Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

No Man`s Sky - czwarty z obiecanych zwiastunów skupia się na survivalu

7 postów w tym temacie

Wiadomo coś o paliwie statku w grze? Byłoby ekstra, gdyby trzeba było od czasu do czasu pobierać je np z gwiazdy lub z przetworzonych surowców znalezionych wcześniej na planecie : ) Trochę by mi to wtedy przypominało "Out There" w wersji z pierwszej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2016 o 02:56, Mozgotrzep napisał:

Wiadomo coś o paliwie statku w grze? Byłoby ekstra, gdyby trzeba było od czasu do czasu
pobierać je np z gwiazdy lub z przetworzonych surowców znalezionych wcześniej na planecie
: ) Trochę by mi to wtedy przypominało "Out There" w wersji z pierwszej osoby.


Paliwo jest potrzebne do lotu międzyplanetarnego oraz lotu między systemami gwiezdnymi. Wytwarza się je samemu ze zdobytych na planetach lub, jeśli brakuje go w przestrzeni kosmicznej, z asteroid, ewentualnie można je zakupić na stacjach kosmicznych. Nie będziesz więc zawiedziony ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wiadomo coś o paliwie statku w grze? Byłoby ekstra, gdyby trzeba było od czasu do
> czasu
> > pobierać je np z gwiazdy lub z przetworzonych surowców znalezionych wcześniej na
> planecie
> > : ) Trochę by mi to wtedy przypominało "Out There" w wersji z pierwszej osoby.
>
>
> Paliwo jest potrzebne do lotu międzyplanetarnego oraz lotu między systemami gwiezdnymi.
> Wytwarza się je samemu ze zdobytych na planetach lub, jeśli brakuje go w przestrzeni
> kosmicznej, z asteroid, ewentualnie można je zakupić na stacjach kosmicznych. Nie będziesz
> więc zawiedziony ^^

Super, dzięki za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2016 o 17:18, No_Mans_Sky napisał:


[m-r]

6 postów, wszystkie jednej treści. W nagrodę otrzymujesz BANa i wyczyszczenie wszystkich linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować