Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Cyberpunk 2077 gracze będą mogli nie tylko jeździć, ale również latać

10 postów w tym temacie

Powinni zatrudnić panów z Avalanche Studios do tego zadania :) Kurcze, ten Cyberpunk to będzie masakra, w dobrym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeszcze 5 lat możemy poczekać. No nieźle, ale znając życie odwalą kawał dobrej roboty i znowu wszędzie będzie o CD-P RED bardzo głośno :) Czekamy, czekamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rozpiętość dat spora to i sporo roboty przed nimi, i na pewno nie odwalą chałtury.

Na pewno to Kopernik nie żyje :D

Było kilka gier z wysokim budżetem co nie były specjalne dobre. Do puki nie będzie jakichś filmików z gry to nie warto skakać już z radości bo zawsze mogą skasować projekt :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Rozpiętość dat spora to i sporo roboty przed nimi, i na pewno nie odwalą chałtury.
>
>
> Na pewno to Kopernik nie żyje :D
>
> Było kilka gier z wysokim budżetem co nie były specjalne dobre. Do puki nie będzie jakichś
> filmików z gry to nie warto skakać już z radości bo zawsze mogą skasować projekt :d
Kiedyś mogłoby się tak wydarzyć, ale teraz to już doświadczone studio, które jest na topie pod względem jakości swoich gier(a w szczególności W3 i dodatków), a to ma być ich najambitniejszy projekt... Więc to trochę jakby Rockstar miał nagle odwołać projekt, w który włożył mnóstwo hajsu i pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomarudzę, ale cicho i niegroźnie ;) Nie cierpię jazdy pojazdami wszelkiego rodzaju i maści. W Wiedźminie Płotkę zostawiałem na popas w jakiejś wiosze a sam z buta "na szage bez de pole!" Wyścigi z musu odbębniłem i zapomniałem, a raczej wyparłem. Nie znoszę tego i już. Latanie w Cyberpanku będzie zapewne dla większości graczy dającym masę frajdy istotnym elementem zabawy, ja mam jednak nadzieję, że z powodzeniem da się bez niego obejść :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...] ja mam jednak nadzieję, że z powodzeniem da się bez niego obejść :]

Oczywiście, powinna być taka możliwość, wybór należałby do gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować