Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokemon GO oficjalnie debiutuje w Polsce!

26 postów w tym temacie

Należy dodać, że funkcja AR nie działa w telefonach bez żyroskopu, co właściwie odbiera całą przyjemność i sens zabawy. Taki problem mają np. posiadacze telefonów marki Huawei.
Więc lepiej nie cieszyć się zbyt szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak to wygląda w stosunku do graczy którzy uruchomili gre wcześniej, odpaliłem gre 2 dni temu z apk... czy to zresetuje ten 3 lvl co mam i od nowa, z góry dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2016 o 13:46, slfi napisał:

Czy ktoś wie jak to wygląda w stosunku do graczy którzy uruchomili gre wcześniej, odpaliłem
gre 2 dni temu z apk... czy to zresetuje ten 3 lvl co mam i od nowa, z góry dzięki za
info


Profil zapisuje się na serwerach Niantic, zatem nie powinno być problemu z kontynuowaniem zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usunołem właśnie starą wersje i zainstalowałem tę "orginalną" ale jak napisałeś mam ten lvl co miałem savey były zapisane na serwerach, choć w sumie powinen raczej reset być żeby ludzie którzy czekali do końca na polską premiera nie byli że tak powiem do tyłu z lvlami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2016 o 14:21, Driftwood napisał:

Mhmm, nie mogę znaleźć tej aplikacji.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nianticlabs.pokemongo&hl=en
Jeżeli szukasz przez smartfona i nie znajduje ci aplikacji Pokemon GO to najprawdopodobniej masz nieobsługiwany oficjalnie smartfon. Możesz to sprawdzić wchodząc w powyższy link będąc zalogowanym na swoje konto google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja działa tragicznie zacina grę, nie wczytuje się jak powinna, nie łapie połączenia z serwerami. Jednym słowem męka nie gra chodź mój smartfon spełnia wymagania aplikacji Pokemon Go to i tak męczarnia nie granie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Aplikacja działa tragicznie zacina grę, nie wczytuje się jak powinna, nie łapie połączenia
> z serwerami. Jednym słowem męka nie gra chodź mój smartfon spełnia wymagania aplikacji
> Pokemon Go to i tak męczarnia nie granie
może to i lepiej, że ci nie choci. jest mnóstwo rzeczy, które bardziej by się (niektórym z nas) przydały, niż jakieś łapanie poków.

btw, wiadomo coś o pokemon go na wp 8? :D albo o jakimś sposobie żeby to na lumii 630 odpalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2016 o 15:11, Archangell34 napisał:

ja zainstalowałem i odpalam i ładuje i nic o co chodzi pomoże ktoś


Dziś udostępnili grę w większości krajów Europy i chyba serwery nie wyrabiają, bo nie idzie się zalogować do gry wielu osobom. Trzeba poczekać aż poprawią serwery albo ruch się unormuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gra ktoś na iphone 4S ? i działa dobrze ?
Z wyłączonym AR działa całkiem nieźle. Co jakiś czas zdarza się crash, ale to akurat z tego co czytałem mają wszyscy :P Teraz i tak się zalogować nie da bo serwery nie wyrabiają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Aplikacja działa tragicznie zacina grę, nie wczytuje się jak powinna, nie łapie
> połączenia
> > z serwerami. Jednym słowem męka nie gra chodź mój smartfon spełnia wymagania
> aplikacji
> > Pokemon Go to i tak męczarnia nie granie
> może to i lepiej, że ci nie choci. jest mnóstwo rzeczy, które bardziej by się
> (niektórym z nas) przydały, niż jakieś łapanie poków.
>
> btw, wiadomo coś o pokemon go na wp 8? :D albo o jakimś sposobie żeby to na lumii 630
> odpalić?

Gościu poprawił. Z choci na chodź.. I tacy ludzie tworzą tylko burdę, pisząc bzdurne opinie. Skoro ojczystego języka nie opanował, to wątpliwe, by ogarnął model telefonu. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Gościu poprawił. Z choci na chodź.. I tacy ludzie tworzą tylko burdę, pisząc bzdurne
> opinie. Skoro ojczystego języka nie opanował, to wątpliwe, by ogarnął model telefonu.
> ^^
To był cytat innej osoby.
Udało mi się dziś grę tylko odpalić 2 razy po czym znowu urwało połączenie z serwerem gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Gościu poprawił. Z choci na chodź.. I tacy ludzie tworzą tylko burdę, pisząc bzdurne
> opinie. Skoro ojczystego języka nie opanował, to wątpliwe, by ogarnął model telefonu.
> ^^

ktoś tu miał ciśnienie komuś pojechać, ale tyłów zabrakło.
co się mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować