Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield 1 - otwarte testy beta zaraz po gamescomie

5 postów w tym temacie

"Wybrani użytkownicy będą mogli wypróbować grę wcześniej."

Naprawdę, to wystarczy tylko raz przeczytać żeby zauważyć jak mało sensu to ma wobec artykułu. Otwarte testy, czyli nie wybrani lecz każdy będzie mógł -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Wybrani użytkownicy będą mogli wypróbować grę wcześniej."
>
> Naprawdę, to wystarczy tylko raz przeczytać żeby zauważyć jak mało sensu to ma wobec
> artykułu. Otwarte testy, czyli nie wybrani lecz każdy będzie mógł -_-

"Zapewnił też, że ci gracze, którzy należą do programu Battlefield Insider (czyli ci, którzy zgodzili się na otrzymywanie newslettera i innych materiałów promocyjnych dotyczących gry) będą mogli liczyć na wcześniejszy dostęp do testów. Moritz powiedział, że zaczną oni grać trzy dni przed resztą użytkowników. "
Przeczytaj to jeszcze raz tym razem ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to szczęście, że mogę uczestniczyć w alfie i muszę powiedzieć, że gra się nader przyjemnie ;) W każdym razie jak do tej pory mam wrażenie, że Battlefront to była jedynie wpadka przy pracy, a DICE wraca do formy. Wg mnie gra bardziej przypomina bardziej kameralne Bad Company 2 niz 3 lub 4 - mnie to bardzo cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to szczęście, że mogę uczestniczyć w alfie i muszę powiedzieć, że gra się nader przyjemnie ;) W każdym razie jak do tej pory mam wrażenie, że Battlefront to była jedynie wpadka przy pracy, a DICE wraca do formy. Wg mnie gra bardziej przypomina bardziej kameralne Bad Company 2 niz 3 lub 4 - mnie to bardzo cieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować