Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cześć, jestem Kasia - matka, żona, właścicielka psa, od niedawna trenerka Pokemonów

17 postów w tym temacie

kierowca klaskał; śmiechom nie było końca; haters gonna hate

może by tak czas zacząć tworzyć content, który poprawiłby Pani wizerunek jako redaktora gramu? narzekania userów w komentach pod Pani artami nie biorą się znikąd. czasem lepiej nic nie powiedzieć, niż otworzyć usta i rozwiać wątpliwości o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW! Um gdyby można było dałbym łapke w dół ale nie można to komentarz zostawie.
Nie przyapdł mi ten artykuł. jeśli chodzi o gre to czekam na oficjalną premiere pokraków, wtedy się sprawdzi jak się gra.

P.S. "...wydaliłam z siebie dysząc." - co ja pacze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie przyapdł mi ten artykuł. jeśli chodzi o gre to czekam na oficjalną premiere pokraków,
> wtedy się sprawdzi jak się gra.
>
nie wiem skąd piszesz, ale w Polsce premiera oficjalna już została odbyta (hehe, czaisz? odbyta, bo redaktor "wydaliła". że dżołk taki. hue hue)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie przyapdł mi ten artykuł. jeśli chodzi o gre to czekam na oficjalną premiere pokraków,
> wtedy się sprawdzi jak się gra.
>
nie wiem skąd piszesz, ale w Polsce premiera oficjalna już została odbyta (hehe, czaisz? odbyta, bo redaktor "wydaliła". że dżołk taki. hue hue)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam wrażenie, że autorka miała napisać artykuł, ale nie za bardzo wiedziała jak i wyszedł jej jakiś dziwny wpis na bloga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pikachu można mieć jako pierwszego Pokemona - niech sobie założy nowe konto i go złapie zamiast jednego z 3 dostępnych "od ręki". :P
A poza tym... Co to kur...de jest? Czy Gram.pl stało się nagle blogiem Pani Katarzyny D.? A może ja czegoś nie ogarniam: to jakaś nowa metoda pisania artykułów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A poza tym... Co to kur...de jest? Czy Gram.pl stało się nagle blogiem Pani Katarzyny
> D.? A może ja czegoś nie ogarniam: to jakaś nowa metoda pisania artykułów?
Efekt wymarcia gramsajtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Up''y: to pewnie wielce wyszukana próba aktywizacji żeńskiej części gramu (czy też waszych lepszych połówek), a my, jak ciule, złorzeczymy na content i reda, który tak naprawdę nie pisze bezpośrednio dla nas: wszelkiej maści graczy płci męskiej.

tylko ta część żeńska gramu jeszcze się nie zaktywizowała. może pomogłoby wrzucenie więcej kolorków (róż, błękit?) w layout artów skierowanych do gramowiczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Up''y: to pewnie wielce wyszukana próba aktywizacji żeńskiej części gramu (czy też waszych lepszych połówek), a my, jak ciule, złorzeczymy na content i reda, który tak naprawdę nie pisze bezpośrednio dla nas: wszelkiej maści graczy płci męskiej.

tylko ta część żeńska gramu jeszcze się nie zaktywizowała. może pomogłoby wrzucenie więcej kolorków (róż, błękit?) w layout artów skierowanych do gramowiczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Up''y: to pewnie wielce wyszukana próba aktywizacji żeńskiej części gramu (czy też waszych lepszych połówek), a my, jak ciule, złorzeczymy na content i reda, który tak naprawdę nie pisze bezpośrednio dla nas: wszelkiej maści graczy płci męskiej.

tylko ta część żeńska gramu jeszcze się nie zaktywizowała. może pomogłoby wrzucenie więcej kolorków (róż, błękit?) w layout artów skierowanych do gramowiczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochodziłem trochę po mieście żeby zobaczyć o co ten szum i rzeczywiście wciąga. Ale trzeba mieć farta i mieszkać blisko pokestopów, nie raz jest tak, że w promieniu kilku kilometrów same domki i nie ma nic. A ludzie chodzą i łapią, widziałem i dzieciaki i dorosłych z telefonami, tabletami, w parach. Najbardziej rozśmieszyła mnie sytuacja, jak spotkałem parę może koło 50 z tabletem w dłoni, którzy co chwile się przekomarzali gdzie iść. "Myślisz że tu jest? A tu już byliśmy" Naprawdę fenomen jak na tak prostą, wręcz ograniczoną aplikację, która potrafi się zawiesić na 50% złapanych pokemonów i co trzeba ją co chwilę restartować. Nie powinni w ogóle jej wypuszczać, jeszcze przez kilka tygodni i ten czas poświęcić na dodanie serwerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... żenujące jest to, że przeczytałem cały. Poziom artykułu (?) - iście "emogimbaziany". Nawet wyłuskałem hasło z pamięci, żeby zwymiotować swoją niechęcią publicznie, za co wszystkich przepraszam. Ja rozumiem - dajemy szansę żeńskiej części populacji, ale GRAM.PL, proszę! nie tędy droga. Czy aktywizacja młodszej publiczności wymaga aż takich poświęceń? Czyli, że my - starzy gracze już się nie liczymy? Równa się nas w dół do poziomu podstawówki, zapełniając to wirtualne czasopismo pseudo-intelektualnymi wypocinami z pogranicza pamiętnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja p***lę, ludzie!!! Skąd w Was tyle jadu? Pokemony trudno znaleźć czy jak?

Coraz częściej przekonuję się że Internet jednak NIE POWINIEN być anonimowy. Może jakby pisać pod własnym imieniem i nazwiskiem (+foto) ludzie zaczęliby się zastanawiać co puszczają w eter. A tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować