Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah of Might and Magic - demo 8 sierpnia!

92 postów w tym temacie

>>Deamian

Ja bym raczej obstawiał kartę. O ile mi wiadomo to literki XT w przypadku nVidii oznaczają kartę okrojoną i o wiele mniej wydajną niż zwykła(a wiadomo mi bo miałem FXa 5600XT). Ramu masz więcej niż ja a procka mam Athlona 64 2,2 GHz(3500+) i na starej grafie grałem na średnich. Teraz mam 512 Mb grafę i pykam na full 1024x768 bo mi na więcej monitor nie pozwala. Ale powtarzam, ja obstawiałbym grafikę. Też się dałem kiedyś nabrać na te dwie literki.
Jak możesz to napisz czy masz na pudełku od grafy napisane, że to jest XT, bo ja na swoim nie miałem. Ciekawe czy to tylko ja tak miałem, czy "chłyt marketindody"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja sciagne- troche czekania w kolejce na serwerze daromy fileplanet i ok. bedzie sie sciagac - zostawicie na noc i tyle

moim zdaniem warto sprawdzic w praktyce - jak to bedzie chodzilo (jesli chodzi o sprzet) i jak sie gra

ja sciagne - pewnie news letter z fileplanet juz przyszedł na szkrzynke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zalecane wymagania sa takie:
Procek 3ghz
1gb RAM
256mb Kart graf. oblusgujaca DirectX''a 9.0

Minimalne:
Procek 2.2ghz
512mb RAM
128mb Karta graf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam nie martwie o płynność, bo i tak koło 90 klatek będe miał... co do dema, nie moge sie doczekać wtorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ah. Mialem athlona 2,7 512ddr ramu, GF ti 4200. HL2 chodzil mi lepiej niz na kompie ktorego mam teraz:
Sempron (64) 2,6, 1524ddr ramu, GF 6800Xt (256mb) Dlaczego tak jest ? ;-) (dysk mam czysty od spywaru, wirusow i innego smiecia ;-) chcialbym w to pograc, ale wydaje mi sie ze moj komputer nie polubi sie z tym silnikiem (tak samo jak nie lubi sie z H5 ;\ \ )"

Jeśli masz na myśli spadek wydajności względem poprzedniej karty w tych samych detalach to dlatego, że na nowej karcie masz duża lepsza grafikę. $200ti nie obsluguje directX 9 i grafika jest po prostu slabsza mimo ze sa te same detale. Ale jeśli wydajnośc jest slaba(a nie slabsza) to cos musi byc nie tak bo na tej karcie powinno sigac na full raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 22:17, Mastash napisał:

"ah. Mialem athlona 2,7 512ddr ramu, GF ti 4200. HL2 chodzil mi lepiej niz na kompie ktorego
mam teraz:
Sempron (64) 2,6, 1524ddr ramu, GF 6800Xt (256mb) Dlaczego tak jest ? ;-) (dysk mam czysty
od spywaru, wirusow i innego smiecia ;-) chcialbym w to pograc, ale wydaje mi sie ze moj komputer
nie polubi sie z tym silnikiem (tak samo jak nie lubi sie z H5 ;\ \ )"

Jeśli masz na myśli spadek wydajności względem poprzedniej karty w tych samych detalach to
dlatego, że na nowej karcie masz duża lepsza grafikę. $200ti nie obsluguje directX 9 i grafika
jest po prostu slabsza mimo ze sa te same detale. Ale jeśli wydajnośc jest slaba(a nie slabsza)
to cos musi byc nie tak bo na tej karcie powinno sigac na full raczej.


Qmpel zamienił Radeona 9800 Pro na GF 6800 GS i ma podobne jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo mi sie wydaje żę wogóle z 6800 są problemy, też miałem ale się zepsuła dałem na gwarancję (czekałem miesiać) i dostałem 7800 i nie mam takich problemów , szczególnie z agp fast write, z H5, iinnymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu większość sugeruje się wymaganiami HL2, co z tego że to ten sam silnik graficzny. Porównajcie sobie wymagania Unreala 2 i Splinter Cella: Pandora Tommorow, ten sam silnik graficzny, inne wymagania.

Co do pamięci RAM, 1024 to już standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy DM mi pojdzie? Oby tak, bo takiej straty bym nie zbolal. Jak bedziecie wiedzieli czy wyjdzie demko multi to dajcie znac bo zagral bym sobie z wielka checia. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie :P Nie oglądałeś filmoków? Możesz nie zabijać nikogo poza bossami :P i ciągle się ukrywać. Doświadczenie dostaje się tylko za wykonywanie zadań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lone WolfDelegat07.08.2006, 23:54
Nie :P Nie oglądałeś filmoków? Możesz nie zabijać nikogo poza bossami :P i ciągle się ukrywać. Doświadczenie dostaje się tylko za wykonywanie zadań :)


Oglądałem filmik.Gra będzie fajna, te kopanie leżących wrogów w przepaście,w jakieś wystające kolce ze ściany.Fajnie,fajnie.Jeśli demo spełni moje oczekiwania, a raczej spełni to kupie sobie tą gierke.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować