Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Berserk od Koei Tecmo tej jesieni na Zachodzie

6 postów w tym temacie

A ja jestem pełen obaw. Berserk jest mroczny, przesiąknięty krwią, seksem i tragizmem. Wątpię, aby taki mroczny klimat dali w grze.
Przy okazji, drugi sezon berserka leci. Dziś dorwałem trzeci odcinek. Niestety niepotrzebnie doprawili komputerową grafiką, ale za to leci z grubsza wg mangi szanując poprzednią serię. Czyli pierwszy odcinek jest wg pierwszego tomu mangi, aby pokazać nam elfa, a następnie przeskakuje od razu całą poprzednią serię i omija sagę z "wróżkami" od razu doprowadzając do spotkania z Farnese. Dalej już leci wg mangi zmieniając drobiazgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Polecam mangę, to istne arcydzieło! Anime też w sumie, ale jest nieco krótkie :)
No może dzięki grze manga ruszy do przodu strasznie wolno wydawane są nowe rozdziały :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Polecam mangę, to istne arcydzieło! Anime też w sumie, ale jest nieco krótkie :)
>
> No może dzięki grze manga ruszy do przodu strasznie wolno wydawane są nowe rozdziały
> :/
Szczerze w to wątpię. Manga wychodzi tak rzadko że kiedy pojawia się następny chapter, to ja już nie pamiętam co było w poprzednim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jaram się. Berserk i DB to jedyne historie z kraju kwitnącej wiśni, do których mam jakikolwiek szacunek. wszystko inne robione w tamtym kręgu kulturowym mierzi mnie niewyobrażalnie, więc fakt że Berserka "przyswajam" tylko potwierdza jego wyjątkowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować