Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One S - Microsoft podał cenę adaptera do Kinecta

6 postów w tym temacie

Jak dla mnie, jako potencjalnego nabywcy nowego ( nowej wersji ) Xbox One to idealnie, że nie można podłączyć Kinecta.
Musiałbym upaść na głowę, żeby jeszcze płacić za możliwość jego podłączenia.

Tak właściwie, to do czego Kinect się przydaje przeciętnemu użytkownikowi konsoli Xbox One ?

O.K.
Jest jakiś tam promil gier, które wymagają pewnie tego urządzenia, ale tak szczerze.
Ilu z Was, użytkowników Xbox One potrzebowało Kinecta do gier, w które gracie na co dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak dla mnie, jako potencjalnego nabywcy nowego ( nowej wersji ) Xbox One to idealnie,
> że nie można podłączyć Kinecta.
> Musiałbym upaść na głowę, żeby jeszcze płacić za możliwość jego podłączenia.
>
> Tak właściwie, to do czego Kinect się przydaje przeciętnemu użytkownikowi konsoli
> Xbox One ?
>
> O.K.
> Jest jakiś tam promil gier, które wymagają pewnie tego urządzenia, ale tak szczerze.
> Ilu z Was, użytkowników Xbox One potrzebowało Kinecta do gier, w które
> gracie na co dzień ?
> Jak dla mnie, jako potencjalnego nabywcy nowego ( nowej wersji ) Xbox One to idealnie,
> że nie można podłączyć Kinecta.
> Musiałbym upaść na głowę, żeby jeszcze płacić za możliwość jego podłączenia.
>
> Tak właściwie, to do czego Kinect się przydaje przeciętnemu użytkownikowi konsoli
> Xbox One ?
>
> O.K.
> Jest jakiś tam promil gier, które wymagają pewnie tego urządzenia, ale tak szczerze.
> Ilu z Was, użytkowników Xbox One potrzebowało Kinecta do gier, w które
> gracie na co dzień ?

Zapewne tylu ilu potrzebuje Move do PS3, PS4, a wiec garstka. To fajna zabawka ale gramy na tym ustrojstwie (move) tylko jak gramy ze znajomymi w kregle bądź boks. Przy wódeczce ofc hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zapewne tylu ilu potrzebuje Move do PS3, PS4, a wiec garstka. To fajna zabawka ale gramy
> na tym ustrojstwie (move) tylko jak gramy ze znajomymi w kregle bądź boks. Przy wódeczce
> ofc hehe.

A ja korzystam często i gęsto (i bez wódki :D) tak z Move''a na PS3/4, Kinecta na X360, jak i wiilotów na Wii. Zresztą posiadanie 4 gałek Move''ów wreszcie przyda się przy VR, bo tutaj się zgodzę, że na PS4 trochę ciężko o gry ruchowe.

EDIT: A... nawet mnie trochę ta wersja S interesowała, ale z tą ceną przejściówki mi przeszło. Brawo, MS, robicie wszystko, żebym ominął tę generację szerokim łukiem jeśli chodzi o Wasz obóz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować