Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dodatek Naval Strike za darmo na Xbox One

7 postów w tym temacie

> I tak właśnie EA i DICE pokazuje środkowy palec tym które kolejne dwie stówy wyłożyli
> na ich Premiuma :O

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi... DLC z Premium juz dawno wyszly.. Ten dlc jest za free i moga go dac nawet tylko 1tys osob i nic ci do tego;p Zaplaciles za premium 200 pln dostales dlc "warte" ponad 200 plus mini dlc za free byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi... DLC z Premium juz dawno wyszly.. Ten dlc jest za
> free i moga go dac nawet tylko 1tys osob i nic ci do tego;p Zaplaciles za premium 200
> pln dostales dlc "warte" ponad 200 plus mini dlc za free byly
Chodzi mi o to że właśnie ja rok po premierze wydałem 119 zł za grę + Premiuma... a jeszcze inni pewnie dopłacali za premiuma bo kupili w dniu premiery samą gre... a teraz tych których nie było stać na kupno Premiuma dostają paczki DLC za free... czuję się lekko wydymany przez EA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi... DLC z Premium juz dawno wyszly.. Ten dlc jest
> za
> > free i moga go dac nawet tylko 1tys osob i nic ci do tego;p Zaplaciles za premium
> 200
> > pln dostales dlc "warte" ponad 200 plus mini dlc za free byly
> Chodzi mi o to że właśnie ja rok po premierze wydałem 119 zł za grę + Premiuma... a jeszcze
> inni pewnie dopłacali za premiuma bo kupili w dniu premiery samą gre... a teraz tych
> których nie było stać na kupno Premiuma dostają paczki DLC za free... czuję się lekko
> wydymany przez EA
>
olaboga, kupiłem auto za 200tys, 5 lat później ludzie takie mogli kupić za 100, czuje się wydymany... serio? jak ty możesz żyć w takim wypadku bo tak naprawdę takie sytuacje są na porządku dziennym, nic z tym nie zrobisz. możesz nie kupować i nie będziesz się czuł ekhm wydymany -_-
serio, większej głupoty dawno nie czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I tak właśnie EA i DICE pokazuje środkowy palec tym które kolejne dwie stówy wyłożyli
> na ich Premiuma :O

Tak jak i ludzie, którzy kupili premierowo gry dodawane później do Games with Gold/PS+? Niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować