Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kojima: - Death Stranding będzie moim najlepszym dziełem

15 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2016 o 17:36, KannX napisał:

Mam taką nadzieję i życzę Kojimie powodzenia. Ostatni MGS był dla mnie wielkim rozczarowaniem.


A dla mnie MGS V to zdecydowanie jedna z najlepszych gier wszechczasów - ta dbałość o szczegóły powala i sprawia, że na inne dobre gry patrzę bardziej krytycznym okiem ;P

Bardzo wyczekuję Death Stranding!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2016 o 18:36, Outlander-pro napisał:

A dla mnie MGS V to zdecydowanie jedna z najlepszych gier wszechczasów - ta dbałość o
szczegóły powala i sprawia, że na inne dobre gry patrzę bardziej krytycznym okiem ;P


Owszem, ale najbardziej boli, że gra jest niedokończona. Ale przyznaję - Afganistan ukończyłem z wielką przyjemnością i grało mi się świetnie. Tylko jakoś tak od połowy Afryki wszystko spuchło.

I kompletnie nie urzekł mnie tryb budowania bazy i wszelakiego zbieractwa. Wolałbym, żeby z rozwojem nowego uzbrojenia było jak np. w Splinter Cell Blacklist, bez tej całej zabawy w Simsy :) Myślę, że jakby Kojima darował sobie tę zabawę w bazę, to starczyłoby mu kasy na pełne fabularne ukończenie gry (Sahelantropus i Eli na wyspie itp).

Lepiej byłoby to wszystko uprościć, porywanie przeciwników ograniczyć do tłumaczy, porywanie sprzętu i pojazdów zostawić. Zbieranie surowców i roślin mogłoby zostać, ale porywanie zwierząt i budowanie zoo - do piekła z tym! Za dużo srok za ogon Kojima chciał złapać. No i największy minus - nie można zabijać dzieci ;)

Przez Ciebie tak się rozpisałem, niedobry Ty! :) Proszę mi teraz merytorycznie odpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2016 o 19:03, KannX napisał:

Owszem, ale najbardziej boli, że gra jest niedokończona. Ale przyznaję - Afganistan ukończyłem
z wielką przyjemnością i grało mi się świetnie. Tylko jakoś tak od połowy Afryki wszystko
spuchło.


Ano fakt, jest niedokończona, ale mimo swoich pewnych oczywistych wad to i tak jedna z najlepszych produkcji ostatnich lat. Na pewno konflikt na linii Kojima - Konami odcisnęło na grze swoje piętno, ale tak czy siak gra jest niezwykle bogata. Połowę rzeczy, które w niej są mogłoby nie być, a ludzie też by się zachwycali, że cudowna produkcja. A tu co i rusz odkrywasz ile rzeczy jest do roboty! Wiesz, miałem tak, że co sobie pomyślałem, że chciałbym zrobić jako superkomandos, to mogłem to zrobić. Ukryć minę przeciwczołgowę w końkim łajnie, czy ogłuszyć wrogiego wojaka celnie rzuconym magazynkiem w głowę - to wszystko jest :D Dla mnie Afryka była równie spoko - inne widoczki i ukształtowanie terenu, trochę inne bazy itp. Napadanie na wrogie posterunki długo się nie nudzi :p

Dnia 13.07.2016 o 19:03, KannX napisał:

I kompletnie nie urzekł mnie tryb budowania bazy i wszelakiego zbieractwa. Wolałbym,
żeby z rozwojem nowego uzbrojenia było jak np. w Splinter Cell Blacklist, bez tej całej
zabawy w Simsy :) Myślę, że jakby Kojima darował sobie tę zabawę w bazę, to starczyłoby
mu kasy na pełne fabularne ukończenie gry (Sahelantropus i Eli na wyspie itp).


Ciężko powiedzieć jak duże fundusze pochłonęły takie pierdółki jak ratowanie zwierzaków :D Tak samo jak całe zarządzanie bazą i FOB. Ostatecznie są to rzeczy opcjonalne - chcesz, to możesz, ale nie musisz. Ja tam miałem z tego frajdę - a to z polowania na jakieś legendarne okazy zwierzaków, a to napadania na wrogi posterunek, gdy dowiadywałem się, że są tam wartościowi do "zwerbowania" wojacy - chciało mi się wtedy kombinować, jak tu by ich porwać i nie wszcząć alarmu.

Dnia 13.07.2016 o 19:03, KannX napisał:

Lepiej byłoby to wszystko uprościć, porywanie przeciwników ograniczyć do tłumaczy, porywanie
sprzętu i pojazdów zostawić. Zbieranie surowców i roślin mogłoby zostać, ale porywanie
zwierząt i budowanie zoo - do piekła z tym! Za dużo srok za ogon Kojima chciał złapać.
No i największy minus - nie można zabijać dzieci ;)


Opcji jest dużo, zatem chyba każdy wyciśnie z tej gry tyle, ile będzie miał ochotę :) Mi się ta kompleksowość gry właśnie podoba. Choć brak zabijania dzieci to rzeczywiście, takie wybijające z klimatu trochę, to jeden z nielicznych momentów kiedy mi coś w tej grze zazgrzytało. Nie żebym nawet chciał strzelać do tych dzieciaków, bo ja często nawet zwykłych wrogów wolałem ogłuszać po cichu, to wtedy się zawiodłem, że nie da się ogłuszyć dzieciaków w walce wręcz i ich przesłuchać np.

Dnia 13.07.2016 o 19:03, KannX napisał:

Przez Ciebie tak się rozpisałem, niedobry Ty! :) Proszę mi teraz merytorycznie odpisać.


Forum kona w mękach, zatem chyba odrobina dyskusji nie jest zła :D Mam nadzieję, że czujesz się usatysfakcjonowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2016 o 19:32, Outlander-pro napisał:

Forum kona w mękach, zatem chyba odrobina dyskusji nie jest zła :D Mam nadzieję, że czujesz
się usatysfakcjonowany :)


W pełni :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Outlander pro - to i tak jedna z najlepszych zprodukcji ostatnich lat. Prosze powiedz , ze zartujesz !!! Jesli nie zarujesz to poprostu jestes fanatykiem mgs bo inaczej sie tego nazwazc nieda . Po przejsciu Afganistanu dopiero sie widzi jak ta gra jest uboga w podstawy jak chocby otoczenie ktore sklada sie z gorek i paru drzewek i to w grafice z ps3 . Jak to Kannx napisal w polowie Afryki wkradla sie nuda , ja juz tak mialem pod koniec Afganistanu , a Afryka tylko mnie jeszcze bardziej umocnila w przekonaniu , ze tak gra to kibel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Outlander pro - to i tak jedna z najlepszych zprodukcji ostatnich lat. Prosze powiedz , ze zartujesz !!! Jesli nie zarujesz to poprostu jestes fanatykiem mgs bo inaczej sie tego nazwazc nieda . Po przejsciu Afganistanu dopiero sie widzi jak ta gra jest uboga w podstawy jak chocby otoczenie ktore sklada sie z gorek i paru drzewek i to w grafice z ps3 . Jak to Kannx napisal w polowie Afryki wkradla sie nuda , ja juz tak mialem pod koniec Afganistanu , a Afryka tylko mnie jeszcze bardziej umocnila w przekonaniu , ze tak gra to kibel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Outlander pro - to i tak jedna z najlepszych zprodukcji ostatnich lat. Prosze powiedz , ze zartujesz !!! Jesli nie zarujesz to poprostu jestes fanatykiem mgs bo inaczej sie tego nazwazc nieda . Po przejsciu Afganistanu dopiero sie widzi jak ta gra jest uboga w podstawy jak chocby otoczenie ktore sklada sie z gorek i paru drzewek i to w grafice z ps3 . Jak to Kannx napisal w polowie Afryki wkradla sie nuda , ja juz tak mialem pod koniec Afganistanu , a Afryka tylko mnie jeszcze bardziej umocnila w przekonaniu , ze tak gra to kibel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Outlander pro - to i tak jedna z najlepszych zprodukcji ostatnich lat. Prosze powiedz , ze zartujesz !!! Jesli nie zarujesz to poprostu jestes fanatykiem mgs bo inaczej sie tego nazwazc nieda . Po przejsciu Afganistanu dopiero sie widzi jak ta gra jest uboga w podstawy jak chocby otoczenie ktore sklada sie z gorek i paru drzewek i to w grafice z ps3 . Jak to Kannx napisal w polowie Afryki wkradla sie nuda , ja juz tak mialem pod koniec Afganistanu , a Afryka tylko mnie jeszcze bardziej umocnila w przekonaniu , ze tak gra to kibel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Outlander pro - to i tak jedna z najlepszych zprodukcji ostatnich lat. Prosze powiedz , ze zartujesz !!! Jesli nie zarujesz to poprostu jestes fanatykiem mgs bo inaczej sie tego nazwazc nieda . Po przejsciu Afganistanu dopiero sie widzi jak ta gra jest uboga w podstawy jak chocby otoczenie ktore sklada sie z gorek i paru drzewek i to w grafice z ps3 . Jak to Kannx napisal w polowie Afryki wkradla sie nuda , ja juz tak mialem pod koniec Afganistanu , a Afryka tylko mnie jeszcze bardziej umocnila w przekonaniu , ze tak gra to kibel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Outlander pro - to i tak jedna z najlepszych zprodukcji ostatnich lat. Prosze powiedz , ze zartujesz !!! Jesli nie zarujesz to poprostu jestes fanatykiem mgs bo inaczej sie tego nazwazc nieda . Po przejsciu Afganistanu dopiero sie widzi jak ta gra jest uboga w podstawy jak chocby otoczenie ktore sklada sie z gorek i paru drzewek i to w grafice z ps3 . Jak to Kannx napisal w polowie Afryki wkradla sie nuda , ja juz tak mialem pod koniec Afganistanu , a Afryka tylko mnie jeszcze bardziej umocnila w przekonaniu , ze tak gra to kibel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nonono, fanatyk MGS, UBOGA W PODSTAWY, parę tych samych wzgórków, GRAFIKA PS3, gra to kibel - nie no, to tak mocne argumenty, że widzę, że nawet nie ma dla mnie sensu rozpoczynanie dyskusji, bo przecież z miejsca zostałbym pobity!

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nonono, fanatyk MGS, UBOGA W PODSTAWY, parę tych samych wzgórków, GRAFIKA PS3, gra to
> kibel - nie no, to tak mocne argumenty, że widzę, że nawet nie ma dla mnie sensu rozpoczynanie
> dyskusji, bo przecież z miejsca zostałbym pobity!
>
> xD

Glowny argument to taki ze ta gra jest NUDNA i wiecej tak naprawde nie musialem pisac . A ty piszesz , ze odkrywa sie co i rusz nowe rzeczy do roboty buahaha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować