Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak usuniesz PokeStop ze swojego osiedla

13 postów w tym temacie

Hello?? Czy do kogokolwiek z Gramu dociera, że ta gra NIE JEST na chwilę obecną dostępna OFICJALNIE na terenie Europy i żeby ją mieć to trzeba posunąć się do oszustwa?? Zaczęliście propagować takie zachowanie czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2016 o 14:51, Pajonk78 napisał:

ta gra NIE JEST na chwilę obecną dostępna
OFICJALNIE na terenie Europy

W kilku krajach już jest i codziennie dodają nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hello?? Czy do kogokolwiek z Gramu dociera, że ta gra NIE JEST na chwilę obecną dostępna
> OFICJALNIE na terenie Europy i żeby ją mieć to trzeba posunąć się do oszustwa?? Zaczęliście
> propagować takie zachowanie czy co?
Niemcy, Włochy, Hiszpania, Portugalia i UK już mogą. Ktoś na grupach znalazł że niby Polska ma dostać swoje serwery jutro ale to też niepotwierdzone info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Niemcy, Włochy, Hiszpania, Portugalia i UK już mogą. Ktoś na grupach znalazł że niby
> Polska ma dostać swoje serwery jutro ale to też niepotwierdzone info.
W takim razie przepraszam - nie śledzę na bieżąco, bo gra jako gra mnie totalnie nie interesuje - wiem tylko, że u nas nie można jej mieć bez oszustwa na chwilę obecną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2016 o 18:10, Pajonk78 napisał:

W takim razie przepraszam - nie śledzę na bieżąco, bo gra jako gra mnie totalnie nie
interesuje - wiem tylko, że u nas nie można jej mieć bez oszustwa na chwilę obecną.

Sam jesteś oszustwo. Aplikacja jest darmowa to raz. Jest dostępna na wielu polskich serwisach (m.in dobreprogramy). Jedyne co trzeba zrobić to pozwolić telefonowi zainstalować aplikację spoza googleplay lub po prostu zmienić region w opcjach telefonu. Nie trzeba przerabiać softu lub wykonywać jakichkolwiek nielegalnych operacji niezgodnych z choćby z licencją użytkowania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > W takim razie przepraszam - nie śledzę na bieżąco, bo gra jako gra mnie totalnie
> nie
> > interesuje - wiem tylko, że u nas nie można jej mieć bez oszustwa na chwilę obecną.
>
> Sam jesteś oszustwo. Aplikacja jest darmowa to raz. Jest dostępna na wielu polskich serwisach
> (m.in dobreprogramy). Jedyne co trzeba zrobić to pozwolić telefonowi zainstalować aplikację
> spoza googleplay lub po prostu zmienić region w opcjach telefonu. Nie trzeba przerabiać
> softu lub wykonywać jakichkolwiek nielegalnych operacji niezgodnych z choćby z licencją
> użytkowania. :P
Może jeszcze napiszesz, że na iOSie nie trzeba uciekać się do oszustwa, aby zainstalować tę grę? Android to nie jest jedyny system na smartfony, wiesz?? :P Poza tym ściąganie appek spoza Google Store? RLY? Ale spoko: Ty "wiesz" lepiej co jest dobre i co jest oszustwem, a co nie. :) Zgódźmy się co do tego, że się nie zgadzamy...
BTW: doradzam usunąć pierwsze zdanie z Twego komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2016 o 18:55, Rick napisał:

lub po prostu zmienić region w opcjach telefonu.


Nie czepiajac sie, to przypadkiem nie jest wlasnie to oszustwo? Nie znam sie, ale jak kiedys odwalali takie numery na blizzardzie, to musieli sie pozniej niektore chlopaki długo tlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie czepiajac sie, to przypadkiem nie jest wlasnie to oszustwo? Nie znam sie, ale jak
> kiedys odwalali takie numery na blizzardzie, to musieli sie pozniej niektore chlopaki
> długo tlumaczyc.
Tak: to właśnie jest to oszustwo o które mi chodziło, a które najwyraźniej popiera MODERATOR uważając takie zagranie za coś normalnego. Na iOS też można zrobić myk zakładając zagraniczne konto iTunes, ale to również oszustwo, więc...
Abstrahując: pierwsze dłuższa dyskusja od dłuższego czasu - szkoda tylko, że IMO stawiająca Gram w złym świetle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2016 o 19:21, Pajonk78 napisał:

Może jeszcze napiszesz, że na iOSie nie trzeba uciekać się do oszustwa, aby zainstalować
tę grę?

Nie wiem, nie mam iOSa i szczerze mówiąc niewiele mnie obchodzi ten system.

Dnia 15.07.2016 o 19:21, Pajonk78 napisał:

Poza tym ściąganie appek spoza Google Store? RLY?

A co w tym dziwnego?

Dnia 15.07.2016 o 19:21, Pajonk78 napisał:

BTW: doradzam usunąć pierwsze zdanie z Twego komentarza...

Ok.

>to właśnie jest to oszustwo o które mi chodziło, a które najwyraźniej popiera MODERATOR uważając takie zagranie za coś normalnego

Nie popieram, ani mnie to grzeje ani ziębi. Ja sobie wgrałem apkę bezpośrednio do telefonu. I zanim powiesz o tym, że "łolaboga, sodoma i gomora, gram popiera oszustwa" to tylko wspomnę, że GOL też podawał ten sposób. I kilka innych portali związanych z tą grupą medialną. Patrz pan, jaka ta branża zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Hello?? Czy do kogokolwiek z Gramu dociera, że ta gra NIE JEST na chwilę obecną dostępna
> OFICJALNIE na terenie Europy i żeby ją mieć to trzeba posunąć się do oszustwa?? Zaczęliście
> propagować takie zachowanie czy co?

Co ma twój post do newsa? W żaden sposób się do niego nie odnosi. W kolejnym piszesz, że gra Ciebie w ogóle nie interesuje, ale jesteś tak wielkim obrońcą sprawiedliwości, że po przeczytaniu tytułu, wyczułeś oszustwo. "Tak usuniesz pokestop ze swojego osiedla" - niewątpliwie czuć tu oszustwo.

Jesteś zwyczajnie kolejnym hejterem newsów o pokach, a że drażni to próbujesz odnieść się do czegokolwiek. Brak wiedzy z pierwszego posta udowadniasz w 2.

Nie, nie ma tutaj oszustwa. Gra jest darmowa, więc możliwość pobierania jej z innych źródeł jest akceptowalna. W żaden sposób nie szkodzi to również autorom, ba są pewnie zadowoleni z takiego obrotu sytuacji.

Odnosząc się do blizzarda. Gra niebędąca darmową inaczej obchodzi się z prawem. Takie zmiany dawały realne korzyści dla graczy. W pokemonach nie dają.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2016 o 16:06, weitex napisał:

Odnosząc się do blizzarda. Gra niebędąca darmową inaczej obchodzi się z prawem. Takie
zmiany dawały realne korzyści dla graczy. W pokemonach nie dają.


To czy gra jest darmowa, czy nie to akurat w tym przypadku nic nie zmienia. Jesli autorzy nie dopuszczaja swojej gry na dany rynek, to sciaganie ja z innych zródel, badz podawanie nieprawidlowego adresu zeby ja sciagnac to oszustwo.
To tak gwoli scislosci, juz calkowicie abstrahujac od pokemonów, co by nie wyszlo zem kolejny hejter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować