Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokemon Go - nożownicy napadli na dwóch trenerów w Warszawie

14 postów w tym temacie

Autorka pewnie łapała pokemony. Swoją drogą ogólnie debilny artykuł. Nie wiem co uwaga w łapaniu pokemonów ma do ostrzeżeń :) głupota totalna. Pisząc sms czy przeglądając neta w telefonie to samo może się zdarzyć, przy rozmowie tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2016 o 14:23, MisioKGB napisał:

Co gimnazjaliści robili o tej godzinie poza domem?

Normalny wakacyjny wieczór. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza, że mamy zostać w domach, nie wychodzić? Czy może poprzez granie w tą samą grę mam się utożsamiać z owymi nieszczęśnikami?
Przecież to news na miarę mojego tygodnika lokalnego. Byli szubrawcy w parku, nic się nie stało, pokemony. Nawet nie podaliście gdzie to się stało! Jeśli miało to być ostrzeżenie, to słabo.
A jeśli straszycie nas takimi przypadkami, żebyśmy nie wychodzili z domu, to jesteście żałośni.
Nie wiem w jakim celu ten news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2016 o 22:49, Afro69 napisał:

Czy to oznacza, że mamy zostać w domach, nie wychodzić?


Chyba chodzi o to zeby samemu zaopatrzyc sie w noze, jak sie nie zlapie pokemona, zawsze mozna sobie urzadzic mortal kombat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pier...dziele. Serio? Serwis o grach będzie pisać teraz że ktoś chciał od dzieciaków telefony? Serio? To jest takie zdarzenie?
... aaa, zaraz. Oni grali w Pokemony! To wszystko wyjaśnia! Pokemony są sprawcami tego incydentu! Gdyby nie grali w Pokemony to nic by się przecież nie stało!
Boże, żenujący click bait.
Może następnym razem wymyślcie sobie jakąś historyjkę jak te zagraniczne serwisy, że jakiś koleś się wbił do kogoś na chatę bo chciał złapać pokemona? Chociaż zasięg aplikacji to jakieś 20 metrów, jak nie więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować