Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szukała Pokemona, a znalazła... ciało

11 postów w tym temacie

Do tej pory nie zrozumiałem fenomenu Pokemonów i już chyba nigdy go nie zrozumiem - ta gra jest dla mnie tak emocjonująca, że po max godzinie miałem dość. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2016 o 12:29, Ryu_Makkuro napisał:

Znalazła martwe ciało pływające w rzece - sprawiała problem...

Say what? o.O

Przecież takie ciało trzeba wyłowić, zidentyfikować, zrobić sekcję, przeprowadzić śledztwo. Zawracanie czterech liter sporej liczbie osób, a tak mogłoby sobie spokojnie dalej pływać. xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem, ale styl w jakim został napisany ten news oraz treść waszych komentarzy drodzy gramowicze jest nie na miejscu. Nie i wcale nie jestem człowiekiem pozbawionym humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszego pokemona złapałem (serio) przy muszli klozetowej, ja już nie chce myśleć co on tam robił. Trochę byłoby to dziwne jak bym w swoim wieku uganiał się po krzakach za pokemonom. Ale dla młodych polecam lepsze to niż siedzenie przed komputerem. Aplikacja, jak i aktualizacje dostępne przez Qooapp.(android)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ten topielec przed śmiercią też próbował złapać pokemona? I ten wodny pokemon wciągnął go w głębiny i utopił.

Tak sobie myślę, jakby zhakować tę aplikację to można by zaplanować czyjeś morderstwo. Ustawić pokemony do złapania na autostradzie, a resztę sobie dopiszcie sami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak sobie myślę, jakby zhakować tę aplikację to można by zaplanować czyjeś morderstwo.
> Ustawić pokemony do złapania na autostradzie, a resztę sobie dopiszcie sami :D
Skąd wiesz że i taka zhakowana wersja nie wyjdzie w sklepie Googla? ;p, oni sami nie sprawdzają jakie tam są wsadzane apki i nie raz nie dwa ściągając jakąś podróbkę Candy Crash (bo nie pamiętałem jej oryginalnej wersji wtedy) ściągały mi się na tablet wirusy ;p, tak mnie ten Android zniechęcił do siebie przez to że nigdy więcej z tym systemem żadnego urządzenia nie kupie...
Dobra wybiegłem trochę poza temat... chodzi mi o to że ktoś może zrobić podróbkę też do złych celów i z Pokemonów GO a dzieciak czy ktoś mało ogarnięty (jak ja z Androidami) może taką podróbkę ściągnąć i może się to dla niego źle skończyć, bo apka może np. dzieciaka zaprowadzić do jakiegoś totalnego odludzia a tam haker pedofil na niego czyha xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2016 o 02:23, Mich4elos napisał:

Dobra wybiegłem trochę poza temat... chodzi mi o to że ktoś może zrobić podróbkę też
do złych celów i z Pokemonów GO a dzieciak czy ktoś mało ogarnięty (jak ja z Androidami)
może taką podróbkę ściągnąć i może się to dla niego źle skończyć, bo apka może np. dzieciaka
zaprowadzić do jakiegoś totalnego odludzia a tam haker pedofil na niego czyha xd


Może w Japonii powstanie grupa hakerów, nazwijmy ich Loli HunterZ, którzy będą polować na dzieci właśnie za sprawą tego typu aplikacji ;) Któż to wie. W sumie skoro ja na coś takiego wpadłem, to inni bardziej zboczeni na pewno też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować