Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szef Niantic nie jest fanem wspomagaczy w Pokemon Go

5 postów w tym temacie

Zasięg powinien być większy, sam nie gram ale nie raz widziałem na YT wideo, gdzie stworek jest tuż poza zasięgiem w oceanie lub na jakimś zamkniętym terenie, poza tym sami do tego doprowadzili przez three step glitch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Teraz już sporo osób zasuwa na botach które lvl im konta :D po miechu ta gra upadnie
> jak nic z tym nie zrobią :P

Niestety. Bardzo dużo "gym leaderów" zasuwa na bocie i emulatorze. Gra nie ma sensu jeśli chcesz uczciwie brać udział w walkach w gymach. Nie będę udawał świętoszka, sam sprawdziłem bota i włączyłem go na noc - 20 poziom wbił się sam od zera. Tylko po co grać w taki sposób? Zboostowane konta są masowo sprzedawane na aukcjach. Pominę fakt, że gameplay gry sam w sobie jest bardzo słaby, jedyne co jest fajne w tej grze to poszukiwanie i eksploracja no i w efekcie satysfakcja ze złapanego pokemona. Bot i z tego cię okrada.

Osobiście dziękuję i oddalam się od tej gry dopóki nie dostaniemy sensowniejszego contentu lub nie zbanują wszystkich cheaterów (w tym i moje alternatywne konto). Inaczej to nie ma sensu, wielu już ma pokemony o nierealnych wartościach CP. W moim małym miasteczku z jedynym gymem (gdzie pokemonów jak na lekarstwo) króluje koleś z ... 32 poziomem i Dragonite''m. Przepraszam, że jestem sceptyczny co do uczciwości tego gracza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecną nie ma szans za zlikwidowanie stron/aplikacji pokazujących lokalizację pokemonów bo nie działa opcja trzech łapek. Co do botów i fake gps perm ban może uratuje sytuacje. Gra na chwile obecną daje radochę, ale czekam na dalszy rozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować