Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry na Wii za 50 dolarów

62 postów w tym temacie

No nie wytrzymam i się wypowiem w temacie konsol. Na początek - żadnej nie mam!

od ok 12 lat mam peceta (któregoś z rzędu), z konsolami to miałem styczność daawno temu i niedużą: nes potem snes (u kuzyna czasem kolegow),
potem ps (ogólnie tylko tekken 3 i TH2) wieczorami z kumplami, i moze ze 2 razy próbowałem ps2. Nigdy nie rozumialem idei takich skrzyneczek tylko do grania, albo inaczej - nie odczuwałem potrzeby posiadania.

Ale wiecie co jest najciekawsze - Wii to pierwsza konsola, o której pomyślałem sobie "kurcze, kupiłbym to cudo".

wiem - SAM SIĘ PRZERAZIŁEM!

ale zaraz ... czemu przeraziłem - to bedzie rewolucja na miarę i-poda, tak to dla mnie teraz wygląda! a jeśli coś jest dobre - to czemu mam byc zatwardziałym konserwatystą pecetowcem /człowiekiem o małej wyobraźni. normalna sprawa korzystać z takich sprzętów.

to potwierdza powoli teorie kreatorów Wii - zdobędą rynek konsol dzieki ludziom, którzy nigdy nie mieli takowej!

naprawdę nikomu nie przyklaskuję pisząc te słowa - trobię to szczerze!

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2006 o 21:01, Arin napisał:

Czy ty w ogóle wiesz o czym piszesz? Nie wydaje mi się.
Wielkość telewizora nie ma nic wspólnego ze sterowaniem. Za sterowanie będzie odpowiedzialny
specjalny czujnik umieszczany na lub pod telewizorem.

niestety nie masz racji. czujnik kalibruje sie w taki sposob aby w grach fpp moc celowac w telewizor. milej zabawy z dokladnym celowaniem w 20 calowy telewizor siedzac na kanapie dwa metry od niego.

Dnia 02.08.2006 o 21:01, Arin napisał:

Druga sprawa to machanie i przestrzeń. Zauważyłem, ze wielu ludzi papla bez zastanowienia zupełnie
nie przyjmując do wiadomości faktów. Szkoda mi się rozpisywać na ten temat, najlepiej zrobisz
jak zassasz jakikolwiek filmik z E3 i zobaczysz na własne oczy jak się gra na Wii.

powaznie? a widziales gre w tenisa? nie macha sie rekami? nie skacze? a w golfa jak sie gra?

Dnia 02.08.2006 o 21:01, Arin napisał:

Odniosę się jeszcze do twojej wypowiedzi o grafice.
PS2 ma dzisiaj przedpotopową grafikę i jakoś nie widać spadku zainteresowania konsolą, w dalszym
ciągu sprzedaje się lepiej niż Xbox 360.

nikt nie mowi o dzis. pisalem ze za 2-3 lata od dzis przepasc graficzna bedzie gigantyczna.

jeszcze mini uwagaa, bo mam wrazenie ze rozminales sie z sensem mojej wypowiedzi. ja nie neguje wii jako konsoli.dla osob ktore nigdy nie graly albo graly bardzo malo. nie neguje tez wii jako "dodatkowej zabawki" dla posiadaczy jednego next gena i/lub pcta. twierdze natomiast ze zadna osob ktore graja w nowe produkcje na pc czy x360 nie przechrzci sie calkowicie na wii. dla takich osob jest to ewentualny dodatek ale nigdy nie bedzie to glowna platforma do grania jak ps3 albo x360.

i wlasnie dlatego smieje sie z cudzych wypowiedzi twierdzacych ze ze wii pokona xboxa czy ps3 i tego typu smiesznych tresci. lz jakiegos powodu ludzie nie sa w stanie zrozumiec ze nintendo celuje przede wszystkim w zupelnie inna grupe docelowa niz dzisiejsi gracze. dokladnie tak samo jak z dsem (i z czego popularnosc DSa wynikla)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 00:02, Gofer31 napisał:

Jak konsolka taka tania jest, to juz myslalem ze i gry beda w cenie gry na PC...

przeciez gry na wii kosztuja co do cena tyle samo co gry na pc? zrozum, to tylko w Polsce gry komputerowe sa takie tanie. 49 usd to standardowa cena kazdej nowej gry pctowej za granica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciastuś "twierdze natomiast ze zadna osob ktore graja w nowe produkcje na pc czy x360 nie przechrzci sie calkowicie na wii. dla takich osob jest to ewentualny dodatek ale nigdy nie bedzie to glowna platforma do grania jak ps3 albo x360."

I tu sie mylisz! Nie wiem czemu nikt nie miałby przeżucic się z PS3 czy X360 na Wii. Ja a przykład wolałbym pomachać sobie tym pilotem od Wii niz dalej grzać się przy X360. Gry będą tańsze więc mogą byc dostępne wiekszej liczbie gracz. Sklepy takie ja chocby sklep psx extreme zawsze ściągna do polski jakieś gry. Jak tylko Wii się pojawi zabieram się za nie a X360 idzie do kata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 08:57, Ciastuś napisał:

twierdze natomiast ze
zadna osob ktore graja w nowe produkcje na pc czy x360 nie przechrzci sie calkowicie na wii.
dla takich osob jest to ewentualny dodatek ale nigdy nie bedzie to glowna platforma do grania
jak ps3 albo x360.

Ja gram w niektóre nowe produkcje, ale powiem jedno - Wii sobie kupię i to nie ze względu na grafikę, bo ta nie ma u mnie żadnego znaczenia, ale ze względu na przyjemność gry. A ogromną zaletą Wii jest jej cena (oczywiście, jeśli będzie zgodna z zapowiedziami) i cena jej gier. Znacznie mniej, niż w przypadku nowych konsol.
Poza tym, co to w ogóle za argument grafika? Grasz w gry dla grafiki, czy jak? Dla mnie grafika jest tylko miłym dodatkiem, ale jeśli genialna gra nie ma genialnej grafiki, a chłam taką posiada, to dla mnie zrozumiałem, że chłam idzie do kosza, a gra ze słabą grafą do kompa...
Aha - Wii, będzie moją pierwszą konsolą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 08:57, Ciastuś napisał:

niestety nie masz racji. czujnik kalibruje sie w taki sposob aby w grach fpp moc celowac w
telewizor. milej zabawy z dokladnym celowaniem w 20 calowy telewizor siedzac na kanapie dwa
metry od niego.


Czujnik kalibruje się tak jak Ci wygodnie i nie ma to związku z telewizorem. Ruch w grze będzie taki sam niezależnie od wielkości telewizora. Ja mam 21 calowy telewizor i gram w odległości 1,5 m. jest optymalnie.

Dnia 03.08.2006 o 08:57, Ciastuś napisał:

powaznie? a widziales gre w tenisa? nie macha sie rekami? nie skacze? a w golfa jak sie gra?


Widziałem i mogę tylko stwierdzić, że gry na Wii będą różnorodne. Widziałem też wiele innych gier i nie wiem jaki widzisz w nich problem z przestrzenią. Najwyżej wystarczy mieć miejsce na wyciągnięcie ręki. Niezapominaj, że konsolę projektowali Japończycy a u nich mieszkanie 40 metrowe to tak jak u nas 4 pokojowy apartament. Po prostu przesadzasz.

Dnia 03.08.2006 o 08:57, Ciastuś napisał:

nikt nie mowi o dzis. pisalem ze za 2-3 lata od dzis przepasc graficzna bedzie gigantyczna.


Przepaść już jest gigantyczna więc zwiększająca się różnica będzie niemal niezauważalna. Gry na Wii też powinny z czasem trochę wyładnieć więc może nie będzie tak źle.

Dnia 03.08.2006 o 08:57, Ciastuś napisał:

jeszcze mini uwagaa, bo mam wrazenie ze rozminales sie z sensem mojej wypowiedzi. ja nie neguje
wii jako konsoli.dla osob ktore nigdy nie graly albo graly bardzo malo. nie neguje tez wii
jako "dodatkowej zabawki" dla posiadaczy jednego next gena i/lub pcta. twierdze natomiast ze
zadna osob ktore graja w nowe produkcje na pc czy x360 nie przechrzci sie calkowicie na wii.
dla takich osob jest to ewentualny dodatek ale nigdy nie bedzie to glowna platforma do grania
jak ps3 albo x360.


Ale negujesz Wii jako główną konsolę dla tzw hardcorowych graczy. Powiem tylko tyle, nie mierz swoją miarą wszystkich innych ludzi. Kto na co się przechrzci pokaże czas, gry jakie się ukażą i przyjemność jaką będą dawać. Z tego co widać i słychać Wii bedzie dawać niesamowitą radochę i ludzie są nią bardziej podekscytowani niż tandemem Xbox 360 (mimo, że już jest na rynku) z PS3.

Dnia 03.08.2006 o 08:57, Ciastuś napisał:

i wlasnie dlatego smieje sie z cudzych wypowiedzi twierdzacych ze ze wii pokona xboxa czy ps3
i tego typu smiesznych tresci. lz jakiegos powodu ludzie nie sa w stanie zrozumiec ze nintendo
celuje przede wszystkim w zupelnie inna grupe docelowa niz dzisiejsi gracze. dokladnie tak
samo jak z dsem (i z czego popularnosc DSa wynikla)


A mnie śmieszą tacy znawcy rynku ja Ty. Powidz mi czy takie tytuły jak Red Steel, Zelda, Metroid, Mario, CoD3 to gry skierowane do gospodyń domowych? Wii bedzie miało ofertę i dla starych wyjadaczy i dla nowych graczy. Po drugie Wii celuje w rynek kilkakrotnie większy niż dotychczasowy, więc jeżeli im się uda a przy okazji stracą trochę dotychczasowych graczy to i tak sprzedadzą dużo więcej konsol od konkurencji. Wielu ludzi takich jak Ty kupi też konsolę z ciekawości. Czy stanie się ona główną konsolą pokaże czas i gry.
Co do DS`a; prawda, kupiło go wiele osób do tej pory niezainteresowanych konsolami przenośnymi ale to samo dotyczy PSP. Ja się pytam gdzie są gry na PSP? Gry na DS`a okupują non stop Top10 na wszystkich kontynentach, gier na PSP jakoś nie widać. Przypomnę Ci tylko, że w Europie i USA sprzedaż obydwu konsol jest porównywalna. Gdzie są Ci starzy wyjadacze, którzy tak dużo grają? Na pewno większość z nich gra na DS`ie, to właśnie pokazują wyniki sprzedaży gier. Bo sprzedają się na niego zarówno Nintendogsy jak i trudny New Super Mario Bros.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś wam powiem gry na PS3 będą drogie bo chcą od gracz wyćągnąć jak najwięcej kasy tak samo było gdy whodziła PS2 i będzie tak dalej nic na to nie poradzimy możemy kupować lub nie.mam PS2 i wcale nie żałuje że kupiłem bo nikurych gier na PC-eta niema a nie pszenoszom ich na kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 10:07, Marrbacca napisał:

Ja gram w niektóre nowe produkcje, ale powiem jedno - Wii sobie kupię i to nie ze względu na
grafikę, bo ta nie ma u mnie żadnego znaczenia, ale ze względu na przyjemność gry.

oczywiście. tylko że dalej będziesz grał na PC w gothica, command & conquer, unreal tournament, spore. a ja pisałem wyraźnie o wii jako głownej i jedynej platformie dla gracza. osoby, które grają na pc od kilku czy kilkunastu lat, nie rzucą grania na pc aby się na wii przesiąść. wii dla takich osób może być dodatkiem, przystawką a nie glówną i jedyną maszynką do grania. a to dlatego bo poza oryginalnym kontrolerem, którego wykorzystanie będzie miało sens tylko w części tytułów (w reszcie będzie zwykły pad), wii nie zaoferuje niczego takiemu graczowi. za to z uwagi na bardzo ograniczoną moc sprzętu i to już wyeksploatowanego przy okazji gc (ta sama technologia), konsola ta będzie stała w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 10:33, Arin napisał:

A mnie śmieszą tacy znawcy rynku ja Ty. Powidz mi czy takie tytuły jak Red Steel, Zelda, Metroid,
Mario, CoD3 to gry skierowane do gospodyń domowych? Wii bedzie miało ofertę i dla starych wyjadaczy
i dla nowych graczy. Po drugie Wii celuje w rynek kilkakrotnie większy niż dotychczasowy, więc
jeżeli im się uda a przy okazji stracą trochę dotychczasowych graczy to i tak sprzedadzą dużo
więcej konsol od konkurencji. Wielu ludzi takich jak Ty kupi też konsolę z ciekawości. Czy
stanie się ona główną konsolą pokaże czas i gry.


to dobrze ze cie smiesza, przynajmniej troche radosci w zyciu ubarwia twoje "znawstwo". zastanawia mnie tylko jak mozna tak uparcie wierzyc ze owe wyjatkow poprze twoje twierdzenie?
skoro obecni gracze sa tacy wazni, to czemu nintendo caly czas mowi o wciagnieciu do gamingu osob ktore nigdy nie graly. czemu przez wiekszosc rezentacji pokazuje wii sports albo golfa a wymienione przez ciebie gry przedstawia dopiero na koncu? czemu ciagle podaje przyklad dsa jako wzor sciezki dla wii?
jesli ktos ogladal prezentacje wii na e3 i uwaza ze nintendo zamierza podpic swoja konsola obecny rynek growy to ja dziekuje. ten target interesuje nintendo w najmniejszym stopniu z prostej przyczyny: bo zamiast walczyc o 10 milionow dzisiejszych graczy, wybrednych, przyzwyczajonych i rozpuszczonych przez dzisiejsze super-produkcje i tluc sie z rywalami z ms i sony, nintendo moze bez wiekszych problemow porwac swoim wii 100 jak nie 200 milionow ludzi ktorzy nigdy grami sie nie interesowali i ktorych xbox ani playstation nigdy nie zainteresuje. wlasnie dlatego pilot i intuicyjne sterowanie, wlasnie dlatego slaba specyfikacja sprzetowa.

ps: cod3 na wii - prosze daruj takie dowody. mam podac ci jako kontrprzyklad burnouta na nintendo ds czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 11:25, Ciastuś napisał:

to dlatego bo poza oryginalnym kontrolerem, którego wykorzystanie będzie miało sens tylko w
części tytułów (w reszcie będzie zwykły pad), wii nie zaoferuje niczego takiemu graczowi. za
to z uwagi na bardzo ograniczoną moc sprzętu i to już wyeksploatowanego przy okazji gc (ta
sama technologia), konsola ta będzie stała w miejscu.


Wiimote, czyli ten pilot, będzie wykorzystywany w miarzdżącej większości gier, a nie w kilku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu się mylisz. Na PeCecie gram tylko w gry, które chciałbym zobaczyć, niestety w nowych zazwyczaj jest tak, że mają tylko grafikę i nic więcej, a takie od razu wywalam. Gothica nie lubię, C&C grałem bardzo dawno, fpp tylko i wyłącznie w sieci, a od kiedy kumple się porozjeżdżali to i w to przestałem grać, Spore jeszcze nie grałem. Dla mnie PeCet nie służy do gier. Ja go używam do pracy, internetu, czasami (powtarzam czasami) do jakiejś rozgrywki. Myślę, że znacznie częściej będę grał na Wii (bo tylko do tego będzie się nadawała) niż na kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 11:39, Ciastuś napisał:

to dobrze ze cie smiesza, przynajmniej troche radosci w zyciu ubarwia twoje "znawstwo". zastanawia
mnie tylko jak mozna tak uparcie wierzyc ze owe wyjatkow poprze twoje twierdzenie?
skoro obecni gracze sa tacy wazni, to czemu nintendo caly czas mowi o wciagnieciu do gamingu
osob ktore nigdy nie graly. czemu przez wiekszosc rezentacji pokazuje wii sports albo golfa
a wymienione przez ciebie gry przedstawia dopiero na koncu? czemu ciagle podaje przyklad dsa
jako wzor sciezki dla wii?


Bo ci, którzy grają od lat wiedzą czego spodziewać się po Zeldzie, Metroidzie i Mario (ciekawe czy Ty w to grałeś) a DS idealnie pokazuje, że można pogodzić i jednych i drugich (Castlevania, Advance Wars, Super Mario w opozycji do Nintendogs, Animal Crossing i wszystkich Treningów Umysłu).

Dnia 03.08.2006 o 11:39, Ciastuś napisał:

jesli ktos ogladal prezentacje wii na e3 i uwaza ze nintendo zamierza podpic swoja konsola
obecny rynek growy to ja dziekuje. ten target interesuje nintendo w najmniejszym stopniu z
prostej przyczyny: bo zamiast walczyc o 10 milionow dzisiejszych graczy, wybrednych, przyzwyczajonych
i rozpuszczonych przez dzisiejsze super-produkcje i tluc sie z rywalami z ms i sony, nintendo
moze bez wiekszych problemow porwac swoim wii 100 jak nie 200 milionow ludzi ktorzy nigdy grami
sie nie interesowali i ktorych xbox ani playstation nigdy nie zainteresuje.


A Zelda, Mario i Red Steel to nie są superprodukcje ??? Już raz pytałem, jak myślisz czy to są pozycje skierowane do gospodyń, dziadków innych typowych nie graczy? Zwracałem Ci już uwagę na to, utożsamiasz Superprodukcje z odjechaną grafiką, drogim sprzętem i niczym więcej. W grach chodzi o coś więcej. Nintendo zmieniło swoje podejście i okazało się, że odjechało konkurencji bardzo daleko. Jak myślisz dlaczego Sony dało w swoim padzie prosty czujnik ruchu na 2 tygodnie przed E3?

Dnia 03.08.2006 o 11:39, Ciastuś napisał:

wlasnie dlatego
pilot i intuicyjne sterowanie, wlasnie dlatego slaba specyfikacja sprzetowa.


Dlaczego intuicyjne sterowanie utożsamiasz z wadą? Odkąd pamiętam w każdej recenzji gier gorsze sterowanie jest wadą, często drastycznie obniżającą doznania. A słaba specyfikacja to niższe koszty, więc i niższa cena. Dla mnie (i wielu innych ludzi) to tylko lepiej. Wcale nie znaczy to, że nie stać mnie na PS3 tylko nie widzę potrzeby płacić za coś czego nie wykożystam albo co jest sprawą drugorzędną (a za taką uważam grafikę w grach). nintendo jasno pokazało: idziemy w kierunku przyjemności gry i dostępności rozrywki.

Dnia 03.08.2006 o 11:39, Ciastuś napisał:

ps: cod3 na wii - prosze daruj takie dowody. mam podac ci jako kontrprzyklad burnouta na nintendo
ds czy co?


Popadasz w absurdy wskazując takie analogie (Burnouta na DS`a nie robiło Criterion), ja mogę Ci pokazać NFSU na Xboxa ale co z tego wynika ? Nic, więc daruj sobie, poczekaj do premiery gry i wtedy mżemy podyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy to ważne - czy bęzie pierwszą czy drugą konsolą? poszerzą swoich klientów i tyle;

patrza rozwojowo mimo wszystko - jeśli wii wypali - to beda pierwsi z takim produktem na rynku; a to doświadczenie zaowocuje przy ewentualnym wii 2; a jak było z I-podem? ilu jest teraz naśladowców - i jak rynek odtwarzaczy mp3 się ruszył po tym?

w tej branży nalezy (jak i w kazdej zresztą) szanować i obecnych klientów, jak i potencjalnych nowych (zwłaszcza jeśli jest szansa zdobycia dużej ich ilości innowacjami i odmniennością)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 13:36, Martimat napisał:

czy to ważne - czy bęzie pierwszą czy drugą konsolą? poszerzą swoich klientów i tyle;

patrza rozwojowo mimo wszystko - jeśli wii wypali - to beda pierwsi z takim produktem na rynku;
a to doświadczenie zaowocuje przy ewentualnym wii 2; a jak było z I-podem? ilu jest teraz naśladowców
- i jak rynek odtwarzaczy mp3 się ruszył po tym?

w tej branży nalezy (jak i w kazdej zresztą) szanować i obecnych klientów, jak i potencjalnych
nowych (zwłaszcza jeśli jest szansa zdobycia dużej ich ilości innowacjami i odmniennością)!!


Obecnie na rynku az trzeszczy od informacji na temat Wii i x-boxa hmm a tak sie zastanawiam czy sony zmieni swoja polityke odnosnie cen :) bo jak by cos poszlo w dol fajnie by miec taka konsole bo jakos do Wii ani do x-boxa nie mam przekonania do Wii bo to zupelna nowosc a do x-boxa bo promuje go micor(zly)soft i mam takie czasem wyskakujace niebieskie ekrany i tego jakby sie boje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tak drogo ? 150 zł to jak na początek niejest tak dużo xbox 360 mam po 250 zł no chyba że w ameryce 150 zł a u nas sporo więcej (tam gry są sporo tansze )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 23:19, smigolx napisał:

to tak drogo ? 150 zł to jak na początek niejest tak dużo xbox 360 mam po 250 zł no chyba że
w ameryce 150 zł a u nas sporo więcej (tam gry są sporo tansze )


przekombinowałeś z lekka w swoich obliczeniach mieszając ceny europejskie i amerykańskie...

50 dolarów za grę na wii - zgoda ale w USA! W Europie licz 50 euro czyli 210 złotych
A to daje juz tylko 10 euro taniej czyli mniej więcej 40 złotych różnicy. dodaj do tego fakt ze gry na xboxa wydane przez ms sa sprzedawane po 49 dolarow / 49 euro i dla bardzo wielu tytylow masz cene identyczna co na wii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 23:04, Lord-Briton napisał:

Obecnie na rynku az trzeszczy od informacji na temat Wii i x-boxa hmm a tak sie zastanawiam
czy sony zmieni swoja polityke odnosnie cen :) bo jak by cos poszlo w dol fajnie by miec taka
konsole bo jakos do Wii ani do x-boxa nie mam przekonania do Wii bo to zupelna nowosc a do
x-boxa bo promuje go micor(zly)soft i mam takie czasem wyskakujace niebieskie ekrany i tego
jakby sie boje :P


tia, psujacych sie laserow w ps2 i ogolnej zenady jaka prezentuje od roku sony ze swoim ps3 jakos nie zauwazasz, ale xboxa skreslasz bo "windows mial bluescreeny" natomiast wii skreslasz "bo jest nowe"...

rozumiem ze na analogicznej zasadzie sklepow saturn i mediamarkt unikasz bo sa firmami z Niemiec a przeciez kiedys niemcy napadli na Polske???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2006 o 23:44, Ciastuś napisał:

> Obecnie na rynku az trzeszczy od informacji na temat Wii i x-boxa hmm a tak sie zastanawiam

> czy sony zmieni swoja polityke odnosnie cen :) bo jak by cos poszlo w dol fajnie by miec
taka
> konsole bo jakos do Wii ani do x-boxa nie mam przekonania do Wii bo to zupelna nowosc
a do
> x-boxa bo promuje go micor(zly)soft i mam takie czasem wyskakujace niebieskie ekrany i
tego
> jakby sie boje :P

tia, psujacych sie laserow w ps2 i ogolnej zenady jaka prezentuje od roku sony ze swoim ps3
jakos nie zauwazasz, ale xboxa skreslasz bo "windows mial bluescreeny" natomiast wii skreslasz
"bo jest nowe"...

rozumiem ze na analogicznej zasadzie sklepow saturn i mediamarkt unikasz bo sa firmami z Niemiec
a przeciez kiedys niemcy napadli na Polske???

hmm mediamarktu nie lubie bo jest drogi poprostu o ok 20% od tego co moge znalesc nie mowie ze Wii bedzie zla konstrukcja tylko nie zainwestuje tak odrazu kasy w rozwiazanie o ktorym mam nikle pojecie
A to ze Sony ma problemy to fakt irytujaca rzecz :\ problemy z laserem hmm nie wiem nie zauwarzylem ...
Widzisz kazdy z nas ma jakies takie czy inne zdanie o tych czy innych ale to jest wlasnie ta magia tego rynku wystarczy 1 blad aby jakis produkt zapisal sie jako fee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować