Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Próbki muzyki z nowego Splinter Cella

28 postów w tym temacie

Spayki

Nie ulega wątpliwości, iż w obecnych czasach, aby stworzyć dobrą grę nie wystarczy oryginalny koncept, efektowna grafika i przyjazne sterowanie. Równie ważnym elementem jest profesjonalnie przygotowana oprawa audio. Nic więc dziwnego, że producenci coraz częściej zapraszają do współpracy znane nazwiska branży muzycznej.

Przeczytaj cały tekst "Próbki muzyki z nowego Splinter Cella" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak muzyka ładna ale czy ta wspaniała grafika nie będzie przeszkodą dla wielu graczy ?? bo ja żeby grać w pandora tommorow musiałem sobie nowąkarte graficznązałatwić i to tesh nie kupiłem super ekstra najnowszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, panowie z gram.pl nie popisali się tym razem...
Te pliki są dostępne na oficjalnym forum SC od co najmniej dwóch tygodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje - ze takie newsy to sa po to, żeby tematem zainteesowac ludzi, których dany temat nie interesuje.
ja np. przechodze obok takich gierek bokiem - ale zawsze potrzebna jest iskra aby wzniecić pożar!

a to, że puźno - to była o tym mowa; strona oficjalna/forum ma takie rzeczy zawsze szybciej, niż portal zajmujacy się wiekszą ilością zagadnień

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to muzyka jakosciowo wcale nie powyzej przecietnej. Oczywiscie jest dobra i utrzymuje klimat ale ostatnio slucham sobie troche muzyki tworzonej do roznych gierek i te kawalki nie sa zadnymi perelkami wsrod muzyki do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialna muza. Posunę się do stwierdzenia, że są nawet lepsze od tych skomponowanych przez Amona Tobina na potrzeby Chaos Theory! Świetne, ma nadzieję, że Cenega SCDA wyda go jak Dreamfall! (soundtrack na bonusowej płycie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 15:29, lurynowicz napisał:

Klimat ma, ale i tak IMHO nic nie pobije Amon Tobin z Chaos Theory!!!


A właśnie co do ChT jak jest z tą muzą Amon Tobin czy Jesper Kyd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 12:26, natanadler napisał:

A właśnie co do ChT jak jest z tą muzą Amon Tobin czy Jesper Kyd??

Z tego co mi wiadomo za nią stoi Amon Tobin, nawet wyszła cała płytka z soundtrackiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 16:37, lurynowicz napisał:

> A właśnie co do ChT jak jest z tą muzą Amon Tobin czy Jesper Kyd??
Z tego co mi wiadomo za nią stoi Amon Tobin, nawet wyszła cała płytka z soundtrackiem.


Jysper też wydał wejdz na jedo stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2006 o 12:26, natanadler napisał:

> Klimat ma, ale i tak IMHO nic nie pobije Amon Tobin z Chaos Theory!!!

A właśnie co do ChT jak jest z tą muzą Amon Tobin czy Jesper Kyd??


Jasper Kyd napisał muzykę do Hitmana, Fredom Fighters i wielu innych gier... Amon Tobin napisał muzykę do Splinter Cell: Chaos Theory, mam nawet płytę z soundtrackiem (na płycie brakowało mi tego rockowego kawałka, który słychać było w grze...), fajna była... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować