Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Life is Strange doczeka się własnego serialu

6 postów w tym temacie

Niezły pomysł, ale o realizację się boję. Po pierwsze, co będzie tematem serialu? Mogliby zobrazować dzieciństwo Max i Chloe, ale kto wie co scenarzyści wymyślą. Po drugie, jeśli to ma być live-action to może być trudno oddać graficzny klimat gry. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Lepsze to, niż wypchana nierealnymi obietnicami kinówka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od razu po ukończeniu pierwszego epizodu postanowiłem kupić całość, ale tak się szczęśliwie złożyło, że tego samego dnia kolega podarował mi klucz na pełną wersję. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszego prezentu, choć to nie były moje urodziny, to tak właśnie się czułem. Trudno opisać słowami jak dobra jest ta gra, po prostu musicie w to zagrać. Piękna, wciągająca opowieść, którą można przechodzić kilka razy, aż chce się wkroczyć do świata gry, bardzo klimatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ukończyłem te grę :D i naprawdę gra ma klimat jest świetna więc zobaczę chętnie ten serial :) Twórcy potrafią zaskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Od razu po ukończeniu pierwszego epizodu postanowiłem kupić całość, ale tak się szczęśliwie złożyło, że tego samego dnia kolega podarował mi klucz na pełną wersję. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszego prezentu, choć to nie były moje urodziny, to tak właśnie się czułem. Trudno opisać słowami jak dobra jest ta gra, po prostu musicie w to zagrać. Piękna, wciągająca opowieść, którą można przechodzić kilka razy, aż chce się wkroczyć do świata gry, bardzo klimatyczna. " - MsWSquad
Zaiste słuchajcie słów mego przedmówcy, bo zaprawdę prawdę powiada! Ta gra klimatem i immersją wychodzi poza schematyczne słowo przygodówka.
Dlatego sceptycznie podchodzę do serialu. Niby jak chcą oddać to wszystko w innym medium, skoro to właśnie interaktywność jest siłą tej opowieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować