Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Polowali na Pokemony, złapali... przestępcę

12 postów w tym temacie

> Ja rozumiem ze wam placa za pisanie o pokemonach ale juz bez przesady moze? To sie robi
> nudne i meczace.. Az sie chce przestac tu zagladac
Popieram.
Zbierajcie sobie te "newsy" i raz dziennie róbcie podsumowanie. Albo stwórzcie osobny artykuł i go aktualizujcie. Pisanie o byle pierdole robi się irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja rozumiem ze wam placa za pisanie o pokemonach ale juz bez przesady moze? To sie robi
> nudne i meczace.. Az sie chce przestac tu zagladac

Cieszę się, że jest więcej ludzi trzeźwo myślących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram "słabnie" - ostatnio widać to aż nad wyraz dobrze: mało rzetelne newsy, w przypadku których można by napisać, że "królowa jest tylko jedna", właściwie zero dyskusji pod większością recenzji. Teraz dzień w dzień informacje o Pokemonach w ilościach hurtowych jak w Onecie czy innym bzdecie... Już kiedyś zadałem to pytanie i powtórzę raz jeszcze: quo vadis, gramie?? Pokemony i tak IMO (NIGDY nie pojmę fenomenu gier z nimi :/) bije na głowę Ingress, ale przecież tam nie ma tych pasożytów, więc po co o nim pisać? Dodatkowa różnica: Pokemon GO nie jest dostępny w Europie oficjalnie, a Inggress jak najbardziej - oczywiście na Andku jak i iOSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Up, czepcie się "cudzej żony", co? Wchodzicie na portal z niusami o grach i macie ból dolnej części pleców że czytacie o grach - gdzie tu sens. gdzie tu logika? O_o

Już nawet nie zauważyliście że jest to jeden z bardzo nielicznych "niusów" stawiających gry w całkiem pozytywnym świetle. Ale nie, trzeba pojechać po grze/redaktor/portalu, bo inaczej w komencie nie będzie contentu. brawo wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2016 o 14:07, jeremyarch napisał:

Up, czepcie się "cudzej żony", co? Wchodzicie na portal z niusami o grach i macie ból
dolnej części pleców że czytacie o grach - gdzie tu sens. gdzie tu logika? O_o


Hahaha Ciebie też boli. Marudzisz na to że my marudzimy ;)
Na głównej 3/13 to 23%, w widoku "Zobacz więcej informacji" 12/60 to 20%. Moim skromnym zdaniem, to lekkie przegięcie jak na taką popierdółkę jak Pokemony. Co tam liczby... Pewnie większość, tak po prostu, z czystej polskiej zawiści lubi po kimś poskakać. Brawo my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Up, czepcie się "cudzej żony", co? Wchodzicie na portal z niusami o grach i macie ból
> dolnej części pleców że czytacie o grach - gdzie tu sens. gdzie tu logika? O_o

Szczerze mówiąc, klasyfikowanie tego "newsa" jako newsa o grach uważam za mocno naciągane. Ot dwóch gości było w miejscu innym niż zwykle bo grali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Up, czepcie się "cudzej żony", co? Wchodzicie na portal z niusami o grach i macie ból
> dolnej części pleców że czytacie o grach - gdzie tu sens. gdzie tu logika? O_o

Już tłumaczę o co chodzi. To jest tak jak z telewizją. Kiedyś można było zobaczyć ciekawe programy popularno naukowe. Informacje dotyczyły tego co dzieje się na świecie itd. Dziś włączasz telewizor i lecą "Trudne sprawy"/ O to w tym właśnie chodzi. Kiedyś wchodziłem na gram.pl i tematy były ciekawe. Pod każdym newsem było pełno komentarzy. Społeczność po prostu żyła.
Dziś część newsów to właśnie takie bzdury jak ta. Mam nadzieje, że zrozumiałeś o co chodzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Up, czepcie się "cudzej żony", co? Wchodzicie na portal z niusami o grach i macie ból
> dolnej części pleców że czytacie o grach - gdzie tu sens. gdzie tu logika? O_o
>
>
> Już nawet nie zauważyliście że jest to jeden z bardzo nielicznych "niusów" stawiających
> gry w całkiem pozytywnym świetle. Ale nie, trzeba pojechać po grze/redaktor/portalu,
> bo inaczej w komencie nie będzie contentu. brawo wy.

Jezeli bolem dolnej czesci ciala nazywasz czytanie jakichs durnych "newsow" jak to gracz znalazl zwloki itp to tak mam .. Pozatym wielu ludzi codziennie znajduje zwloki udaremnia przestepstwa i czesc z nich to gracze.. Pozatym jakos czytanie 10 "newsow" dziennie o jednej grze to chyba lekka przesada nieuwazasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować