Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Evolve w wersji F2P przyciągnęło już milion graczy i zmierza na konsole

10 postów w tym temacie

Dnia 16.07.2016 o 20:25, jeremyarch napisał:

czegoś chyba zabrakło. informacji jakiejś. o czynności. chyba.

Może autor się wstydził napisać. Aż strach pomyśleć co to mogło być. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > czegoś chyba zabrakło. informacji jakiejś. o czynności. chyba.
> Może autor się wstydził napisać. Aż strach pomyśleć co to mogło być. : <
Ta, ponadto literówki i ortografy ("zalewwie", "Twitterowym"). Zauważyłem właśnie, że niedbalstwo w newsach na Gram staje się codziennością - albo mamy takie kwiatki", albo wypisywanie rzeczy wyssanych a palca, czyt. bzdur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Aby ją otrzymać wystarczy, że do poniedziałku do godziny 19.
> czegoś chyba zabrakło. informacji jakiejś. o czynności. chyba.

"zalogujecie się" się zabrakło :) przepraszam za błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2016 o 22:44, borias napisał:

Ta, ponadto literówki i ortografy ("zalewwie", "Twitterowym"). Zauważyłem właśnie, że
niedbalstwo w newsach na Gram staje się codziennością - albo mamy takie kwiatki", albo
wypisywanie rzeczy wyssanych a palca, czyt. bzdur.


Wiesz, to działa tak, że piszemy z reguły minimum kilka tysięcy znaków dziennie, w tej sytuacji łatwiej o błąd - Tobie dla przykładu udało się zrobić dwa w zaledwie dwóch zdaniach (kwiatki", wyssanych a palca). Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, natomiast prawda jest taka, że dziennikarstwo growe to średnio płatne zajęcie tylko dla pasjonatów. :) Jeśli widzisz błąd, warto to zgłosić, dzięki czemu mamy szansę na jego poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ta, ponadto literówki i ortografy ("zalewwie", "Twitterowym"). Zauważyłem właśnie,
> że
> > niedbalstwo w newsach na Gram staje się codziennością - albo mamy takie kwiatki",
> albo
> > wypisywanie rzeczy wyssanych a palca, czyt. bzdur.
>
> Wiesz, to działa tak, że piszemy z reguły minimum kilka tysięcy znaków dziennie, w tej
> sytuacji łatwiej o błąd - Tobie dla przykładu udało się zrobić dwa w zaledwie dwóch zdaniach
> (kwiatki", wyssanych a palca). Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi, natomiast prawda jest taka,
> że dziennikarstwo growe to średnio płatne zajęcie tylko dla pasjonatów. :) Jeśli widzisz
> błąd, warto to zgłosić, dzięki czemu mamy szansę na jego poprawę.
>

Oj tam Zaix nie przejmuj się, malkontenci zawsze się znajdą, oczywiście, że trzeba pisać rzetelnie i bez błędów, ale to nie jest jedyny cel w życiu :P

To F2P mnie zainteresowało choć w dobie tylu gier nie jestem aż tak zdeterminowany, aby pobrać i zobaczyć : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Oj tam Zaix nie przejmuj się, malkontenci zawsze się znajdą, oczywiście, że trzeba pisać
> rzetelnie i bez błędów, ale to nie jest jedyny cel w życiu :P

Dokładnie, zgadzam się ;)

> To F2P mnie zainteresowało choć w dobie tylu gier nie jestem aż tak zdeterminowany, aby
> pobrać i zobaczyć : P

Ja chętnie Evolve w wersji F2P bym odpalił, ale czekam na wersję konsolową, bo już kiedyś grałem na XO. Ciekawa sprawa to teraz wyrównanie strat graczom, którzy posiadali tytuł już wcześniej - zapłacili za podstawowy produkt, niektórzy kupili nawet DLC, a potem gra przeszła na tryb F2P. W pierwszym momencie "weterani" dostali 3000 srebrnych monet, które nie wystarczyły nawet na zakup żadnego potwora - Turtle Rock szybko skapnęło się, że popełniło błąd i dosłało kolejnych 27 tysięcy monet. :) Mimo wszystko, temat nadal nie jest zamknięty, bo część zdobytych przedmiotów czy levele zostały zresetowane. Niezbyt ładne podziękowanie dla tych, którzy byli z E. od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz się? Ta firma od początku wykazywała się taką pazernością że się w głowie nie mieści. Sami uśmiercili własną grę. Teraz przechodzą na F2P i dam sobie głowę uciąć że ani się obejrzycie to zamieni się to w P2W albo wyjdą inne cyrki.

Dlatego zarówno ich jak i ich grę planuje omijać z daleka. Zresztą odkąd wyszedł Overwatch inne FPS-y odstawiłem. Gra wciąga jak tornado. Początkowo myślałem że garść map i w zasadzie 2 tryby to będzie za mało ale odwalili tak świetną robotę zarówno z mapami jak i z bohaterami że trudno się znudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tej grze odstraszyły "mikro płatności", które to nie były wcale mikro. Kupić grę za 200zł i co chwilę dokupować seasson passa albo osobno jakieś pierdółki. Gorzej chyba tylko nowy Battlefront wypadł na polu tego typu gier:). W piatek piatuniu Neverwinter na Ps4 :) Będzie zabawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować