Zaloguj się, aby obserwować  
smuggler

CDA 09/2006 zapowiedz

418 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2006 o 14:19, Shudo napisał:

> Ej mam pytanie bo chcę se zamóić prenumerete CDA http://prenumerata.bauer.pl/opis.html?id=5

> ale niew iem co i jak tam dawać ilość wydań to o co chodzi ??? niech ktoś mi powie co
iaj k:)
> z góry dzięki

To bardzo proste:
Ilość gazet - ile sztuk danego numeru zamawiasz
Ilość wydań - ile kolejnych czasopism i tu do wyboru masz 1, 6 i 12
Żadna większa filozofia. Więc nie bój jakoś sobie poradzisz.


Hehe dzięki ja myślałem, zę ilość gazet to jest to ile chcę nr i kurde wyszło mi to bardzo dużo :P hehe a jeszcze jedno pytanie płacę za wszystkie nr z góry czy za każdy osobno ??? przy przesyłce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój poranek wyglądał tak:
ok.6:30 - Pobudka
6:50 - Wymarsz do miasta
7:00 - "Czy jest nowe CD-Action?"
"Nie, nie ma" Idę dalej...
7:30 - Siedze sobie w domu i rozpakowywuje CDA z foli. Powolutku, rozkoszując się jak co miesiąc zapachem farby drukarskiej... I''m lovin it!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja se przed chwilą ciachałem Bad Day LA i patrze, że ta gra ma dość wysokę wymagania, mam kompa dość mocnego, a gra i tak się przycina. W opcjach nie ma nawet mowy o zmianie rozdzielcości, ale gra fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek opowiemy Wam taką arabską przypowieść. Pewien bogaty kupiec w mieście - nazwijmy go X - w czasie spaceru niespodzewanie natknął się na... śmierć.

Zdaje się że wygrałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:29, PsychoMan napisał:

Na początek opowiemy Wam taką arabską przypowieść. Pewien bogaty kupiec w mieście - nazwijmy
go X - w czasie spaceru niespodzewanie natknął się na... śmierć.

Zdaje się że wygrałem :D


Chyba wygrałeś, dość póżno pierwsza osoba:). Nagrodę odbierz od Mac Cry''aja jak bedzię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet, nawet ten numer. Pełne wersje zapowiadają się ciekawie, ale mam teraz inne tytuły do grania. Recek wszystkich jeszcze nie przeczytałem, ogólnie bardzo skąpo to wszystko przeglądałem. Główną uwagę zwróciła mnie lista najlepszych horrorów w tipsomaniaków. Niestety to tylko lista. Nic porywającego i nowego nie przeczytałem, po za klikunastoma tytułami, w które nie grałem. Straaasznie nudnawo się czytało. Chyba z założenia miało być straszne i jest, ale w innym aspekcie :). Heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko powiem, że jesli Advanced War ma poziom jak szachy to Panzer General, Combat Mission czy Steel Panthers prezentuja poziom Go albo w ogóle są po za skalą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:31, Kurammi napisał:

Chyba wygrałeś, dość póżno pierwsza osoba:). Nagrodę odbierz od Mac Cry''aja jak bedzię!


A potem sie dowiem że mam zapłacić 10% od wartości nagrody :P

BTW Nie sądziłem że Prey dziweiątkę dostanie 0o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 15:47, PsychoMan napisał:

> Chyba wygrałeś, dość póżno pierwsza osoba:). Nagrodę odbierz od Mac Cry''aja jak bedzię!


A potem sie dowiem że mam zapłacić 10% od wartości nagrody :P

BTW Nie sądziłem że Prey dziweiątkę dostanie 0o. \


Nie, nie only 99% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 14:38, Magwisienka napisał:

No nie! Znowu obsuwa prenumeraty! Ja juz nie mam siły...


Dlatego ja wolę kupować CD-A w kioskach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 14:38, Magwisienka napisał:

No nie! Znowu obsuwa prenumeraty! Ja juz nie mam siły...

He he dlatego ja z prenumeraty zrezygnowałem po roku bo zawsze dostawałem numer z opóźnieniem w stosunku do kiosku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę pochwalić za fajny artykuł o Warhammer Fantsy Battle. Dobry pomysł by o tym napisać. Ciekawych rzeczy mozna się dowiedzieć.
Musze także zganić. Konkretnie Eld''a za jego "Prosto w krocze". Ostatnie zdanie mnie rozwaliło. Pomijajac fakt komu sie kibicowało na tych Mistrzostwach to chyba przegięcie. Nie.. to na pewno przegięcie. Co sobie pomyśli jakiś dzieciak, który to będzie czytał? Potem na boisku da popis kultury a''la Zidane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, a mozek tos mi pomoze,bo gra Street Racing Syndicate na moim kompie wlacza sie, ale gdy mam jechac (odliczanie do startu) gra sie wylacza... co jest nie tak moze ktos wie... moj komp to Sempron 2800+, 512 Ram, GeForce FX 5500 128 Mb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pismo zaraz zaczne czytać ale... Wertowałem sobie i na początku natknąłem się na Bad Day LA a tam średnia ocen w necie.... Buhahaha nic tak nie reklamuje gry jak to. Szkoda tylko że BDLA jest takie frustrujące.... (robie rzadko save''y)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu dostałem swoje CDA
Zaraz ide instalować BAD DAY LA .
Czytamłem Gramy.
Niewiedziałem że Maślanka to michal19.
Ogólnie ten dodatek jest super do CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 16:47, Arar napisał:

Pismo zaraz zaczne czytać ale... Wertowałem sobie i na początku natknąłem się na Bad Day LA
a tam średnia ocen w necie.... Buhahaha nic tak nie reklamuje gry jak to. Szkoda tylko że BDLA
jest takie frustrujące.... (robie rzadko save''y)

To możesz robić save''y częściej:))) Ja jestem już w trzecim poziomie. Gra bardzo dobra(lokalizacja też). Tylko szkoda, że nie ma napisów w przerywnikach filmowych. Ale ta "cenzura" wyszła świetnie. Przez nią gra jest jeszcze śmieszniejsza:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niezła historia mi się zdarzyła z CDA . Otóż kupiłem to Czasopismo w drodze na egzamin praktyczny jazdy samochodem. Siadam w poczekalni i odpakowywuję swoje CDA ale ze stresu nic przeczytać nie mogę po prostu tragedia. Więc aby w spokoju przeczytać musiałem zdać egzamin co mi się udało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować