Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda walka w No Man`s Sky - zobacz nowy zwiastun

13 postów w tym temacie

Pierwsze info o grze:
- Zapowiada się super!
Ciąg dalszy informacji:
- Eeee ok zobaczymy co to będzie.
Zaraz przed premierą gry:
- Nope! Nope! Nope! Nope!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajne te bitwy, ale mam wrażenie, że zabraknie wątku fabularnego i jakiegoś motorka żeby w ogóle był sens coś robić w tej galaktyce. No bo cele w stylu eksploruj 1000 planet dla trofea to jakaś głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że będzie dużo płaczu po premierze. Hype train odleciał i ludziska się zorientują że oprócz lotu na kolejną generyczną planetę by bronić się przed generycznymi potworami kiedy zbierasz generyczne surowce żeby polecieć na kolejną generyczną planetę ta gra nic nie ma w zasadzie.

Trzymam kciuki i mam nadzieje że się mylę ale już wiem że na premierę nie kupuje. Po premierze się zobaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze serie YT przedstawiających grę trzeba zacząc od czegoś nowego a nie pierwszy film i ZNÓW eksploracja, drugi film i ZNÓW walka.. czyli nadal o tej grze nic nie wiadomo. Po za eksploracja i piuf piuf.

Szkoda bo czekałem na tą grę ale jak przedmówcy mój zapał upadł nie tylko przez cenę ale także że od kiedy tą grę robią nic nie pokazali z tego co mówią że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój chłopaki.
Jak się kupi ( za 300 ) No Man''s Sky - Edycję Limitowaną, to się dostanie dynamiczne tło dla interfejsu konsoli ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Po pierwsze serie YT przedstawiających grę trzeba zacząc od czegoś nowego a nie pierwszy
> film i ZNÓW eksploracja, drugi film i ZNÓW walka.. czyli nadal o tej grze nic nie wiadomo.
> Po za eksploracja i piuf piuf.
>
> Szkoda bo czekałem na tą grę ale jak przedmówcy mój zapał upadł nie tylko przez cenę
> ale także że od kiedy tą grę robią nic nie pokazali z tego co mówią że jest.
Bo zapewne nic więcej nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem wciąż wygląda ciekawie, może dlatego, że nie czytam każdej wiadomości na jej temat i jeszcze mi się nie przejadło. Bądź co bądź fajnie będzie jeżeli będą surowce, które są naprawdę, naprawdę, rzadko spotykane. Będą powstawać klany, gildie, czy też spółki jak kto woli, w których bycie "kretem" będzie miało bardzo duże znaczenie co lubię, a nie tylko gadka szmatka: " O, on jest szpiegiem z innej frakcji". Nie wyłapanie takiego zawodnika może się skończyć tym, że ktoś nie proszony dowie się o planecie na której znajdują się wspomniane wyżej rzadkie surowce i wielka batalia, boom! Kto zdradził położenie planety A?! Bitwy i inne tego typu następstwa będą dla niektórych codziennym widokiem.
Podzielenie obowiązków typu jeden się zajmuje dalszym odkrywaniem planet w poszukiwaniu surowców, inni bronią już zajętych, inni regularnie zbierają surki już odkryte i posiadanie i blablabla... można by pisać i pisać, zobaczymy jak to będzie.

Kupię, gdy sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A moim zdaniem wciąż wygląda ciekawie, może dlatego, że nie czytam każdej wiadomości
> na jej temat i jeszcze mi się nie przejadło. Bądź co bądź fajnie będzie jeżeli będą surowce,
> które są naprawdę, naprawdę, rzadko spotykane. Będą powstawać klany, gildie, czy też
> spółki jak kto woli, w których bycie "kretem" będzie miało bardzo duże znaczenie co lubię,
> a nie tylko gadka szmatka: " O, on jest szpiegiem z innej frakcji". Nie wyłapanie takiego
> zawodnika może się skończyć tym, że ktoś nie proszony dowie się o planecie na której
> znajdują się wspomniane wyżej rzadkie surowce i wielka batalia, boom! Kto zdradził położenie
> planety A?! Bitwy i inne tego typu następstwa będą dla niektórych codziennym widokiem.
> Podzielenie obowiązków typu jeden się zajmuje dalszym odkrywaniem planet w poszukiwaniu
> surowców, inni bronią już zajętych, inni regularnie zbierają surki już odkryte i posiadanie
> i blablabla... można by pisać i pisać, zobaczymy jak to będzie.
>
> Kupię, gdy sprawdzę.
>

Rzeczywiście kolego nie do końca jesteś w temacie, bo umknęło Ci że multi nie będzie tu typowym multi, gdzie interakcja z innymi graczami jest bezpośrednia. Wszystko będzie odbywało się na zasadzie tzw. duchów, czyli dajmy na to lecisz sobie i widzisz że leci inny gracz ale nic więcej z tego wynikać nie będzie. Dlatego trochę mnie to martwi. Gdyby było tak jak Ty to opisałeś, to na prawdę mogła by się zrobić z tego gra wszech czasów, jednak Twórcy powiedzieli, że zrobienie gry MMO z tak wielkiego, generycznego uniwersum, było by zbyt trudne bądź nawet niemożliwe :(. Także może się szybko okazać, że będzie wiać nudą. Pożyjemy, zobaczymy. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować