Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Diablo 3 pojawią się trzy nowe poziomy trudności

8 postów w tym temacie

Mogli by w końcu coś nowego dać, lubię robić GR WD pod szalonego kurczaka ale ile można ciągle to samo męczyć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że dali sobie spokój z tą grą, na tegorocznym panelu pewnie nic nie będzie bo została chyba jedna osoba z grupy co go prowadziła w zeszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) To ''JUŻ'' jest od połowy czerwca. Tak naprawdę, to już ten patch będzie ściągany z serwera PTR, bo w środę premiera. Autor newsa się dosłownie popisał.

2) Gra wciąż będzie łatwa. T13 to nic innego jak GR 60. Rekord solo na dzień dzisiejszy na live to GR 111, 4man jakieś 120.

3) Na wyższych poziomach trudności NIE MA LEPSZEGO LOOTU. Może być go jedynie WIĘCEJ. Za to stwierdzenie IMHO ten news wygrywa nagrodę porażki miesiąca, może nawet roku, zobaczymy dalsze popisy autora.

4) Jakie legendarne umiejętności? Autor wie o czymś, o czym nie wiedzą zwykłe szaraczki? Blizzard coś przyszykował po cichu na ten skromniutki patch? ;) Czy po prostu autor żyje aż w takiej niewiedzy o D3, że nie wie, ze tam nie ma czegoś takiego jak legendarne umiejętności?

5) Jakie przeróbki interfejsu? Możliwość chowania interfejsu to jeszcze nie jego przeróbka.

6) Jak wspomniałem na początku o PTR. Znamy datę premiery. To, że autor nie ma kompletnego pojęcia o tym jak ta gra działa / nie chce się nawet wejść na forum D3 przed napisaniem newsa, to nie nasza wina, ale takich byków to dawno nikt tutaj nie walił. Premiera patcha w najbliższą środę, w piątek (tutaj edycja, bo autor pewnie nie załapie - w piątek po premierze patcha, czyli nie ten najbliższy) startuje sezon.

Tak, krytykuję. Może tego potrzeba. 14.06.2016. CZTERNASĆIE, ZERO SZEŚĆ, DWA TYSIĄCE SZESNAŚCIE. To przecież półtora miesiąca temu.

http://us.battle.net/d3/en/blog/20149713/patch-242-ptr-now-available-6-14-2016

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2016 o 20:31, Revan91 napisał:

na tegorocznym panelu pewnie nic nie będzie bo
została chyba jedna osoba z grupy co go prowadziła w zeszłym roku.


Nawet tak nie mów. Ja mam wielką nadzieję, że ogłoszą drugi dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 1) To ''JUŻ'' jest od połowy czerwca. Tak naprawdę, to już ten patch będzie ściągany
> z serwera PTR, bo w środę premiera. Autor newsa się dosłownie popisał.
>
> 2) Gra wciąż będzie łatwa. T13 to nic innego jak GR 60. Rekord solo na dzień dzisiejszy
> na live to GR 111, 4man jakieś 120.
>
> 3) Na wyższych poziomach trudności NIE MA LEPSZEGO LOOTU. Może być go jedynie WIĘCEJ.
> Za to stwierdzenie IMHO ten news wygrywa nagrodę porażki miesiąca, może nawet roku, zobaczymy
> dalsze popisy autora.
>
> 4) Jakie legendarne umiejętności? Autor wie o czymś, o czym nie wiedzą zwykłe szaraczki?
> Blizzard coś przyszykował po cichu na ten skromniutki patch? ;) Czy po prostu autor żyje
> aż w takiej niewiedzy o D3, że nie wie, ze tam nie ma czegoś takiego jak legendarne umiejętności?
>
> 5) Jakie przeróbki interfejsu? Możliwość chowania interfejsu to jeszcze nie jego przeróbka.
>
>
> 6) Jak wspomniałem na początku o PTR. Znamy datę premiery. To, że autor nie ma kompletnego
> pojęcia o tym jak ta gra działa / nie chce się nawet wejść na forum D3 przed napisaniem
> newsa, to nie nasza wina, ale takich byków to dawno nikt tutaj nie walił. Premiera patcha
> w najbliższą środę, w piątek (tutaj edycja, bo autor pewnie nie załapie - w piątek po
> premierze patcha, czyli nie ten najbliższy) startuje sezon.
>
> Tak, krytykuję. Może tego potrzeba. 14.06.2016. CZTERNASĆIE, ZERO SZEŚĆ, DWA TYSIĄCE
> SZESNAŚCIE. To przecież półtora miesiąca temu.
>
> http://us.battle.net/d3/en/blog/20149713/patch-242-ptr-now-available-6-14-2016

Odpalając battle.bet w patch preview jest wszystko czego potrzeba odnośnie nowinek w sezonie 7 i patcha 2.4.2.

A najwyższy GR w 4man jaki jest zrobiony to 127.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak, krytykuję. Może tego potrzeba.

Ależ nie mam nic przeciwko konstruktywnej krytyce. Biję się w pierś, D3 to raczej nie mój temat, bo grałem tylko kilka godzin, co nie usprawiedliwia błędów - z legendarnymi umiejętnościami to przejęzyczenie, co do lootu to info wzięte ze strony twórców, która tak twierdzi. Anyway, przyznaję rację i ściągam wiadomość do przerobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować