Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Star Wars: The Old Republic wkrótce z rozszerzeniem Knights of the Eternal Throne

5 postów w tym temacie

Mój brat grał w to jak zapalony, mnie się styl graficzny nie podobał, nie przepadam też za MMO. W końcu tak mi truł że zagrałem, skończyłem już 3 postaci i zacząłem kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mój brat grał w to jak zapalony, mnie się styl graficzny nie podobał, nie przepadam też
> za MMO. W końcu tak mi truł że zagrałem, skończyłem już 3 postaci i zacząłem kolejne.

Myślałem żeby zacząć grac, powiedz mi na jakim serwerze jest dużo naszych rodaków a na jakim najmniej i czy są polskie gildie ale akurat to nie jest konieczność, czasami nawet lepiej grać w zagranicznej gildii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja grałem jakiś czas, nawet ostatnio wróciłem, z 6 rdzeniami 4.1GHz i GTX970 pvp jest niegrywalne. Żenada. Zero optymalizacji użycia procesora od czasu premiery. W tym czasie zmieniałem części komputera kilkukrotnie i pvp działa nadal tak samo. Porzuciłem tą grę na dobre, nawet te 63 dni subskrypcji, które zostawiłem jakoś mi ich nie żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest niestety strasznie drewniana i ciężko mi się zabrać za dokończenie fabuły mojego Sitha. Przestałem grać gdzieś w momencie nadrabiania zaległości w bonusowych chain questach na starych planetach (a dokładnie przed Corellią) i zwyczajnie nie chce mi się wracać, bo gra ewoluowała w strasznie niewielki sposób od swojej premiery. Z WoWem mam obecnie to samo, na wiosnę wykupiłem prepaida, pograłem kilka dni i odechciało mi się, nawet nie dokończyłem wątku z Tanaan, a zawsze to fabuła mnie pociągała. Te gry to już są po prostu odgrzewane kotlety i zamiast robić pierdylion dodatków powinni się zabrać za nowe części, a najlepiej:
w przypadku ToRa - za nowego, porządnego KotORa
w przypadku WoWa - za Warcrafta IV
No litości, ile można robić jedno i to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować