Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokemon Go - gracze chętnie wyprowadzają schroniskowe psy

7 postów w tym temacie

No i takie akcje są spoko. Tak szczerze to dzieciaki będzie można przekonać do wszystkiego byleby widziały w tym dla siebie korzyść i fun. Jeśli Nintendo zacznie dawać dodatkowe punkty za wznoszenie śmieci i zmywanie to dzieciaki będą to robić. Bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No i takie akcje są spoko. Tak szczerze to dzieciaki będzie można przekonać do wszystkiego
> byleby widziały w tym dla siebie korzyść i fun. Jeśli Nintendo zacznie dawać dodatkowe
> punkty za wznoszenie śmieci i zmywanie to dzieciaki będą to robić. Bez kitu.

Szczerze? Jest nagonka na to bo to gra.. Jakos moi sasiedzi jezdza do schroniska co jakis czas i dbaja psy i nikt o tym nie pisze.. Gram schodzi na psy.. Byle by pisac o byle czym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > No i takie akcje są spoko. Tak szczerze to dzieciaki będzie można przekonać do wszystkiego
>
> > byleby widziały w tym dla siebie korzyść i fun. Jeśli Nintendo zacznie dawać dodatkowe
>
> > punkty za wznoszenie śmieci i zmywanie to dzieciaki będą to robić. Bez kitu.
>
> Szczerze? Jest nagonka na to bo to gra.. Jakos moi sasiedzi jezdza do schroniska co jakis
> czas i dbaja psy i nikt o tym nie pisze.. Gram schodzi na psy.. Byle by pisac o byle
> czym..
Sugerujesz, że mają pisać o Twoich sąsiadach? Jak się nie mylę to jest to portal zajmujący się pisaniem newsów o grach, więc nie bardzo wiem do czego pijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > No i takie akcje są spoko. Tak szczerze to dzieciaki będzie można przekonać
> do wszystkiego
> >
> > > byleby widziały w tym dla siebie korzyść i fun. Jeśli Nintendo zacznie dawać
> dodatkowe
> >
> > > punkty za wznoszenie śmieci i zmywanie to dzieciaki będą to robić. Bez kitu.
>
> >
> > Szczerze? Jest nagonka na to bo to gra.. Jakos moi sasiedzi jezdza do schroniska
> co jakis
> > czas i dbaja psy i nikt o tym nie pisze.. Gram schodzi na psy.. Byle by pisac o
> byle
> > czym..
> Sugerujesz, że mają pisać o Twoich sąsiadach? Jak się nie mylę to jest to portal zajmujący
> się pisaniem newsów o grach, więc nie bardzo wiem do czego pijesz.

NIe. Sugeruje aby przestali pisac aby tylko wcisnac "newsa".. To jest na zasadzie byle bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie te wasze hejty na newsy "o byle czym", a raczej prostując o pokemonach go. Bo to właśnie one was tak drażnią, tylko dziwnym trapem dalej do nich wbijacie, by sobie ponarzekać. Jakbyście znali się trochę na marketingu, w sumie nie tu nawet nie trzeba się znać, wystarczy pomyśleć, to byście wiedzieli, że mają bardzo dużą ilość wyświetleń i jest na nie popyt stąd też pojawiają się kolejne newsy.

I nie, to że panowie z gram oszczędzą sobie czasu i nie będą pisać o poksach, nie oznacza też, że pojawią się inne newsy. Jest temat - jest news.

Gdzieś padła propozycja, by łączyć tematy z poksów''go. To w takim razie niech zaczną łączyć tematy z innych gier, bo czemu nie? Nie chcę więcej widzieć kolejnego speedruna z soulsów, ale jakoś nie płacze. Po prostu daruje sobie wchodzenie do newsa, który mnie nie interesuje. Nie lubisz serialu? To go nie oglądasz.. Masochiści.

Btw - konkurencja również piszę wiele tematów o pokemon''go. Więc nie widzę tu problemu. Strony zagraniczne również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Mają czelność pisać o czymś, co mnie nie interesuje! Powinni pisać tylko o rzeczach, które lubię! Wejdę i ponarzekam po raz dziesiąty, niech każdy wie!". To tak w skrócie o hejterach tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować