Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tekken 7 - twórcy kładą nacisk na tryb fabularny

6 postów w tym temacie

Czy oni się do końca tej generacji konsol wyrobią i to wypuszczą. Ja potrzebuje tylko i wyłącznie Online Multiplayer i co najwyżej możliwość zabawy z wyglądem postaci .

Gracze chcą pełnowymiarowego trybu dla jednego użytkownika
Tego chyba pragną dzieci i Niedzielni gracze. Z gier które zawsze były nastawione na multi by kopać tyłki innym graczom nagle twórcy robią z tego serial :/.

Dziwią się ze sprzedaż SV5 była słaba jak dali na start skromną ilość postaci to ludzi nie ciągnęło koniec i kropka a oni do fabuły gry się czepiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2016 o 00:14, Renchar napisał:

Tego chyba pragną dzieci i Niedzielni gracze.


Dzięki za miłe słowa. W Tekkenie wolę tryby singleplayer, bo nadal jestem ciekaw tej telenoweli i byłem wychowany na "trójce", ale tak, nazwij mnie dzieciakiem/niedzielniakiem. I zobacz, w Tekkenie 3 nie było Online Multiplayera. Dało się? Dało. Więc nie, Tekken nigdy nie był nastawiony wyłącznie na multi. I żeby nie było, w TT2 udzielam się w sieci, ale tryb arcade nadal pozostał moim faworytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2016 o 00:14, Renchar napisał:

Tego chyba pragną dzieci i Niedzielni gracze.


Dzięki za miłe słowa. W Tekkenie wolę tryby singleplayer, bo nadal jestem ciekaw tej telenoweli i byłem wychowany na "trójce", ale tak, nazwij mnie dzieciakiem/niedzielniakiem. I zobacz, w Tekkenie 3 nie było Online Multiplayera. Dało się? Dało. Więc nie, Tekken nigdy nie był nastawiony wyłącznie na multi. I żeby nie było, w TT2 udzielam się w sieci, ale tryb arcade nadal pozostał moim faworytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Tego chyba pragną dzieci i Niedzielni gracze.
>
> Dzięki za miłe słowa. W Tekkenie wolę tryby singleplayer, bo nadal jestem ciekaw tej
> telenoweli i byłem wychowany na "trójce", ale tak, nazwij mnie dzieciakiem/niedzielniakiem.
> I zobacz, w Tekkenie 3 nie było Online Multiplayera. Dało się? Dało. Więc nie, Tekken
> nigdy nie był nastawiony wyłącznie na multi. I żeby nie było, w TT2 udzielam się w sieci,
> ale tryb arcade nadal pozostał moim faworytem.

W tamtych czasach nikt nie miał neta by myśleć o grze sieciowej sam zasuwałem arcade i te inne tryby bo nic innego nie było więc co ty za prehistoryczne czasy tu wspominasz. Potem nawet na Ps2 większość mogła pomarzyć o siec. Wyobraź sobie teraz wypuszczenie bijatyki bez multi na 1000% nie uzyskała by 40% w zakładanej sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2016 o 14:47, Renchar napisał:

> > Tego chyba pragną dzieci i Niedzielni gracze.
>
> Dzięki za miłe słowa. W Tekkenie wolę tryby singleplayer, bo nadal jestem ciekaw
tej
> telenoweli i byłem wychowany na "trójce", ale tak, nazwij mnie dzieciakiem/niedzielniakiem.

> I zobacz, w Tekkenie 3 nie było Online Multiplayera. Dało się? Dało. Więc nie, Tekken

> nigdy nie był nastawiony wyłącznie na multi. I żeby nie było, w TT2 udzielam się
w sieci,
> ale tryb arcade nadal pozostał moim faworytem.

W tamtych czasach nikt nie miał neta by myśleć o grze sieciowej sam zasuwałem arcade
i te inne tryby bo nic innego nie było więc co ty za prehistoryczne czasy tu wspominasz.
Potem nawet na Ps2 większość mogła pomarzyć o siec. Wyobraź sobie teraz wypuszczenie
bijatyki bez multi na 1000% nie uzyskała by 40% w zakładanej sprzedaży.


Jasne, wydanie bijatyki bez multi byłoby beznadziejne, ale również nie wyobrażam sobie Tekkena bez trybu fabularnego. Powstałyby pustki w historii, nowe postaci wydawałyby się bezpłciowe, a i niedosyt by pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować