sobie wycieczki osobiste i nie denerwuj sie tak, zlosc urodzie szkodzi.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ale ja wiem ze w jakims tam stopniu masz racje, po prostu chcem wiedziec skad wziales
> dokladnie takie wyliczenia. Jest mase filmów których budzet wynosił ponad 100 mln, zarabiały
> mniej niz 500, a mimo to decydowano sie na kolejne czesci, to mnie po prostu zastanawia.
To nie można zapytać normalnie tylko trzeba zaczynać od insynuacji o "wróżeniu z fusów"? Poza tym to nie kwestia tego czy będzie sequel, ale tego, że według autorki "poza Stanami [film] uskrobał grube miliony", podczas gdy nie wiadomo jeszcze czy film się zwrócił.

Proszę:
http://screenrant.com/warcraft-box-office-bomb-success/
http://deadline.com/2016/06/warcraft-conjuring-2-now-you-see-me-2-weekend-box-office-1201770307/
http://www.hollywoodreporter.com/news/legendary-sells-warcraft-china-online-902975

> Zreszta rzucajacy teze powinien ja udowodnic, nie na odwrót.

Tak, a potem każde zdanie o każdej pierdole muszę popierać garścią linków. Jakoś Fang nie potrzebował dowodów na poparcie swoich błędnych "tez".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mają brać się za sequel to niech się bardziej postarają. Niecałe pół miliarda z biletów. Pewnie sami szacowali większą pulę.
Niech oni się lepiej biorą za Starcrafta :D :D oooo na to bym poszedł z miłą chęcią. Nawet na 100% CGI trwające 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mają brać się za sequel to niech się bardziej postarają. Niecałe pół miliarda z biletów. Pewnie sami szacowali większą pulę.
Niech oni się lepiej biorą za Starcrafta :D :D oooo na to bym poszedł z miłą chęcią. Nawet na 100% CGI trwające 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować