Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokemon Go: złap je wszystkie? Nie da się!

11 postów w tym temacie

> A jak to się ma do poprzedniego newsa, że pewien gracz złapał wszystkie pokemony w Ameryce?
Złapał wszystkie oprócz tych, czyli chwytliwy niezgodny z prawdą tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że raz widziałem Moltresa. To nie był Fearow ani Pigeot i tylko do niego pasował mi ten "cień".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, że da się. A przynajmniej wszystkie jakie obecnie znajdują się w grze i wcale nie trzeba "wyruszać na wycieczkę dookoła świata". Wystarczy wykluwać jajka pokemon, szczególnie te na 10km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokemony jest fajną grą i alternatywa dla tych którzy przez caly dzien siedza w domu przed komputerem , ale z drugiej strony jest dosyc noie bezpieczne bo jest brak koncentracji i trzeba uważać na ludzi nie zawsze mające dobre intencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokemony jest fajną grą i alternatywa dla tych którzy przez caly dzien siedza w domu przed komputerem , ale z drugiej strony jest dosyc noie bezpieczne bo jest brak koncentracji i trzeba uważać na ludzi nie zawsze mające dobre intencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z mojego pierwszego jaja wykluł się Kabuto. Jak na pierwszy raz chyba nieźle, nie? Następny
> będzie Moltres xD

Ja z jajek 2km miałem 3x Caterpie pod rząd, a potem Pikachu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@LuKi965
> A właśnie, że da się. A przynajmniej wszystkie jakie obecnie znajdują się w grze i wcale
> nie trzeba "wyruszać na wycieczkę dookoła świata". Wystarczy wykluwać jajka pokemon,
> szczególnie te na 10km.

a da się przeczytać artykuł przed skomentowaniem? Bo właśnie da się. Wystarczy myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować