Zaloguj się, aby obserwować  
FreakyBeaver

Jak często sprzątacie swój pokój, jak się do tego zabieracie? Topic bez sensu :)

59 postów w tym temacie

Otóz dziś musze posprzątać swój pokój, jest to istne mission impossible... pudełka z gier sie poprzewracały i zakurzyły... kolekcja red bulli sie porozwalała.. ogólnie koszmar ;p nie znosze tego robić.. jeszcze później odkurzyć...
Siostro jeśli to przeczytasz - WRÓĆ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JHa sprzątam pokój dość dźiwnie... Wszędzie leży lego mojego brata (w sumie ja też go używam - tworzę głupawe filmiki), moje gry, butelki po wodzie (gorąco jest), znalazłem nawet zaginiony tależyk... Otóż jak zaczynam sprzątać wyobrażam sobie jak by wyglądał czysty i próbuję zrobić tak jak w wyobraźni, co czasem jest bardzo trudne... Ale po jakiejś godzince jest wszysto na swoim miejscu... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszesz w temacie że topic bez sensu to po co go zakładasz? Ale dam ci radę. zrób jak ja. Wywal wszystko na podłogę, zetrzyj wszystkie kurze i poukładaj z powrotem. Jakby cos na podłodze zostało to odkurzaczem i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 14:40, rick90 napisał:

Skoro piszesz w temacie że topic bez sensu to po co go zakładasz? Ale dam ci radę. zrób jak
ja. Wywal wszystko na podłogę, zetrzyj wszystkie kurze i poukładaj z powrotem. Jakby cos na
podłodze zostało to odkurzaczem i po kłopocie.



A Ty skoro piszesz, że Kolega pisze, że topic bez sensu a mimo to go zakłada, to dlaczego się dopisujesz?:PPPP


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 15:49, Soleila napisał:

A Ty skoro piszesz, że Kolega pisze, że topic bez sensu a mimo to go zakłada, to dlaczego się
dopisujesz?:PPPP


A po co odpisujesz w topicu, w którym ktoś odpowiedział komuś, kto napisał topic bez sensu? Ta wypowiedź tez bez sensu:) Zapętlić się można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie rozumiem. W wakacje całymi dniami siedzę przed kompem a w pokoju pełno kurzu. Puźniej dochodzą butelki plastikowe i wogóle. Raz na tydzień coś tam posprzątam i mam spokój. Mama mnie nie gania, bo rodzeństwo ma w swoim pokoju dżunglę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 15:55, Mac Cry napisał:

Ja tego nie rozumiem. W wakacje całymi dniami siedzę przed kompem a w pokoju pełno kurzu. Puźniej
dochodzą butelki plastikowe i wogóle. Raz na tydzień coś tam posprzątam i mam spokój. Mama
mnie nie gania, bo rodzeństwo ma w swoim pokoju dżunglę :)



mhmmmmm... dżungla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 15:53, Soleila napisał:


A dlaczego Ty mi odpisujesz zwracając uwagę, że odpisałam Panu, który odpisał Panu .. Ekhem.
Sztama jednak?:D


Ok

Moze zamknać topic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 15:56, Smerdek napisał:

>
> A dlaczego Ty mi odpisujesz zwracając uwagę, że odpisałam Panu, który odpisał Panu ..
Ekhem.
> Sztama jednak?:D

Ok

Moze zamknać topic?:)

a dlaczegóż to ?? :D Sprzatać pokój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 16:00, FreakyBeaver napisał:

a dlaczegóż to ?? :D Sprzatać pokój :P


Ja w swoim pokoju byłem ostatnio jakieś 3 tygonie temu:P Nawet śpię gdzie indziej (tzn. w innym pokoju) więc może się usyfić:) Kiedyś go przetre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie najgorzej jest na biurku..o zgrozo.. butelki, papierki po lodach, opakowania po ciastkach, pelno gazet(bynajmniej nie "TYCH" gazet), no i cala sterta plyt, ale jak sie zabiore za to to 1h i caly pokoj jest jak nowy!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 16:18, sony ericsson napisał:

u mnie najgorzej jest na biurku..o zgrozo.. butelki, papierki po lodach, opakowania po ciastkach,
pelno gazet(bynajmniej nie "TYCH" gazet), no i cala sterta plyt, ale jak sie zabiore za to
to 1h i caly pokoj jest jak nowy!!:P

najgorsze sa biurka i ich okolice :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja zaczynam sprzątać, kiedy klawiatury nie potrafię znaleźć na stoliku. Albo myszki :D A na serio to kiedy widzę, że wstyd byłoby pokazać pokój kolegom. Wtedy się zabieram i po jakimś czasie wygląda jak nowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2006 o 16:20, FreakyBeaver napisał:

> u mnie najgorzej jest na biurku..o zgrozo.. butelki, papierki po lodach, opakowania po
ciastkach,
> pelno gazet(bynajmniej nie "TYCH" gazet), no i cala sterta plyt, ale jak sie zabiore za
to
> to 1h i caly pokoj jest jak nowy!!:P
>
najgorsze sa biurka i ich okolice :P

wlasnie bo tam przebywam najdluzej a lozka to prawie nigdy nie skladam bo po co? i tak wieczorem ide spac hehhe!:PP a i zapomnialem gdy otworze szafke z ksiazkami do szkoly to mnie oslabia wszystko to sie wysypuje z niej (i tak to same smieci i hate school)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować