Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War 4 vs. Xbox One S - specjalna wersja konsoli już oficjalnie

8 postów w tym temacie

Spoiler

Wiadomo ile ma kosztować regularna wersja Xbox One S i zwykły kontroler? Jaka będzie pojemność dysku?



Wiadomo.

500 GB - 299 dolarów
1 TB - 349 dolarów
2 TB - 399 dolarów
Wersja z GoW (2 TB) - 449 dolarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta konsola. Nie mam XONE, a od dłuższego czasu myślałem o zakupie. Dodatkowo jestem fanem GoW, więc ogłoszenie tej edycji konsoli składało mi się w sensowną całość. Niestety nie wiadomo, czy ta limitowana skrzynka do grania trafi w ogóle do Europy (w oficjalnej dystrybucji).

Pre-ordery można już składać na amerykańskim GameStopie i Amazonie, ale w oddziałach europejskich takiej opcji nie ma. Jakoś nie uśmiecha mi się dopłacanie 1/4 ceny w ramach kosztów transportu zza oceanu (zwłaszcza, że Polska to kraj 3 świata, więc przelicznik z dolara i tak jest jak cios w ryj).

No ale czego innego można się spodziewać po MS, dla którego świat kończy się na Ameryce Północnej (a i tak pewnie bez Meksyku...)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna! Po kupnie konsolę ustawiłbym ładnie na biurku i używał do grania, ale pada bym nie rozpakowywał i schował nieużywanego. Szkoda go niszczyć. Grałbym na zwykłym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fajna ta konsola. Nie mam XONE, a od dłuższego czasu myślałem o zakupie. Dodatkowo jestem
> fanem GoW, więc ogłoszenie tej edycji konsoli składało mi się w sensowną całość. Niestety
> nie wiadomo, czy ta limitowana skrzynka do grania trafi w ogóle do Europy (w oficjalnej
> dystrybucji).
>
> Pre-ordery można już składać na amerykańskim GameStopie i Amazonie, ale w oddziałach
> europejskich takiej opcji nie ma. Jakoś nie uśmiecha mi się dopłacanie 1/4 ceny w ramach
> kosztów transportu zza oceanu (zwłaszcza, że Polska to kraj 3 świata, więc przelicznik
> z dolara i tak jest jak cios w ryj).
>
> No ale czego innego można się spodziewać po MS, dla którego świat kończy się na Ameryce
> Północnej (a i tak pewnie bez Meksyku...)?

Jak zamierzasz kupić tą konsolkę tylko dla GofW4 to ci się nie opyla bo ta gierka będzie też na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować